Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3032 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Cahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tek Rakibim THY
    Ettiği Teşekkür
    64
    304 mesaja 2,532 teşekkür aldı
    Alıntı dogrucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm memocum ben dogrucu tv lerden izlediğim reklamlari merak ederek gittim inşaatlarını gezip gördüm ve çok memnun kaldım reklama çıkan kişiler kendilerinin adamları değilmiş ben oradayken yurt dışında yaşayan ve benim gibi merak edip gelen kişilerle tanıştım ve konuştum kim ne derse desin yalan adamların bitmiş olan inşaatlarından daha önce ev alanlarla da konuştum çok memnun olduklarını ve evlerinde tatil yaptıklarını hiç düşünmeden benimde almamı söylediler ve bende eşin tepe projelerinden bir daire aldım ve arada bir gidip gizliden takip ediyorum adamlar söz verdikleri gibi çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar inşallah böyle devam ederlerse bende bu yaz aldığım dairemde tatilimi yapacağım ayrıca ridvan eşin ve çalışma arkadaşlarını tanıdığıma çok memnunum sende git gör kendi kararını kendin ver kaybedeceğin tek şey yol masrafının olur deymezmi kafandaki soru işaretlerini kaldırmaya istersen sana adamların şirket müdürü olan hakan beyin numarasını vereyim benimle de o ilgilendi mükemmel insalar ara görüş git allah hepsinden razı olsun

dogrucu

Bugün kayıt olup ilk mesajında bu konuya yazman çok enteresan. Almanya'nın hangi şehrinde yaşıyorsun?
    Özelden telefon numaranı yazarmısın, şirket ve daireler hakkında bilgi edinmek istiyorum.
    Umarım İP numaran Türkiye İP numarası değildir.

2. Cahit üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)