Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3250 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yüksek faiz ödemelerini geri almak ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi Bankalar kredi verirken yapılan anlaşmalarda Widerbelehrungsrecht fikkrasını unutmuşlar veya hatalı yazmışlar ..
    O yüzden mahkeme bu kredi anlaşmalarını geçersiz sayıyor ...

isteyen o zaman krediden vazgeçme cezası olan Vorfälligkeitsentschädigung muaf oluyor ve kredi anlaşmasını iptal edip

yeniden bu günün ucuz kredilerinden yararlanabiliyor

aşagıda TEST.de sayfasindan

şimdiye kadar kazanan avukatlar

https://www.test.de/Immobilienkredit...18800-4719373/

bugüne kadar olan mahkeme ve mahkeme dışi kazananlar
    https://www.test.de/Immobilienkredit...18800-4719374/
    simdiye kadar kazanan avukatlarin listesinde benim avukatin ismide var, Hünlein Frankfurt'ta.
    bu listeler nasil yapiliyor ben bilmiyorum,sadece tecrübem sudur,sakin kimse bu sahtekar avukata gitmesin.
    biz sadece telefon ettik,sorduk, e mail ile vertraglari gönderdik, yine telefon edip, vertraglar hatali,dava acalim dediler.
    bizde eger rechtschutz masrafin hepsini karsilyorsa dava acalim diye telefon ve e mail ile haberlestik.
    bize telefon acip rechtschutz masrafin hepsini karsiliyor,davayi aciyoruz dediler.
    biz bürolarina bile gitmedik,yazili vekaletname vermedik, bunlara illa gerek dediler.
    aradan iki ay gecince rechunglar gelmeye basladi, avukatlik masrafi,mahkeme masraflari.
    telefon acip bunlar ne,diye sorduk, rechtschutz hepsini karsilamiyor,kiracin var,sadece senin kismini ödüyor dediler.
    böyle anlasmadik,hani rechtschutz ödüyordu dedik...
    benim mahkeme masrafim 30bin€ civarinda, kiracilari sayip,benden 25bin€ para istiyor, sonundada ne olacagi belli degil.
    bundan kurtulmak icin baska bir avukata gittim ve avukatla avukattan kurtulmaya calisiyorum.
    avukatlarin bizi düsündükleri yok,dava acip davalardan kendileri para kazaniyorlar.
    avukata gidecek kardesler lütfen cok dikkat edin....

2. 2 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)