Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3108 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 283 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Borçlanma yaparak emekli olacaklar...dikkat. Son firsat

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Annenizin ../../1981 tarihindeki cocuk dogumundan dolayi avantajli emeklilik kosulu mümkün,rentekasadan gelen rentenversicherungsverlauf'daki 1981 yilindaki cocuk dogum tarihini calismaya baslamis olarak kabulu halinde ../../1981 tarihi olarak, emeklilik yasi ve prim gün sayisini buradan bakabilirsiniz,http://www.sskemekli.com/ssk-kadinla...-sartlari.html kalan günleride ev hanimi olarak yurtdisi borclanmasi yapabilirsiniz.

elmacik,1999 tarihinden sonra ise baslayanlarin emeklilik hakki 60 yas 7000 gün.
    Sağolasın Karadeniz kardes ama benim sorum farklı sigorta başlangıcında ben almanyadaydimcalisiyordum yani sigorta başlangıcı cakisiyor birsey olurmu sigortaya kabul ederlermi

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı elmacik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Karadeniz kardes ama benim sorum farklı sigorta başlangıcında ben almanyadaydimcalisiyordum yani sigorta başlangıcı cakisiyor birsey olurmu sigortaya kabul ederlermi
    elmacıklı,sigorta başlangıçı derken,Türkiye'de çalışmayla alakalı ise,çalışma tarihinde Türkiye'de bulunuyorsanız sorun olmaz,Türkiye'de çalıştığınız tarihde Türkiye dışında bulunuyorsanız kabul etmezler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)