Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3033 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadasim bak bir arkadasa Yardim olsun diye bir yazi yazdim bak ne cevaplar aldim sen yazilanlarin hepsini okudunmu
    Ayni tasfiyeleri sanada ediyirum Kendin git gözünle Gör al malini kimseye Kanma

Sana bol sanslar insallah gönlüne göre Bullur alir ve güle güle oturursun

Selamlar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Alıntı Kusadali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim bak bir arkadasa Yardim olsun diye bir yazi yazdim bak ne cevaplar aldim sen yazilanlarin hepsini okudunmu
    Ayni tasfiyeleri sanada ediyirum Kendin git gözünle Gör al malini kimseye Kanma

Sana bol sanslar insallah gönlüne göre Bullur alir ve güle güle oturursun

Selamlar
    Zaten benim görüsümde ayni seninle.Onun icin soruyorum neresi diye.Gidip görüp almam icin tavsiyeler.
    Yeni bir konu acmak istemedim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaslar kusadasindan bizde almak istiyoruz fakat guvenmek zor reklamlarda goruyoruz fakat arkadasimizin dedigi gibi isitma sistemi yok tabi bide aidat odemeleri var fiyatlar cokta uygn degil 1+1 sonucta m2 az ev almak istiyorsaniz mutlaka bitmis bir projeye para verin iskana da sordurun sorun cikabiliyor
    Konu mehmet2 tarafından (08 Nisan 2016 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadasim Ben bir tane aldim 2+1 aydati 10 sene sabit 50€
    Benim tanidigim arkadaslardan alanlar Oldu evlerini teslim alanlar
    Oldu tabuki Ben onlari övmek gibi olmayayim sizleride yanlis yönlendirmek istemiyorum
    Herkesin kendi karari
    Sadece Ben kendi yasadiklarimi yazdim
    Bazi arkadaslarda baska yasamislardir herkes burda yazaarsa bilgi edinmis oluruz
    Birde benden tafsiye Benim kusadasinda Arsalarim ve bir tane daha dairem var
    Pisman degilim aldigima Kimden alirsaniz alin zarar etmezsiniz emlaktan Eger imkaniniz varsa alin derim
    Konu Kusadali tarafından (08 Nisan 2016 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm Kusadali, herkes kendi dusuncesini elbette paylasabilir, kimse kimseyi yargilamasin, hep beraber gelecek aylarda bu projenin ne olacagini goruruz. Atip tutmakla bir yere varilmaz, burda Bilgi paylasimi onemli olandir. Ben de bir kac ay once 2 + 1 ev aldim bu projeden ve iyi bir sonuca ulasacagimiza inaniyorum.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Kardeşim, sakın bu işe girme. Eşinlife da 80 m2 vaadedilen 2+1 daire 59 m2, 60 m2 vaadedilen 1+1 daire 35,8 m2. Dairelerden m2 çalarak bir katta 6 daire fazladan yapılmış. bütün komplexte tam 1,5 milyon Euro haksız kazanç elde etmişler. Az paramı ?. Daireler tabii küçücük kalmış. Kasım 2014 bitirilip teslim edilecekti. Mayıs 2016 ya geldik. Daha iskanlar bile çıkamıyor. Teraslardan 6 Bloktan da yağmur suları dairelerin duvarlarına akıyor. Sebebi de teraslar ne isole edilmiş ne de fayans döşenmiş. Döşemeye de hiç niyetleri yok. Söz verilen Sosyal tesislerin hiç birisi yok. Ondan sonra da Rıdvan reklamlara çıkarak yaptığımız bütün inşaatları bitirdik diye yalan söylüyor. Allahtan korkmadan !!!. Termal havuzlar yaptı ama termal su yok. Oradaki termal su sadece davutlarda yapılacak 4 tane Termal Otel içinmiş. Yani herkesi kandırdılar. Sitede dünya kadar eksik var ama kimse ilgilenmiyor. Utanmadan birde herkesten aidat istemeğe kalkıyor. Eşin Park projesi de temmuz 2015 de bitecekti. O da yarım. Onun için Eşin Group'tan uzak durun.

