Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3202 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ay Yildiz Allnet Flat Tarifesi + Digiturk EURO Lig TV Paketi ayda sadece 29,99€

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    4 mesaja 11 teşekkür aldı

Ay Yildiz Allnet Flat Tarifesi + Digiturk EURO Lig TV Paketi ayda sadece 29,99€

Hallo,

ich habe nun folgendes Angebot gefunden und möchte es auch mitteilen:

digiturk-euro-ip-full-spor-+--ay-allnet-plus.jpg

Man macht hier einen Ay Yildiz Vertrag mit einer Allnet Flat in alle dt. Netze und Flat in das türkische Festnetz mit unter anderen 2 GB Internet Flat. Man erhält dazu für 1 Jahr das Digiturk Euro Full spor Paket mit IP-Receiver und ein Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Wifi. Der Gesamtpreis beläuft sich eigenlich auf etwa 420,-€ nicht wie dort beschrieben auf 450,-€, aber trotzdem wie ich finde ein super Angebot. Alles zusammen monatlich nur 29,99€. Komple gelecek sezonu izleyebiliriz bununlan. Ay Yildizdan eskiden cekinirdim, ama artik o2 ile eplus birlestigi icin cekim kaliteside bizim buralarda mükemmel oldu.

Angebot: http://www.cepnet.de/bundledetails.html?id=44-2

Kendimde siparis ettim, sizlerede tavsiye ederim.

Saygilar

lazeso

2. 4 kişi lazeso üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tarik32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    307
    324 mesaja 2,655 teşekkür aldı
    Alıntı lazeso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hallo,

ich habe nun folgendes Angebot gefunden und möchte es auch mitteilen:

digiturk-euro-ip-full-spor-+--ay-allnet-plus.jpg

Man macht hier einen Ay Yildiz Vertrag mit einer Allnet Flat in alle dt. Netze und Flat in das türkische Festnetz mit unter anderen 2 GB Internet Flat. Man erhält dazu für 1 Jahr das Digiturk Euro Full spor Paket mit IP-Receiver und ein Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Wifi. Der Gesamtpreis beläuft sich eigenlich auf etwa 420,-€ nicht wie dort beschrieben auf 450,-€, aber trotzdem wie ich finde ein super Angebot. Alles zusammen monatlich nur 29,99€. Komple gelecek sezonu izleyebiliriz bununlan. Ay Yildizdan eskiden cekinirdim, ama artik o2 ile eplus birlestigi icin cekim kaliteside bizim buralarda mükemmel oldu.

Angebot: http://www.cepnet.de/bundledetails.html?id=44-2

Kendimde siparis ettim, sizlerede tavsiye ederim.

Saygilar

lazeso
    usta bu paketi aldin güzel ama 2 sene de ne ödeceyecegin bellimi 1 sene spor paketi icinde yaziyor
    bu durumun aynisini 2-3 sene önce saturn yapmisdi 1 händy 1 yil digi spor paketi cogu arkadaslarimiz magdur
    kalmisdi kimileri dogru dürüst yayinlari izleyemiyordu kimilerin digi cihazi gec gelmisdi ve 2 senede cogu arkadaslarimiza
    belirli ücret ödemelerini digitürk ya mektupla yada telde belirtmisdi cogu kisiler avkatlara verdiler bunlari karam82 ustamiz bilmezi
    gerek saten su an alsan bile lig 8 ayin 15 basliyor 3 ay öylesine gidecek diger kanallar saten nete canakda var bence milletimiz böyle
    reklamlara kanmazinlar ayrica sana bu vertragi händysiz veriyor su an samsung ve ya iphone vertragla 30-40 euro arasi händylerin degeri
    500-700 euro arasi varki bu galaxsy tab 4 samsung s6 ile cogu yerde yaninda hediye veriyor 39.90 vertragli
    sana 1 örnek samsung s6 32 gb yaninda samsung tab 4 2 gb internet e plus 40 euro
    http://preis24.de/base/samsung-galax...device_id=2063
    Konu tarik32 tarafından (13 Haziran 2015 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

5. tarik32 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    Anlattiklarin hakkinda bilgilerimi aldim tabi oradan. Yazdigi gibi 1 yillik Digiturk paket tabi. Ay Yildiz kontratida 2 yillik.Ikisinede tabi ayri ayri cikis verecem okadar.
    Ama suna bakmak lazim, tarife gercekten mükemmel ve benim isime geliyor. Evdeki sabit hatda türkiye opsionu kaldiracam kafadan ordan 15,-€ kârda olacagim zaten. Ayriyeten toplam ödeyecegim paranin hesabinida yaparsam cok hesapli oluyor. 29,99€ x 24 ay= 719,76€ - 420,-€ (Ürün degeri)=299,76€ yapar. Bunuda eger 24 aya tekrar bölersem yaklasik 12,49€ bir aylik ücretim oluyor, tabi bu paradan sabit hatda cikardigim opsiyonda yaptim kâri hic hesaplamadim. Hesaplarsam +2,50€ kârdayim

yani bana uyuyor, bu sebepten dolayi paylasim dedim.

