Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3022 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Avrupada yayin yapan ATV Avrupa da dikkatimi esinada.com adresi ile Esiada holding den satilik daireler var 19900 yada 29900 euroya. Bu konu ile ilgili detayli bir bilgi verecek yada bir tecrube yapmis arakadas varmi aramizda?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı mali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupada yayin yapan ATV Avrupa da dikkatimi esinada.com adresi ile Esiada holding den satilik daireler var 19900 yada 29900 euroya. Bu konu ile ilgili detayli bir bilgi verecek yada bir tecrube yapmis arakadas varmi aramizda?
    Gardaşim böle reklamlardan uzak dur başı ağrıyan çok oldu sende içlerine dahil olma git gör evi ver parayi.al tab uyu selmlar

4. mustafa200222 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Gidip gorme imkaniniz var diyorlar. Iki gun misafir edip eger begenmezsen sayet masrafinida sozum ona karsiliyorlarmis. Elbette gidip gorup herhangi bir ise jalkismam ama yinede merak etmedim degil yani. O yuzden sordum aramizdan bir arkadasin herhangi bir tecrubesi oldumu diye?

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Bu devirde 20000 -30000 euroya daire olurmu ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    sitesine girdim baktim 1+1 ve 2+1 daire fiyatlari yaziyor ama dogru düzgün dairelerin tanitim icin resim koymamislar, gidip canli sekilde görme sansiniz varsa icinize sinerse hemen tapu ve anaktar teslim vss ise o zaman degerlendirirsiniz. Diger türlü düsünmeyin derim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    kiymetli arkadaslae yanlis bilgi vermeyeyimde anladigim kadar 1+1 daire fiyatlari bunlar daha baslanmadi su an tobrakdan satiyolar baslanmis olsa en azindan reklamini yaparlar su an para getirme reklami yapiyolar ne ben nede bir yakinim almadi bekleyip görecegiz saygilar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben de baş vurdum ve satın almak istedim. 75 m2 olarak satılmak istenilen 2+1 dairenin net oturma alanı balkon ile birlikte 56 m2 dir. Ayrıca her yükselen kat için üçer bin + havuz manzaralı daire için ise üç bin fark alınıyor.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    alin alin

sonrada esinadakazazeleri diye muhabbetimiz bol olur.

11. 3 kişi Antakya üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye memocum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    260
    53 mesaja 118 teşekkür aldı

Eşin Group Daire Alan Oldumu,

Selamlar Arkadaslar,

Ya arkadaslar bu reklamlardaki ev satislari cok kafami kurcaliyor,Bizde ev edinmek istiyoruz memlekette ama kafamiz cok karisik ve günvenemiyoruz bunlara, Özellikle Eşin Group Projesinden Daire fiyati 19.900€ dü bir ara simdi ise 24.900€, Mesela Bittiginde degeri 50.000€ olacak evi size 24.900€ vercem diyor hemde Kusadasi gibi Turistik bir yerde ve Merkezde ! dolayisiyla insan süpheleniyor haliyle, TV´ye cikarip ev sahibi olmus ve gülen yüzlerle biz ev sahibi olduk bu firmadan sizde olun cikin gelin bir an önce hic durmayin diyen kisilerinde kendi adamlari olmadigigini nerden bilecez acaba bu sekilde insani gazami getirmeye calisiyorlar yoksa o kisiler gercek müsterimi ve söylelenler hakikatmi ? O kadar cok dolandirilma olayi olduki bu ve bir kac firma daha var TV´de reklamlari veriyorlar sürekli dedikleri gercek ise bile insan kesin dolandirilacagini düsünüp düsünüp paranoya yasiyor sürekli, Adam diyor cok konusup malini övenlere itibar etmeyin bize gelin ama aynisini kendisi yapiyor hergün saatlerce TV´de bagira bagira limon,corap satar gibi ev satmaya calisiyor bu arkadasta ve dolayisiyla insan işkilleniyor, Bu firmanin veya baska bir kac firma daha var TV´de cikip ev satanlardan ev,daire falan alan oldumu aramizdan eger olduysa tecrübelerini,bilgilerini,tavsiyelerini paylasirlarsa cok sevinecegim,

