Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3122 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede 4 sene önce daire aldim,bu sene ceza geldi...

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    136
    83 mesaja 222 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cok tesekkürler,cok yardimci oldunuz.
    ben yazilanlardan su sonucu cikardim, hakli veya haksiz yere, Devlet bir ceza keserse, seve seve ödetir millete.
    teblig yöntemine bakarmisiniz, 3 defa gönder,eline gecmezse, eline gecti say. bu yüzden benim ceza ödenmemis diye üstünede gecikme faizi koymuslar.
    anlasilan bende bu cezayi ödeyecegim, Allah sizleri bu soyguncularin zulmünden korusun
    Sevgili Akbaba.
    Egerki bir Haksizliga ugradigin kanaati Sende oluşuyorsa, Kanun var nizam var.Gerekli Daireleri Ugradigin veya Onlarin hatalariyla ugratildigin zarar icin Dava acma hakkin oldugunu belirtmek isterim.Neresi olduğunu yazımda belirttim.
    Onlar böyle bir Senin acından yanlislik yaptılar ise O Memur veya Daireler içinde yasalar,Senin icin geçerli oldugu gibi Onlarada gecerli.

Kimsenin HAKKI yok hakki olmayan bir seyi taleb etmeye.
    Simdi Mahkemeye versem ne olacak diye bilirsin , Kac senede bitecek . Kazanabilirmiyim.Vs.
    Sana yazili olarak bildirilmeyen birseyde zarara ugratilacaksin ve kabullleneceksin diye birsey yok. Sunuda belirteyim davalar sadece Türkiyeye Mahsus uzun süryor diye bir kayide yok.
    Benim Isci Bulma kurumuyla davam tam tamina 7 seneden fazla sürdü.Ben haksizliga ugradigimi senin gibi düsündüm , Azimle ,Sabirla Bir Mahkeme kayip ettim , Bir Üst mahkemeye kadar Hatta Oberlandesgerichte kadar.Sonunda hakkli oldugum kanitlandi.

Lütfen iyi düsün ve Ona göre gerekeni yapmaya calis. Devleti suclama. Devletin olanlardan cogu zaman haberi bile yok. Sadece Beceriksiz vede is bilmeyen Memur cok.

Saygilarimla.

2. dalga üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)