Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3061 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Bu konuda dikkatli olmak gerek insanlar parayı kolay kazanmıyorlar. Bu eşingroup dan ev almış aldığınada bin pişman olmuş kişilerin yazılarına denk geldim ben facebookda hakkında hiç iyi şeyler söylemiyorlardı.Hatta esingroupdan o sayfaya cevap yazdılar adamların tek dediği gelin misafirimiz olun..İnsanlar orda şirket hakkında neler neler yazmışlar birebir ev alanlar adamlar o sorulara bile cevap vermemişler bir sürü sorun okudum..Adam orada demişki anlaşmada atıyorum tam aklımda değil metrekaresini 70 metrekare olarak anlaştıkları daireler bunlar düşük teslim etmişler aşagı yukarı 10 metrekare dairelerden çalınmış... Ateş olmayan yerden duman çıkmaz varki birşeyler insanlar konuşuyorlar.. Çok Çok iyi araştırmak gerek önce

Birde düzgün firmalar Prestij sahibi firmaların reklamlarıda kendini belli eder.. Her dakika TV de nasıl ev satılan firmaların reklamlarının döndüğüne dikkat edin
    Konu OrLoW tarafından (09 Mayıs 2017 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)