Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siz olsaniz ne yaparsaniz

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    78
    124 mesaja 208 teşekkür aldı
    Milletin tuzu kuru ne olacak elli yaşında adama akıl verirler 24 yaşındakini haklı bulurlar o kız burada konu acsaydi inan dayıyı haklı kızı haksız bulacaklardı...

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    200 mesaja 340 teşekkür aldı
    Alıntı choban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milletin tuzu kuru ne olacak elli yaşında adama akıl verirler 24 yaşındakini haklı bulurlar o kız burada konu acsaydi inan dayıyı haklı kızı haksız bulacaklardı...
    Destegin icin Sagol
    Zaten konu tartismaya acik baskasininda fikrini ögrenmekde güzel

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    @batum ; usta burda yiyenini kıskanıyor olabilirmisin farkında olmadan?

Büyük ihtimal senin çocukların ve sen izine gidince annen ve babam sizlere o kadar ilgi alaka göstermiyor olabilirmi?

Bu her zaman öyledir, yanındaki evlat veya torun diğerlerinden her zaman farklı olur.

Bak ben annemlerle aynı binada kalıyorum, ve en küçük çocuklarıyım o yüzden abim ve ablam aynı şehirde falat ayrı yerlerde kalıyorlar ben her zaman onlardan 2-3 kat daha fazla ilgi görüyorum.

Bazen hep birlikte oturunca konu gelince annem beni savunur fazla laf söyletmez hemen söylenmeye başlarlar hemen oğlunu korumaya aldın yine diye…

Ben onların en yakınında kaldığım için hemen hemen her işleri ilede ben ilgileniyorum, bunu kimse görmüyor görmek istemez.

Senin yapman gereken annen ve babanla bu sene izinde konuşman ve daha sonra kız kardeşinle beraber oturunca bu mevzuyu açman, istediğin sonucu alırmışım bence Hayır hatta belki kız kardeşin ve kocası işe tartışmaya kadar gider bu olay…

Değermi sence , aile içinde huzursuzluk ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Bu kiz evlimiydi ya..orasini takip etmemisim..tabi isin icinde damat da var.
    Bu huzursuzluk bitmez..
    Niye cunku;
    Sevgi ozgur kilar,tutku tutuklar..bu kizda sevgi yok,tutuklanmis..bazen insanlari cozmek icin codlarina girmeli,,bunu bizler pek anlamayiz..cogunun sorunu beyinalti pisikolojisi..
    Aslinda batum kardesinin hayatini daha iyi taniyor..
    Konu webci tarafından (14 Haziran 2023 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    200 mesaja 340 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @batum ; usta burda yiyenini kıskanıyor olabilirmisin farkında olmadan?

Büyük ihtimal senin çocukların ve sen izine gidince annen ve babam sizlere o kadar ilgi alaka göstermiyor olabilirmi?

Bu her zaman öyledir, yanındaki evlat veya torun diğerlerinden her zaman farklı olur.

Bak ben annemlerle aynı binada kalıyorum, ve en küçük çocuklarıyım o yüzden abim ve ablam aynı şehirde falat ayrı yerlerde kalıyorlar ben her zaman onlardan 2-3 kat daha fazla ilgi görüyorum.

Bazen hep birlikte oturunca konu gelince annem beni savunur fazla laf söyletmez hemen söylenmeye başlarlar hemen oğlunu korumaya aldın yine diye…

Ben onların en yakınında kaldığım için hemen hemen her işleri ilede ben ilgileniyorum, bunu kimse görmüyor görmek istemez.

Senin yapman gereken annen ve babanla bu sene izinde konuşman ve daha sonra kız kardeşinle beraber oturunca bu mevzuyu açman, istediğin sonucu alırmışım bence Hayır hatta belki kız kardeşin ve kocası işe tartışmaya kadar gider bu olay…

Değermi sence , aile içinde huzursuzluk ?
    Neyse
    Konuya biraz daha aciklama getireyim olay kiskanma olayimi sen karar ver

Anlattigim gibi Anne Babam 80 yaslarina yaklasiyorlar
    cogu yaslilar gibi onlarda bu yasda sessizlik ve huzur ister,cocuk sesi falan filan kaldiramazlar

Yegenim(lerim) uzun süre okuyacagiz diye Anne Babamin yaninda veya evlerinde kaldilar ama okumadilar
    Babamlar hepsini postaladi

Babamlar bunlari kovdukdan sonra kiz kardesim ve ufak yegenim
    Annem Babam icin ölsünler,gebersinler,bundan sonra yüzlerine bakmayiz gibi diye laflar söylemisler
    BU LAFLAR BANA KADAR GELDI ,YANI DUYDUM

::::::::Anne Babam duymadilar::::::::

ufak olan (konuda bahsettigim yegen) bir sene sonra yine geri geldi
    cünkü Baba calismiyor,Anne emekli yani gelir az para sikintisi var

Okumak istiyorum diye Anne Babami kandirmis
    Öglen saat 14-15 lere kadar uyuyor

okumak veya calismak gibi bir niyetide yok

Annemin bankamatik karti kizda,banka uygulmasi kizda,kontoyu bosaltmis 1000 TL kalmis
    Annem bilmiyor bile
    Ben diyince sasirdi o kadar az para olduguna
    --------------------------------------------------------------------------------------

Simdi ben bu soruyu konuda yazanlara degilde tek sana yaziyorum
    Adam gibi cevap yazacaksin

Sen sahsen Anne Babana
    Annem Babam icin ölsünler,gebersinler,bundan sonra yüzlerine bakmayiz gibi diye laflar söylemisler

Diyen insani ne yaparsin ?????????????????????????????