Saygilar,

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Bu tip reklamlar son zamanlarda cogaldi evet, tabi ki adamlari tanimadigim icin birsey diyemeyecegim ama cok ucuz olunca da insanin alasi gelmiyor degil

Netten arastirmayi dene, yani adamlarin firmasini google dan filan ara illa ki birseyler bulursun. Bir ara yine böyle devre mülk satan bir reklama denk gelmistim, netten b iraz arastirinca o firmanin baska firma tarafindan satin alindigini, onlara da ulasmanin zor oldugunu, firmadan kimseye ulasamadiklarini yaziyordu millet internette. Bu demek degil ki bunlarda öyle ama bir sansini dene bakalim birseyler bulabilecek misin...

14. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    266
    205 mesaja 532 teşekkür aldı
    sakin derim uzak durun ,bir kere o daire kac metre kare ,ikincisi aylik gideri ne kadar ,ücüncüsü ,komsularin ,kimler ,kadin pazarlayan mi ,sarhos mu ,kavgacimi ,hangi tipler ,ve sana hangi kaziklar gelecek
    bende türistik yerde yasiyorum 10 yildir ege sahilinde sen orada olanlari görsen ,ertesi gün tatilini kesen almanya ya dönen benim kaldigim yerde en kötü daire 150 binliradan basliyor ve avrupalilar asla orda yasamaz
    avrupali birinin yasiyacagi yer en az 250 binden baslar ,ben sadece hatirlatmak isterim ,cünkü orada dönen dolaplari avrupali biri ancak 3 bes yil sonra kavrar ,o zaman da is is ten gecmis olur

16. 6 kişi haveri68 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    260
    Haklisiniz arkadaslar bende sizin gibi düsünüyorum,Tavsiyeleriniz benim belkide büyük bir hata yapmama engel olacak o yüzden Allah razi olsun degerli ustalar,Nette gezindim biraz Adamlarin internet sitesine baktim falan Google sikayetler forumlarina baktim bu firmayla ilgili yasanmis bir dolandiricilik yanlis bir olay falan rastalamdim ama yinede güvenemedim acik söylim büyük endiseler tasiyorum halen, Cünkü fiyat normal degil 20000€-25000€ civari ev hemde Turistik yer ve merkez diyince insan süpheleniyor ve baliklama atlayan ileride pisman olacagi cok büyük bir hata yapacakmis gibi bir kuvvetli his var icimde nedense, biraz daha bekleyelim bakalim eger bir sahtekarlik varsa zaten bu bir ara TV´de bal satanlarin ifsa edildigi gibi ifsa edilecektir ve kokusu cikar yakinda,

Tekrar tsk degerli dostlar,

saygilar,

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    1 kurus vermeyin öyle ucuza birisi birsey vermek istiyorsa sizden kat kat cikartir

19. 2 kişi f4scistx üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    260
    Alıntı f4scistx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 kurus vermeyin öyle ucuza birisi birsey vermek istiyorsa sizden kat kat cikartir
    Haklisin usta,banada öyle geliyor,

Tsk,

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Akıllı Olmak Lazımmmmmm, Paran varsa git gör beğen al tapuyu ver parayı sonra yandım Allah deme

22. 2 kişi Usta81 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    151
    35 mesaja 48 teşekkür aldı
    ucuz etin yahnisi yenmez

24. 2 kişi firstantepli üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    132
    80 mesaja 219 teşekkür aldı
    Sevgili Kardesim.

