Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3077 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Bankasi -yurtdisindan internet bankaciligi oluyormu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    sagol moonrise Arkadas.

Anladigim kadar ?
    - Almanyaya dönmeden önce OTP CIHAZINI Ziraat Bankasindan yurtdisina actirmam gerikiyor?

-Türkiyenin cep telefon hattina misal (Avea, Turkcel, Vodafone) gerek yok OTP Aletini Almanyada kullanmam icin.

bende OTP aletini almanyada kullana bilmem icin türkiyenin Cep Telefon hattinada gerek var saniyordum?

suan Tr deyim haftaya Ziraat Bankasina gidecegim
    bu konuda dikkat etmem gereken baska bir sey daha varmi?

cevaplariniz icin simdiden tesekkürler

SAYGILARIMLA

ABBAS

saygilarimla

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    degerli kardesim ben sana isbankasini tavsiye ederim ben tr de isbankasindan döviz hesabi (euro ) ve tl hesabi actirdim bir miktar para yatirdim ve almanyadan internetten online islem yapmak istiyorum dedim calisan personel bana telefona yada tablete is cep uygulamasini indirin yükleyin dedi ve hesap actirirken vermis oldugunuz ceptelefonuna ben sms ile gecici sifre yollayacam onu onaylayip kullanabilirsiniz dedi.. ben hesap actirirken almanya numarami vermistim ona sms geldi onayladim bana gecici sifre verdi onunla beraber iscep uygulamasindan istersen tc numaran ile istersen hesap numaran ile giris yapip kullanabiliyorsun.. cok kolay , basit ve güvenli.... ayrica 2yildir ziraat bankasi otp cihazinida kullaniyorum tavsiye etmem cok karmasik ve zor hesaba bakacam zaman illa o cihazdan sifre almam lazim... ben o otp yi hep yanimdami tasiyacam allah askina.. en iyisi isbankasi bence cok pratik ve kolay cep teline gelen bir tane kisa sms ile hersey haloluyor okadar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)