Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3001 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Kardes zaman cok kötü.Bir gözünün baktigini diger gözünle süpheli gör.illaki yapmak istedigin birseyi yerinde gör sorustur,binbir zorlukla biriktirebildigin emeklerin bir cirpida bosa gitmesin.Yeter artik dolandirildigimiz simdiye kadar.Uyanalim artik biraz yaf.

2. 3 kişi ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye selo65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    265
    24 mesaja 44 teşekkür aldı
    kara kardes, arkadaslara aynen katiliyorum. tv de cikan bu reklamlara bende sahsen sicak bakmiyorum. hatirlarsaniz bir zamanlar jetpa diye bir kurulus bincerce vatandasimizi dolandirmisti. dikkat ettiyseniz bütün euro kanalarinda dakikalarca reklam yapiyorlar. bu tv kanallari bu reklamlari bedavaya yapmiyorlar. sana tavsiyem bu gibi reklamlardan uzak durmanda fayda var diyorum

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    bir kedi ayni hatayi tekrar yapmaz, arlanir ve bundan ders cikarir.
    biz insanlar ise (kacinci oldu bilmiyorum artik) defalarca k.z.k yeriz ama genede arlanmayiz ve ayni hatayi baska isim veya firma ile belirli zaman gectikten sonra gene yemeyi arzu ederiz.

Ya gözünüzü öpeyim, yeter ya. kanmayin su sahtekarlara. ya cok paraniz var, yada parayi nasil harcayacaginizi bilmiyorsunuz. Pes artik.

Tecrübeli Üye Sürgün Sevdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Internet
    Ettiği Teşekkür
    257
    134 mesaja 318 teşekkür aldı
    Aslinda dinimiz gercekten yüce bir din.

Fakat bunun gibu saklabanlar ,sakali uzatip tvde kendini bize öyle bir satiyorki...

Ama aksamlarida bogazda raki muhabbeti."raki icenlere bisey demiyorum"

Yani insanlarin dini duygulariyla oynuyorlar.

Bunun gibi insanlari Yüce allaha havale ediyorum

7. 2 kişi Sürgün Sevdam üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    36 mesaja 138 teşekkür aldı
    tskürler arkadaslar ,galiba bosluguma geldi ve inandim adama ama sizin yazilari görünce kesinlikle vazgectim. peki tavsiye edebilecek biri varmi ? izmir tarafindan daire uyguna almayi düsüniyorumda.
    yada yazlik mi almayi önerirsiniz
    Konu kara tarafından (27 Şubat 2016 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Alıntı kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tskürler arkadaslar ,galiba bosluguma geldi ve inandim adama ama sizin yazilari görünce kesinlikle vazgectim. peki tavsiye edebilecek biri varmi ? izmir tarafindan daire uyguna almayi düsüniyorumda.
    yada yazlik mi almayi önerirsiniz
    Selam kardes illaki herkesin bir fikri vardir,izmir Ürkmez taraflarina gelmek istersen hem yazlik hemde kislik kullanabilecegin kasaba icinde denize yakin mülk konusunda (arkadasimin mülkü) sizi konustururum.Kolay gelsin.

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    Yorum yazan arkadaşlara katılıyorum,gözümüzü açalım artık,islamiyeti kullanarak be sahtekarlıklar yapılıyor,böyle şeyler olunca da müslüman olmayan bölümler bu gibi adi herifler yüzünde islamiyete başka bir gözle bakılmalarına sebep oluyorlar malesef,Türksat avrupa kanallarında bu tür reklamlar çok oluyor,ben şahsen Türksat avrupa kanallarına senelerden beri bakmıyorum,bir arkadaşa misafirliğe gittiğimde arkadaşın tv de bal reklamı,görmüştüm,bilmem kaç şişe bal alana kaç şişe bal hediye diye.Hatta yakın bir arkadaşımın babasının tr de başına gelmiş,zavallı adam bir sürü bal ısmarlamış, ısmarladığı ballar eve gelmiş adam paket bir açıyor şişelerin altı olduğu gibi şeker üst tarafı sade su,adam tabi bir şey yapamamış veya kendisi ALLAH a teslim etmiş sesini çıkarmamış.Bu gibi sahtekarlara Rütük mü ne dirse bunlar bir önlem almalı,zaman geçtikçe dünyada sahtekarlar çoğalıyor malesef,Dünyanın sonu geliyor sanırım.

iyi forumlar

11. Dolunay35 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    Yorum yazan arkadaşlara katılıyorum,gözümüzü açalım artık,islamiyeti kullanarak be sahtekarlıklar yapılıyor,böyle şeyler olunca da müslüman olmayan bölümler bu gibi adi herifler yüzünde islamiyete başka bir gözle bakılmalarına sebep oluyorlar malesef,Türksat avrupa kanallarında bu tür reklamlar çok oluyor,ben şahsen Türksat avrupa kanallarına senelerden beri bakmıyorum,bir arkadaşa misafirliğe gittiğimde arkadaşın tv de bal reklamı,görmüştüm,bilmem kaç şişe bal alana kaç şişe bal hediye diye.Hatta yakın bir arkadaşımın babasının tr de başına gelmiş,zavallı adam bir sürü bal ısmarlamış, ısmarladığı ballar eve gelmiş adam paket bir açıyor şişelerin altı olduğu gibi şeker üst tarafı sade su,adam tabi bir şey yapamamış veya kendisi ALLAH a teslim etmiş sesini çıkarmamış.Bu gibi sahtekarlara Rütük mü ne dirse bunlar bir önlem almalı,zaman geçtikçe dünyada sahtekarlar çoğalıyor malesef,Dünyanın sonu geliyor sanırım.