Birincisi ben böyle bir Reklamlara pekte aldiris etmiyorum. Nedenine gelince cok karli bir isten bahsediliyor. Eger dedikleri gibi karli amacli bir yatirim ise neden Kendileri yapip bitirerek insanlara pazaramiyorlar.
    Insanlarin paralariyla kendilerine kazanc kapisi yapmis bunlar. Bir reklamda 300 Daireden bahsediliyor. Söz meclistn disari ama , Halk arasinda söyle bir söz var nerde cokluk. orda B... diye. Yan giderleri fazla . istabulda bir insat Firmasininda Site olarak yapip pazarladigi Dairelerin yan Giderleri 1300 TL .

Ben Bir Gün bir Kopariften Ev Almaya kalktim tam Iki dairelik. Bana dedilerki Iki Seneden beri, bu dedigimiz yerde Faliyetteyiz. Gittim baktim. Ikisenede Sadece bir Temel Atmislar arakasi gelmemis.
    Babam Ev karsilig bir Daire pesin, digeride Bir sonra Sene verilmek sartiyla Mukavele yapmislar . Hala gelecek . Yedi Sene oldu. Burda en büyük hata ise Cikmadigi her ay icin Kira bedeli isteyebilirlerdi. Malesef yapmamislar.

Paran varmi Git kendin gör. Orada alacakli gibi degilde Fiyat sorgula. sonra Tekrardan giderek Fiyatdada daha Makül fiyatla alabilirsin.

Basimdan gecen olayi anlatayim. Ben Catici olarak calistigim icin. Dogal olarakta günesli havalarda bayagi cehre olarak degisikligi oluyor. Buda ben Türkiye varinca Giyimimdede Vatandaslarimiza uyum sagladigimda. Türkiyede yasiyormusum gibi görürüntü vede algi veriyor.
    Birsey alacak olursakta dogrudan o alacagimiza odaklandigimiz gibi.vs,,,,

Ben Eve Talip oldum Bana 45 Bin dedi. Hadi ordan sen ev bukadar etmez. 40 Dedi. Bende Bir sezonda Caticilikla bunu kazanmiyorum. Sonra yanimda kayin ve bacanak vardi. Kayin Sihiye oldugu icin Biraz beyaz tenli olunca . Ona bakarak yoksa bu Almancimi alacak dedi. Oda uygunsuz bir kelimeyle cevab verdi. Tamda adamini buldun Almanci diye ekledi./ Sonra Kayina söyledik söyledik güldük . Almanci diye.)
    Alamcilar burda oldugu sürece sana daha asagiya veremem dedi. Sezon sonu eger satamazsam gel Fiyatta anlasiriz dedi.

Sonra, Hadi gel seni Insatin kabasi bitmis bir yere götüreyim.Yolda aynen söyle dedi,sakin alici gibi davranma bak git geri gel fiyatdaha asagida olacak gäreceksin.Dairelerin Fiyatlarin ögrendik O Birze bir Daireyi verecekti. Biz Iki Daire alma imkani var oldugunu ögrdük.
    Velasi o Insaata Tam Ikitane Daire ayni paraya. Biri 130 m2 digeride 120 m2 Sahibi oluverdik.
    Alacaksanda Yaz Sezonu degil. Kisa dogru. Ödemeler oldugu icin Fiyat farklarida oluyor.
    Tatir Senin.
    Saygilarimla.

26. dalga üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    260
    Alıntı dalga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardesim.

Birincisi ben böyle bir Reklamlara pekte aldiris etmiyorum. Nedenine gelince cok karli bir isten bahsediliyor. Eger dedikleri gibi karli amacli bir yatirim ise neden Kendileri yapip bitirerek insanlara pazaramiyorlar.
    Insanlarin paralariyla kendilerine kazanc kapisi yapmis bunlar. Bir reklamda 300 Daireden bahsediliyor. Söz meclistn disari ama , Halk arasinda söyle bir söz var nerde cokluk. orda B... diye. Yan giderleri fazla . istabulda bir insat Firmasininda Site olarak yapip pazarladigi Dairelerin yan Giderleri 1300 TL .

