Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3271 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüksek faiz ödemelerini geri almak ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    ben kredi vertraglarimi bir avukata incelettim,2005 ve 2008'de Naspa'dan 4,1% ile ev keredisi almistim,
    2005'de aldigim krediyi iki sene önce, bu sene temmuz ayindan gecerli olarak 3,6%'dan uzatmistim.
    2008'de aldigim kredideki Widerrufsbelehrung yasalara uygunmus,
    2005'de aldigim kredideki Widerrufsbelehrung, avukatin dedigine göre hataliymis.
    avukat büyük ihtimalle davayi kazaniriz,vertrag gecersiz sayilir ve yeni vertrag yaparsin dedi, 3,6% dan uzattigim kredi yerine aktüel kredi faiziyle yeni vertrag yapabilirmisim.
    avukat dava 22.000€ tutar diyor, yalniz rechtschutz um yarisini ödemek istiyor,cünkü kirada dairelerim var,kredinin hepsi benim icin degil diye yarisini ödemek istiyorlarmis.
    avukata dedikki, rechschutz eger paranin hepsini öderse dava acalim, nihayet kaybetme ihtimalide var.
    gelismeleri burdan yazarim,sizlerde 2002 - 2008 arasi kredi aldiysaniz ,bir avukata inceletin,kariniz olabilir..

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    akbaba karde$im
    2005 deki anla$mayi iki sene önce 3,6 % uzattiysan , 2013 senesinde uzatmis oluyorsun 2002-2008 arasi olan kredi sözle$melrinde hata sözkonusu degilmi ?
    Senin avukatin 2005 deki Vertragin icin geriye dönük süre icin para alma $ansi oldugunumu söylüyor ?
    Benim Vertragda BHW de Aralik 2005 de basladi ve bu sene Aralik 2015 de bitiyor, bir ay önce ING Bankasiyla 1,55 % anlastim,
    Benim BHW de Widerrufsbelehrungda Nette arastirdigim kadar yanli$mi$, buna dayanarak BHW ye itiraz yazdim, benden 6 ay icin 1500 Euro Vorfälligkeitsentschädigung
    istiyorlar, maddi olarak bir avantajim olmadigi icin herhangi bir i$lemde bulunmadim ve sene sonunu beklemeye karar verdim.

4. aslankral üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)