iyi forumlar

13. Dolunay35 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    70
    12 mesaja 15 teşekkür aldı
    Ben uzak durun hiç bulaşmayin derim

15. ZANDER üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Eşin-group'tan sakın birşey almayın. Eşinpark temmuz 2015 de bitecekti, hala bitmedi. Eşinlife da öyleymiş. Kasım 2014 bitecekmiş fakat hala bitmemiş. iskan bile alamıyorlar. Dairelerden m2 çalınmış. 80m2 vaadedilen 2+1 daire 59m2, 60 m2 vaadedilen 1+1 daire 35,8m2. Sosyal tesislerden hiçbiri yok. Televizyonda reklamlarda Rıdvan devamlı yalan söylüyor. Sözleşmeleri önce okutuyor sonra fotokopisini yapacağız deyip alıyorlar. Sonra kararlaştırdıklarınızı değiştirip imzaya getiriyorlar ve bir daha okumadan imzalatmaya çalışıyorlar. Yüzlerce gurbetci magdur.

17. talihli üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Dikkat etmek lazim bir ara 1 Evi 3 kisi'ye satanlar olmustu ayni dalavera olmasin buda

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    € 25.000 - 30.000 daire satmak maliyetin altinda demek. Maliyetinin altindada kimse satmayacagi icin, bu evlerin kalitesinden süphe ederim.

Yeni Üye karayigit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    40
    2 mesaja 17 teşekkür aldı
    Önceden kooperatifler vardi yillarca öde öde bitmeyen insaatlar, sorunlar kalitesiz malzeme. Bunlar bitti simdi böyleleri cikti.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    41
    42 mesaja 57 teşekkür aldı
    Bu reklamlari yayinlayanlara söylenecek cok sey varya, bunlar vicdansiz olduklari icin, bu kanallarin hepsine diyorum Gözlerini para bürümüs, zaten hepsinin AVRUPA Kanali yokmu ? Bu AVRUPA Kanali adi altinda bunlari yayinlamiyorlarmi ?

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    30000 Euro sözde daire veriyorlar. Birde saatlerce Eurostar'da reklam. Saatlerce Eurostardaki yaptigi reklam zaten bir ton para tutuyor.

Bu evlerin kaltesiz oldugunu anlamak icin mühendis olmaya gerek yok. € 30000 dogru dürüst malzeme bile kullanamazsiniz. Orta halli bir banyo bile 10000 TL mal oluyor.

Basiyorlar kumu cimenteyo. Gitsen görsen ne olacak ki? Bir tane örnek daireyi düzgün yapmislardir, geri fos.
    Konu Memoli1976x tarafından (08 Mart 2016 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    İstanbulun %70 kaçak?Kime ne demeli?

Tecrübeli Üye Cahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tek Rakibim THY
    Ettiği Teşekkür
    64
    304 mesaja 2,531 teşekkür aldı
    Admin yada Mod arkadaşlar
    bu konuyla ve linktedeki konuları lütfen birleştirin
    Eşin Group Daire Alan Oldumu,
    http://www.ozbeceriksizler.com/showt...re-Alan-Oldumu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaslar Ben busayfayi yeni gördüm
    Ve yazdiklarinizi okudum
    Herkesin düsüncesine saygi duyuyorum
    Amma Ben esingroubdan bir daire aldim
    geldim yerinde inceledim ve tafsiye üzerine geldim Keske Param olsada birtane daha alabilsem
    Gelin yerinde görün ondansonra kararinizi Verin derim
    Bu firsatida kacirmayin derim
    Tabiki siz bilirsiniz

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı Kusadali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Ben busayfayi yeni gördüm
    Ve yazdiklarinizi okudum
    Herkesin düsüncesine saygi duyuyorum
    Amma Ben esingroubdan bir daire aldim
    geldim yerinde inceledim ve tafsiye üzerine geldim Keske Param olsada birtane daha alabilsem
    Gelin yerinde görün ondansonra kararinizi Verin derim
    Bu firsatida kacirmayin derim
    Tabiki siz bilirsiniz
    arkadasim bugun uye olup ilk mesajinda bu kazikcilarimi buldun enteresant sen git 10 tane daha al istersen durust insanlar reklama bile ihtiyac duymazlar reklam kac para haberin varmi sen almisin gule gule otur googleye arattir ne kadar durustler gorursun yuzlerce kisiler beddua ustune beddua ediyor sende cikmisin ben aldim ben yaptim diyorsun 3-5 aydaha gecsin memnuniyetini tekrarlarsin burda adamlar eski binalari yeni gibi gosterip millete kakalamislar bas googleye yazilara bak sonra bu uc kagitcilarin reklamini yaparsin.

27. 2 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim bugun uye olup ilk mesajinda bu kazikcilarimi buldun enteresant sen git 10 tane daha al istersen durust insanlar reklama bile ihtiyac duymazlar reklam kac para haberin varmi sen almisin gule gule otur googleye arattir ne kadar durustler gorursun yuzlerce kisiler beddua ustune beddua ediyor sende cikmisin ben aldim ben yaptim diyorsun 3-5 aydaha gecsin memnuniyetini tekrarlarsin burda adamlar eski binalari yeni gibi gosterip millete kakalamislar bas googleye yazilara bak sonra bu uc kagitcilarin reklamini yaparsin.
    yaniii ismide enteresanmis KUSADALI

29. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)