**Ben o laflari Anne Babam duymadan o kizi o evden uzaklasdirmak istiyorum

Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kiz evlimiydi ya..orasini takip etmemisim..tabi isin icinde damat da var.
    Bu huzursuzluk bitmez..
    Niye cunku;
    Sevgi ozgur kilar,tutku tutuklar..bu kizda sevgi yok,tutuklanmis..bazen insanlari cozmek icin codlarina girmeli,,bunu bizler pek anlamayiz..cogunun sorunu beyinalti pisikolojisi..
    Aslinda batum kardesinin hayatini daha iyi taniyor..

Simdilik Damat filan yok olsa beraber kalirlardi herhalde
    Saka gibi ya

Az kaldi
    Ben onun codlarini cözcem

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Atsiz usta yazmis ya..izne gidince kardesini ve kocasini karsina al konus..
    Neyse olayi carpitmayalim..
    Is burda kizkardesini evlendirmeye kadar varmis
    Bence sen bu isi kim baskattiysa ona birak ve uzak dur..bazen matematik haric sorun cozmek sorunu yaratir..
    Anladigim kadariyla benim mesajlari en son haric hic okumamissin ...konuya aciklik getirirken illada kizkardesin ornegi gerekmiyor..bizler zaten klavye karsisinda kahramaniz ve herseyi biliriz,,konuyu acan devamli cahildir ve bizim klavye tuslarina muhtacdir..
    Senelerdir burda oyle goruyorum ...
    En fazla klavye basan en cok kazanan olur..
    Kimseyi elestirmeksizin ve dalga bir tarafa;
    Bizler hayatin manasini anlamiyoruz,sevdiklerimizi cabuk harciyoruz,,ofke siddet beynimize sicradimi icinizdeki hayvani ormana saliyoruz..herkes aslinda herseyi biliyor ama kimse dogrulari yapmak istemiyor,,basimizi belaya sokmak ve hayati stresli yasamayi kendimize bir borc biliyoruz..bir insan kimden ne istedigini bilmeli,bilmiyorsa hayat onu istediklerini elde edene kadar yorar ve yas 60 olur hayatin fiside cekilir,hicbirsey anlamaz..
    Bu tip sorunlar sadece sende yok bunlar artik ailelerimizin töresi haline gelmis,en sacmasida begenilmek ..her isimizde aman sunlar bunlar duymasin,bak onlar oyle yapiyor biz niye boyle degiliz gibi..özenmek ve kendimizi boyle pazarlamak .
    Parcayi gorene bakan parcalanir,butunu gorene teslim olan parcalanmaktan kurtulur..
    Biz kimi goruyoruz..
    Butunu goren kimdir??
    Bizim sorunumuz burada yatiyor..
    Hadi kolay gelsin..
    Konu webci tarafından (15 Haziran 2023 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir.

8. webci üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    9
    10 mesaja 17 teşekkür aldı
    Alıntı batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse
    Konuya biraz daha aciklama getireyim olay kiskanma olayimi sen karar ver

Anlattigim gibi Anne Babam 80 yaslarina yaklasiyorlar
    cogu yaslilar gibi onlarda bu yasda sessizlik ve huzur ister,cocuk sesi falan filan kaldiramazlar

Yegenim(lerim) uzun süre okuyacagiz diye Anne Babamin yaninda veya evlerinde kaldilar ama okumadilar
    Babamlar hepsini postaladi

Babamlar bunlari kovdukdan sonra kiz kardesim ve ufak yegenim
    BU LAFLAR BANA KADAR GELDI ,YANI DUYDUM

::::::::Anne Babam duymadilar::::::::

ufak olan (konuda bahsettigim yegen) bir sene sonra yine geri geldi
    cünkü Baba calismiyor,Anne emekli yani gelir az para sikintisi var

Okumak istiyorum diye Anne Babami kandirmis
    Öglen saat 14-15 lere kadar uyuyor

okumak veya calismak gibi bir niyetide yok

Annemin bankamatik karti kizda,banka uygulmasi kizda,kontoyu bosaltmis 1000 TL kalmis
    Annem bilmiyor bile
    Ben diyince sasirdi o kadar az para olduguna
    --------------------------------------------------------------------------------------

Simdi ben bu soruyu konuda yazanlara degilde tek sana yaziyorum
    Adam gibi cevap yazacaksin

Sen sahsen Anne Babana

Diyen insani ne yaparsin ?????????????????????????????

**Ben o laflari Anne Babam duymadan o kizi o evden uzaklasdirmak istiyorum

Simdilik Damat filan yok olsa beraber kalirlardi herhalde
    Saka gibi ya

Az kaldi
    Ben onun codlarini cözcem
    Batum abi yüzde bi milyon hakli. Verecegi tepkiyi bilmem biseyde demem kendi bilir. Ama bir tepki verilmesi şart
    Burada bazilari yazmis yok beraber yasayanlar illa daha fazla sevilir filan diye. Öyle bisey degil konu.
    Bazen evet hayirli evlat ve hayirli bir geline denk gelirsin. Filmlerdeki gibi neşe icinde yasarsin. Ama batumun anasi babasi öyle bir ailenin icinde yasamiyor. Anlattigina göre kiz kardesi başından atmış kendi kizini. Eniste calismiyor. Kız süper zeka olsa elinden tutarsin yabanci bile olsa yardim et. Ama torun / kizda asalak.

Kisaca batumun annesi babasini yiyorlar. Madem imkanlari var ozaman eşit her cocuguna yedirmeleri gerek. Bukadar basit.
    Batumda cocuklari ozaman gittigimde onunda araba kirasini filan ödesinler madem imkanlari var.
    Anne baba her çocuğa maddi konularda adaletli davranmali.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)