Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3087 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakimevi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye kafkaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hannover
    Ettiği Teşekkür
    108
    13 mesaja 17 teşekkür aldı

Bakimevi

Arkadaşlar, aylardır içimi kemiren, ama hâlâ daha bir çözüm yolu bulamadığım bir sorunu burada sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Bir çocuk anne ve babasını bakimevine gonderir mi? Evet cevabını aradığım soru bu, ben tek çocuğum annem ve babam Türkiye'de yaşıyorlar annem iki yıldır çok amansız bir hastalığın pençesine düştü yaşam mücadelesi veriyor. (msa diye geçiyor parkinsonun bir türü)
    Babam 85 yaşında kendine zor bakıyor, annem her açıdan 100% bakıma muhtaç durumda tuvalete gidemiyor, yemek yiyemiyor. Şimdiye kadar bakicilar ile idare ettik ama son bakıcısı ben annene bakamam diye bıraktı gitti. Geçici birini buldum onunla idare ediyoruz, ben buradayım eski eşimden olan iki oğlum var, iyi bir işim var onları bırakıp tr 'ye dönemiyorum.
    Açıkçası ne yapacağımı bilmiyorum, son çarem bakimevine götürmek ama vicdanım buna elvermiyor, bakicilar işi bilmiyorlar ellerindeki paraları alıyorlar, enson parmağındaki yüzüğü bile almışlar..vede yanlarında onlarla ilgilenecek hiçbir akrabaları yok, olanlarda zaten çok yaşlılar kendilerine hayırları yok.
    İşte derdim budur, ne dersiniz. Ha buraya aldirmayi bile düşündüm o bile mümkün değil.
    Bana tavsiyelerinizi bekliyorum, biraz uzun oldu ise kusura bakmayın..
    Konu kafkaf tarafından (15 Kasım 2015 Saat 07:25 ) değiştirilmiştir.

2. kafkaf üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)