Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3088 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çalışmayan Arkadaşlar Boş Zamanlarini nasil geciriyorlar?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    183 mesaja 296 teşekkür aldı
    Slm arkadaşlar,ben Januar 1991 den beri büyük bir firmada çalışıyordum,devamlı gece vardiyesi olarak çalışıyordum,işimi severek yapıyordum,meisterlerimiz ve bütün iş arkadaşlarım tam kafa dengi insanlardı,September 2010 da büyük bir ameliyat geçirdim,ameliyattan sonra yarım adam oldum malesef,firmada çok eski olduğumdan ve yüzde 70 süresiz iş göremez raporum olduğundan dolayı firma çıkışta veremiyor,insanın başına bir bela gelmesin geldimi her şey üst üste geliyor,ameliyattan sonra başka başka sağlık sorularım çıkmaya başladı,gitmediğim doktor yatmadığım hastane kalmadı,eskiden beri elektronik tamir işlerine büyük ilgim vardı,ameliyattan sonra evde kalınca kendimi tamamen pc > smartphone > beyaz eşya Hardware ve Software işlerine verdim,günden güne bu tamir işlerine ilgimi ve tecrübemi daha da geliştirdim,şimdi bu işlerle uğraşıyorum,ameliyattan sonra zaten pisolojik çöküntü içerisindeydim,bu tamir işleri ile uğraşmasam iyice kafayı yerim,yaş 48 i geçti,şimdiye kadar sayısız elektronik tamirleri yaptım ve halen yapmaya devam ediyorum,kendimi o kadar geliştirdim ki gittiğim facharzt lar bile pc > telefon sorunları olunca hemen beni arıyorlar gidip halledip geliyorum,sonumuz ne olacak ALLAH bilir.Bir kaç gün sonra yine hastaneye yatmam lazım,ne kadar kalırım belli değil.

Buradan bütün Öz Beceriksizler dostlarıma ve bütün hasta insanlara ALLAH tan acil şifalar ve bol Huzurlu, Mutlu günler dilerim.
    Hayırlı forumlar dileği ile.

Dolunay35
    Konu Dolunay35 tarafından (07 Nisan 2016 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi Dolunay35 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)