Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 yıl calistim %50 raporum var , isten çıkarmak istiyorlar esiri Mobbing var !!

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    135
    36 mesaja 64 teşekkür aldı
    Alıntı Haziran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1989'dan beri Rentenversicherunga kayitli isen 35 yili doldurmussun.
    50% GdB ile 62 yasinda emekli olabilirsin.Yasin 53 olduguna göre 9 yil sonra emeklisin.
    Yani hersey senin lehinde.Yapabildigin kadar Krank (18ay), ondan sonrada Arbeitslos(15 ay) aha gecti 3-4 sene.
    Belki Kurdan sonra malulen emeklilik dahi alabilirsin!
    Eger olmaz ise malulen emeklilik isi geriye kalan süreyide yari TR'de yari burda gecir. 62 olunca al emekliligini.
    Calis calis nereye kadar?

Senin yapacagin iyi bir Abfindung koparmak is yerinden.Unutma alacagin Abfindungun yaklasik %40'i vergiye gider, belki 3-5 asagi yukari degisebilir ama sen öyle hesapla.
    geçen sene ben aldım yüzde yirmi kestiler bu senede vergi den hepsine yakını alıyorum yanlış bilgi vermeyin

kardeşim gegen yıl banada çıkış verdiler olmadık yalanlar uydurmuşlar Kündigungschutz da vardı LWL onayladı çıkışımı yine aynı hastalıkları olur diye Abfindung olarak kesin bir kanun yok Almanya da iş yerleri isterse verirler istemezlerse kuruş vermek zorunda değiller genel olarak iş yerleri veriyor onuda 0.5 den hesaplıyor yani brütün yarısı senelik 24 seneyi böyle hesaplıyor 1,5 olarak öderse yüzde yirmi vergi kesintisi oluyor onunda yüzde 80 geri alırsın tabiri gider göstermende önemli

2. 2 kişi dadaloglu3865 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 4 misafir)

1. enes67,
  2. Funky50