8. 2 kişi talihli üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    ardeşim, sakın bu işe girme. Eşinlife da 80 m2 vaadedilen 2+1 daire 59 m2, 60 m2 vaadedilen 1+1 daire 35,8 m2. Dairelerden m2 çalarak bir katta 6 daire fazladan yapılmış. bütün komplexte tam 1,5 milyon Euro haksız kazanç elde etmişler. Az paramı ?. Daireler tabii küçücük kalmış. Kasım 2014 bitirilip teslim edilecekti. Mayıs 2016 ya geldik. Daha iskanlar bile çıkamıyor. Teraslardan 6 Bloktan da yağmur suları dairelerin duvarlarına akıyor. Sebebi de teraslar ne isole edilmiş ne de fayans döşenmiş. Döşemeye de hiç niyetleri yok. Söz verilen Sosyal tesislerin hiç birisi yok. Ondan sonra da Rıdvan reklamlara çıkarak yaptığımız bütün inşaatları bitirdik diye yalan söylüyor. Allahtan korkmadan !!!. Termal havuzlar yaptı ama termal su yok. Oradaki termal su sadece davutlarda yapılacak 4 tane Termal Otel içinmiş. Yani herkesi kandırdılar. Sitede dünya kadar eksik var ama kimse ilgilenmiyor. Utanmadan birde herkesten aidat istemeğe kalkıyor. Eşin Park projesi de temmuz 2015 de bitecekti. O da yarım. Onun için Eşin Group'tan uzak durun.

10. talihli üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    selam bende bir daire almak icin esin insaat ridvan beyden kusadasina gittim insaatlarin ikisi davutlarda birisi kusadasinin dagin tepesinde adida esentepe güzel esiyor ama ne yolu var e yolagi ben arabayla zor ciktim sonra bize dagdan bir yer gösterdiler sonunda kacip kurtulduk davutlarda bitmis faal olan siteyi bize gösterdiler daireler cok Kücük otel odalari gibi iscilik sifirin altinda sifir sonra davutlardaki ikinci insaata gittik orasida davutlar hamaminin hemen alttarafinda cukurda hamamin tüm kokusu pisligi orda sonra esin tepeye gittik ve yolunu yol demeyelim patika dikenlerin icinden gidiyon normal yol yok kactik.bunlar benim basimdan gecenler herkes alip almamakla serbesttir

12. 3 kişi nevzat60 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    https://t.me/pump_upp
    Ettiği Teşekkür
    0
    28 mesaja 46 teşekkür aldı
    Arkadaslar

Turkiye nin heryerini gezmis biri olarak Kusadasi ndan insanlarin ev almayi dusunmesi beni hakikaten sok etti. Heralde Turkiye nin gelmis gecmis en betonlasmis en kirlenmis en sehirlesmis Ege sehridir Kusadasi.

Belkide aranizda hic gitmeyenler gormeyenler var bunu anlarim. Ama bir gorseniz bir daha asla gitmezsiniz yani o kadar kotu. Hatta icinden denize girilmeyeli 15 yil oluyor. Kusadasinda yasayan akrabalarim var denize girmek icin minibuse atlayip yarim saat uzakliktaki Guzelcam a gidiyorlar ki orasi da dag tas insaat dolmus durumda. Ama denizi hala temiz.

Bence gitmediginiz gormediginiz yerden ASLA ev almayin. Hayatinizin hatasini yaparsiniz.

14. misterno üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı ALSANCAK-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam kardes illaki herkesin bir fikri vardir,izmir Ürkmez taraflarina gelmek istersen hem yazlik hemde kislik kullanabilecegin kasaba icinde denize yakin mülk konusunda (arkadasimin mülkü) sizi konustururum.Kolay gelsin.
    Benim urkmez de arsam var. Ne denize girilebilir ne adam gibi bir oturum yeri var. Yani corak ipsiz sapsiz biryer.

Ha diyeceksiniz ki sen neden aldin? Ben almadim miras kaldi simdi satmak icin sabah aksam ugrasiyorum ama kimse ilgilenmiyor. Benim arazi Arkonutlarin arkasinda. O kadar kotu ki belde demeye yada yazlik yer demeye bin sahit ister. Zaten bu yuzden de cok ucuz arsalar.

Daha once dedigim gibi gitmediginiz gormediginiz yerden hicbir sey almayin.

16. misterno üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tokkli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nrw Almanya
    Ettiği Teşekkür
    210
    30 mesaja 60 teşekkür aldı
    ja bizim insanlarimiz niye herseye inaniyor anlamiyorum gideceksin göreceksin öyle tv kanallara reklam vermeklen isler yürüyorsa bende hemen simdi tüm tv kanallarina bilmem ne reklami vereyim sizin sayenizde köseyi döneyim ayrica tv sirketleriyle aram cok iyidir hepsinle atv si kanal d si kanal 7 hepsiyle neyse siz dogru olani yapin .

Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    ALLAH C.C. rizasi icin uzak durun. 1 cent bile vermeye degmez.

19. canikom üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Ben Kusadasinda tek bir sirkete inanirim,ondan güvenlisi yok

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Kusadasinda tek bir sirkete inanirim,ondan güvenlisi yok
    neye inanirsan inan, Kusadasinin icinde degil disinda bile insanlar dnize giremiyor.

