Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Filelerin Sultanları 2023 Avrupa Sampiyonumuz Türkiye

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Akbaba, sen hakikaten bir insanin cinsel yönünü kendi iradesiyle yönlendirebilecegine inaniyor musun? Kendin neysen baskasi da odur. Cocugu kiz gibi giydirmekle onun cinsel yönünü degistirebilmeyi tasavvur dahi edemiyorum, büyüyünce kendi yolunu mutlaka bulacaktir. Ebrar erkek gibi hareket ediyor cünkü hormonlari ona bunu emrediyor, kendisi buna karar vermedi, veremez de.
    Cinsiyeti böyle olanlar icin bu dünya bir cehennem iken kim böyle bir karar verebilir?

En sasirtici degisikliklerden birini de Elliot Page yasatmisti, cok da güzel bir kizken kendi icindeki kisinin bir erkek olduguna sence tercih meselesiyle mi karar verdi? Buna imkan ve ihtimal vermek dahi bence cok sacma. Bu insanlarin reportajlarini da takip ettiyse bunlar deli falan degiller, veya hasta da degiller ama sahip olduklari vücut ters, sorun da orada. Kimsenin basina gelmesini dilemem, gelmedigi sürece de konusmak hepimiz icin cok basit, salla gitsin yapiyoruz cünkü bizim beynimize bu olay bir türlü girmiyor, benim de girmiyor ama anlayis gösterebiliyorum cünkü kendi istegiyle olacak bir sey olmadigina adim gibi eminim.

Ben onlarin normal oldugunu iddia etmiyorum cünkü dedigin gibi dogaya aykiri ama normal olmasalar da o sekilde dogduklarindan süphe duymuyorum.
    Ayrica iki erkegin öpüsmesini gördügünde resmen tiksiniyorum ama ben görmedigim sürece ne yaparlarsa yapsinlar beni ilgilendirmez diye düsünüyorum.

Dogadaki homoseksüllik konusunu buradan da okuyabilirsin, bu konuda cok sayida arastirmalar var.
    https://www.geo.de/natur/tierwelt/13...t-im-tierreich

2. 2 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben onlarin normal oldugunu iddia etmiyorum cünkü dedigin gibi dogaya aykiri ama normal olmasalar da o sekilde dogduklarindan süphe duymuyorum.
    Ayrica iki erkegin öpüsmesini gördügünde resmen tiksiniyorum ama ben görmedigim sürece ne yaparlarsa yapsinlar beni ilgilendirmez diye düsünüyorum.
    [/url]
    mxm, ben bildiğim gibi kalayım, sende bildigin gibi kal.
    en azından sende lezbiyenlerin normal olmadığını,dogaya aykırı olduğunu yazdın.
    Ben senin düşünceni saçma bulmuyorum, keşke sende benimkini saçma bulmasaydın.
    Insanlar yaratılışa aykırılığı özgürlük bilerek,çoğu şeyi degiştirmeye çalışıyorlar. Insanlar sadece cinsel içgüdüsüyle yaşamazlar.senelerce cinsel hayatı olmayan hiristiyan rahip ve rahibelerinin, hormonu bozuk diyebilirmiyiz? Onlar Yaratıcılarının emrettiği şekilde yaşıyorlar. Cinsellik hayatın parçasıdır,kendisi degildir.ilk önce dünyaya niye geldik? Görevlerimiz nelerdir?bunları düşünmeliyiz.Eğer inanıyorsak, Yaratıcımızın kesin ve net şekilde yasakladıklarından uzak durmalıyız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)