Ben Bir Gün bir Kopariften Ev Almaya kalktim tam Iki dairelik. Bana dedilerki Iki Seneden beri, bu dedigimiz yerde Faliyetteyiz. Gittim baktim. Ikisenede Sadece bir Temel Atmislar arakasi gelmemis.
    Babam Ev karsilig bir Daire pesin, digeride Bir sonra Sene verilmek sartiyla Mukavele yapmislar . Hala gelecek . Yedi Sene oldu. Burda en büyük hata ise Cikmadigi her ay icin Kira bedeli isteyebilirlerdi. Malesef yapmamislar.

Paran varmi Git kendin gör. Orada alacakli gibi degilde Fiyat sorgula. sonra Tekrardan giderek Fiyatdada daha Makül fiyatla alabilirsin.

Basimdan gecen olayi anlatayim. Ben Catici olarak calistigim icin. Dogal olarakta günesli havalarda bayagi cehre olarak degisikligi oluyor. Buda ben Türkiye varinca Giyimimdede Vatandaslarimiza uyum sagladigimda. Türkiyede yasiyormusum gibi görürüntü vede algi veriyor.
    Birsey alacak olursakta dogrudan o alacagimiza odaklandigimiz gibi.vs,,,,

Ben Eve Talip oldum Bana 45 Bin dedi. Hadi ordan sen ev bukadar etmez. 40 Dedi. Bende Bir sezonda Caticilikla bunu kazanmiyorum. Sonra yanimda kayin ve bacanak vardi. Kayin Sihiye oldugu icin Biraz beyaz tenli olunca . Ona bakarak yoksa bu Almancimi alacak dedi. Oda uygunsuz bir kelimeyle cevab verdi. Tamda adamini buldun Almanci diye ekledi./ Sonra Kayina söyledik söyledik güldük . Almanci diye.)
    Alamcilar burda oldugu sürece sana daha asagiya veremem dedi. Sezon sonu eger satamazsam gel Fiyatta anlasiriz dedi.

Sonra, Hadi gel seni Insatin kabasi bitmis bir yere götüreyim.Yolda aynen söyle dedi,sakin alici gibi davranma bak git geri gel fiyatdaha asagida olacak gäreceksin.Dairelerin Fiyatlarin ögrendik O Birze bir Daireyi verecekti. Biz Iki Daire alma imkani var oldugunu ögrdük.
    Velasi o Insaata Tam Ikitane Daire ayni paraya. Biri 130 m2 digeride 120 m2 Sahibi oluverdik.
    Alacaksanda Yaz Sezonu degil. Kisa dogru. Ödemeler oldugu icin Fiyat farklarida oluyor.
    Tatir Senin.
    Saygilarimla.
    Tsk usta ilginc seyler yasamissin gercekten,iste bu yüzden tecrübe ve tavsiyelinizi istedim cok iyi yapmisim sayenizde hata yapmamis olacaz,

Allah razi olsun senden ve yorumlariyla konuya katkida bulunan öbür Arkadaslarimdan,

Saygilar,

28. memocum üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    36 mesaja 138 teşekkür aldı

bu tvde cikan reklam varya esinada ,kusadasinda daireler satiyorlar

bu tvde cikan reklam varya esinada ,kusadasinda daireler satiyorlar bunlari bilen alan bilgisi olan varmi ?
    yani güvenilirmi yoksa alinirmi ?

Tecrübeli Üye Cahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tek Rakibim THY
    Ettiği Teşekkür
    64
    304 mesaja 2,532 teşekkür aldı
    Eşin Group, sahibi Rıdvan Eşin.
    tv reklamlarında gördüklerinizden uzak durun bence.
    artık şakallı çıkıyor reklamlarda ayrıca dikkat etiyseniz ''inşallah, allahın izniyle'' gibi kelimelerde çok kullanıyor.
    genelle yapmak istemiyorum ama holdingcedecileride bunun gibileri kurban etmedi mi.

internette 5 dakikada bunları buldum derin araştırma yapsanız daha fazla bilgide bulabilirsiniz

31. 6 kişi Cahit üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)