Millet atliyor minibuse 30 dakka uzakliktaki Guzelcamlida denize giriyor. Orada akrabalarim var onlarda sikayetci Kusadasi sehirlesti diye

Ben buradaki milleti anlamiyorum Kusadasi ndan yazlik almak tamamen aptallik. He 30 sene once olsa okey o zamanlar guzelmis

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    havasi yeter oranin

23. moralist üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havasi yeter oranin
    ne havasi ya?

sehir gibi olmus heryer beton bina

son 20 yildir Kusadasina gitmediginiz belli

Tecrübeli Üye Cahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tek Rakibim THY
    Ettiği Teşekkür
    64
    304 mesaja 2,532 teşekkür aldı
    yok artık
    asıl mesleği avukatlık şimdi müteahhitlik yapıyor müşteri toplayabilmek için hoca bile olmuş

bize takip ediyor bu şirket
    videoyu silmisler

iyiki kopyasını indirdim
    Konu Cahit tarafından (02 Ağustos 2016 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.

26. 2 kişi Cahit üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    688
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Müsteri veya baska biseymi bilmem ama bu videoda adamin anlattikarinin hepsi gercek ANORMAL bi sey yokki kendi kafasindan uydurma yalan dolanda anlatmamis tamamen dogrulari anlatmis KRAL CIPLAK demis.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    118
    10 mesaja 61 teşekkür aldı
    Zamaninda Yalovada Veli Göcerde böyle daireler satiyordu. Ne oldu 99 depreminde hepsi göctü. insaatlar saglammi onuda göz önünde bulundurmak lazim. sonra hem paranizdan hem caninizdan olmayin derim.
    Herkese saygilar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

rıdvan eşin eşin ada eşin tepe ve diğer projeleri hakkında

Alıntı memocum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaslar,

Ya arkadaslar bu reklamlardaki ev satislari cok kafami kurcaliyor,Bizde ev edinmek istiyoruz memlekette ama kafamiz cok karisik ve günvenemiyoruz bunlara, Özellikle Eşin Group Projesinden Daire fiyati 19.900€ dü bir ara simdi ise 24.900€, Mesela Bittiginde degeri 50.000€ olacak evi size 24.900€ vercem diyor hemde Kusadasi gibi Turistik bir yerde ve Merkezde ! dolayisiyla insan süpheleniyor haliyle, TV´ye cikarip ev sahibi olmus ve gülen yüzlerle biz ev sahibi olduk bu firmadan sizde olun cikin gelin bir an önce hic durmayin diyen kisilerinde kendi adamlari olmadigigini nerden bilecez acaba bu sekilde insani gazami getirmeye calisiyorlar yoksa o kisiler gercek müsterimi ve söylelenler hakikatmi ? O kadar cok dolandirilma olayi olduki bu ve bir kac firma daha var TV´de reklamlari veriyorlar sürekli dedikleri gercek ise bile insan kesin dolandirilacagini düsünüp düsünüp paranoya yasiyor sürekli, Adam diyor cok konusup malini övenlere itibar etmeyin bize gelin ama aynisini kendisi yapiyor hergün saatlerce TV´de bagira bagira limon,corap satar gibi ev satmaya calisiyor bu arkadasta ve dolayisiyla insan işkilleniyor, Bu firmanin veya baska bir kac firma daha var TV´de cikip ev satanlardan ev,daire falan alan oldumu aramizdan eger olduysa tecrübelerini,bilgilerini,tavsiyelerini paylasirlarsa cok sevinecegim,

Saygilar,
    slm memocum ben dogrucu tv lerden izlediğim reklamlari merak ederek gittim inşaatlarını gezip gördüm ve çok memnun kaldım reklama çıkan kişiler kendilerinin adamları değilmiş ben oradayken yurt dışında yaşayan ve benim gibi merak edip gelen kişilerle tanıştım ve konuştum kim ne derse desin yalan adamların bitmiş olan inşaatlarından daha önce ev alanlarla da konuştum çok memnun olduklarını ve evlerinde tatil yaptıklarını hiç düşünmeden benimde almamı söylediler ve bende eşin tepe projelerinden bir daire aldım ve arada bir gidip gizliden takip ediyorum adamlar söz verdikleri gibi çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar inşallah böyle devam ederlerse bende bu yaz aldığım dairemde tatilimi yapacağım ayrıca ridvan eşin ve çalışma arkadaşlarını tanıdığıma çok memnunum sende git gör kendi kararını kendin ver kaybedeceğin tek şey yol masrafının olur deymezmi kafandaki soru işaretlerini kaldırmaya istersen sana adamların şirket müdürü olan hakan beyin numarasını vereyim benimle de o ilgilendi mükemmel insalar ara görüş git allah hepsinden razı olsun

dogrucu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)