Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3071 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Islem Parasi ne kadar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,301
    287 mesaja 544 teşekkür aldı
    Alıntı IGDIR76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar. ben turkiyeye 7000 euro para göndermek istiyorum. acaba en ucuz islem Parasi alan banka hangisidir?
    yada turkiyedeki bir tanidigimin hesap numarasina almanyadan direkt para yollaya bilirmiyim? kesinti oluyormu?
    simdiden cevaplariniz icin tesekkürler..
    ben 1senedir transferwise kullaniyorum, daha ucuzunu bulamadim, her ay para yolluyorum, sorun yasamadim.
    tikla

parayi direk kendi hesabimdan yolluyorum, annemin garanti bankasindaki TL hesabina yatiyor ve kesinti olmuyor, 2-3 is gununde ulasiyor,
    Turkiye'de yeni kanunlarun devreye girmesiyle, parayi yollayacagin kisinin TC kimlik nosu ve adres bilgilerini ve kendi kimlik bilgilerini birkereye mahsus olarak girmen gerekiyor, kendi kimlik bilgilerini girerken webcam uzerinden pasaport, kimlik karti gibi evraklari upload edebiliyorsun.

7000€ yollandiginda 69,31€ islem ucreti aliyorlar.
    Konu sadece tarafından (22 Aralık 2015 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: islem ucreti eklendi

2. sadece üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)