Tecrübeli Üye tarik32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    307
    324 mesaja 2,655 teşekkür aldı
    Alıntı lazeso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlattiklarin hakkinda bilgilerimi aldim tabi oradan. Yazdigi gibi 1 yillik Digiturk paket tabi. Ay Yildiz kontratida 2 yillik.Ikisinede tabi ayri ayri cikis verecem okadar.
    Ama suna bakmak lazim, tarife gercekten mükemmel ve benim isime geliyor. Evdeki sabit hatda türkiye opsionu kaldiracam kafadan ordan 15,-€ kârda olacagim zaten. Ayriyeten toplam ödeyecegim paranin hesabinida yaparsam cok hesapli oluyor. 29,99€ x 24 ay= 719,76€ - 420,-€ (Ürün degeri)=299,76€ yapar. Bunuda eger 24 aya tekrar bölersem yaklasik 12,49€ bir aylik ücretim oluyor, tabi bu paradan sabit hatda cikardigim opsiyonda yaptim kâri hic hesaplamadim. Hesaplarsam +2,50€ kârdayim

yani bana uyuyor, bu sebepten dolayi paylasim dedim.
    ustam sen burda kär yapmiyorsun sarar ediyorsun diyelim 12 ay doldu ozaman lig tv siz devam 30 euro cünkü sen
    2 senelik vertrag yapiyorsun su an saten händysiz vertraglar 2 gb lik 8-ile 17 euro arasinda oynuyor sen 30
    euro ödüyorsun bunun 20 euroya kadar kesin digitürke giderdir senede 240 euro yapar saten digitürk parasini
    ordan cikariyor su an senelik lig tv 170 euro yakin türkiye opsiyonu cikaririm diyorsun 12 ay dolmadan türkiye
    opsiyonunu cikarmazlar ozaman sözde angebot degeri kalmaz birde samsung tab 3 eski modelini veriyorlar su an saten
    mazalarda 60 ile 80 euro arasi bir sirket kär yapmadigi müdet malini pazarlamaz bence arkadaslar bir sey ler alacaksa
    hesabını kitabını bilmeli

8. tarik32 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    Tarik kardesim. Cok genel anlamda yorumunu yapiyorsun, fiyati öyledir böyledir felan. Ben ama tam bu angebotdan bahsediyorum ama. Ay Yildiz Tarifesini türkiye bedavasi ile 8 Euroya felan bulamiyorsun. Benim yaptigim yukardaki hesap kitab belli zaten Senelik Lig TV IP Kutu ile nerde 170€a bulunabiliyor allah askina. Milleti yanlis bilgiler ile yaniltma. Vodafone ile görüsüp sabit hatdaki opsiyonuda cikartdim bile bu ay sonu bitiyor opsiyon, 12 aylik bilgiyi nerden aldin bilmiyorum. Bu tür opsiyonlar genellikle 1 ay Mindestlaufzeit ile satiliyor. Tabikide sirketin kendide kâr yapacak, zaten ticaret böyle sonucta.

Tekrarliyorum: amacim burda kimseyi bu angebotu almasi icin ikna etmek degil. Kendim yararlandim, isine gelende yararlansin diye paylasiyorum. Hesap kitap zaten cok ayrintili bir sekilde bir önceki yazimda yazdim. Kartimda bugün geldi bile elhamdulillah.
    Hayirli Günler dilerim herkese.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    93
    29 mesaja 32 teşekkür aldı
    Eplus U o2 Aldı yani, 2 netz birden kullanıyorlar .. Bu vertrag da da aynımı? Benim kaldığım yerde eplus iyi çekmiyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    Evet dedigim gibi eplus o2 tarafindan satin alindi ve artik hangi hatti kullanirsan kullan komple iki hattin sebekesini kullaniyorsun. Bu ara kartimda geldi ip kutumda. Hepsi mükemmel calisiyor. Hatda süper cekiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler