Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vestel Bayisinde Aldigim ürün ile alakali yasadigim sorun.!

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu İstanbul depremi olursa, inşAllah olmaz ama bilime göre 5-6 senesi var, ozaman 70 sene ekonomik ve sosyal geriye gideriz. Bu Suriyeliler, Afganlar, PKK ile bir olup durumden fırsatı bulmuşken ayaklanmazsa şaşmam.

Gurbetci antipatiğine gelince. Türkiye'nin adamının karaktersiz olduğu burden belli. Gurbetciler okadar yardım topladı, TIRlar ile neler gitti, ne Türkiye Cumhuriyeti nede Türkiye'deki halk bir teşekkür etti.
    Arastir derin Gurbetcilerin göndedigi yardim kilosu 0,80 € Yemene satilmis biraz arastir baklalim neler neler satilmis Depremde .Bir insan Kizilaya kan vermiyor, Gecen Hafta babam Hastalandi kardesim randevu alamadi Babama kan verilmesi lazimdi Kirsehirde Kan bulunamada ,Ankarada iki torba kani 5 bin tl getirtik .simdi söyleyin sen güvenip kizalaya kan verirmisin cünkü verilen kani satmislar bagislanan kurban etlerini satmislar .Bunlari Söylemek Sucsa Bu sucu sürekli isleyecegim ülkem adam olana kadar .ülke sevgisini ölcen bir alet yoktur zorgünde hain olanlar kahraman kahraman olanlarda hain olurlar Ben ülkemin adam olmasi icin elimden gelen herseyi yapmaya hazirim yeterki Mülakat sahibi insanlar hak ettikleri yere gelsin.

2. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)