Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3002 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 95 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

Tecrübeli Üye Cahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tek Rakibim THY
    Ettiği Teşekkür
    64
    304 mesaja 2,531 teşekkür aldı
    Alıntı dogrucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm memocum ben dogrucu tv lerden izlediğim reklamlari merak ederek gittim inşaatlarını gezip gördüm ve çok memnun kaldım reklama çıkan kişiler kendilerinin adamları değilmiş ben oradayken yurt dışında yaşayan ve benim gibi merak edip gelen kişilerle tanıştım ve konuştum kim ne derse desin yalan adamların bitmiş olan inşaatlarından daha önce ev alanlarla da konuştum çok memnun olduklarını ve evlerinde tatil yaptıklarını hiç düşünmeden benimde almamı söylediler ve bende eşin tepe projelerinden bir daire aldım ve arada bir gidip gizliden takip ediyorum adamlar söz verdikleri gibi çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar inşallah böyle devam ederlerse bende bu yaz aldığım dairemde tatilimi yapacağım ayrıca ridvan eşin ve çalışma arkadaşlarını tanıdığıma çok memnunum sende git gör kendi kararını kendin ver kaybedeceğin tek şey yol masrafının olur deymezmi kafandaki soru işaretlerini kaldırmaya istersen sana adamların şirket müdürü olan hakan beyin numarasını vereyim benimle de o ilgilendi mükemmel insalar ara görüş git allah hepsinden razı olsun

dogrucu

Bugün kayıt olup ilk mesajında bu konuya yazman çok enteresan. Almanya'nın hangi şehrinde yaşıyorsun?
    Özelden telefon numaranı yazarmısın, şirket ve daireler hakkında bilgi edinmek istiyorum.
    Umarım İP numaran Türkiye İP numarası değildir.

2. Cahit üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Alıntı dogrucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm memocum ben dogrucu tv lerden izlediğim reklamlari merak ederek gittim inşaatlarını gezip gördüm ve çok memnun kaldım reklama çıkan kişiler kendilerinin adamları değilmiş ben oradayken yurt dışında yaşayan ve benim gibi merak edip gelen kişilerle tanıştım ve konuştum kim ne derse desin yalan adamların bitmiş olan inşaatlarından daha önce ev alanlarla da konuştum çok memnun olduklarını ve evlerinde tatil yaptıklarını hiç düşünmeden benimde almamı söylediler ve bende eşin tepe projelerinden bir daire aldım ve arada bir gidip gizliden takip ediyorum adamlar söz verdikleri gibi çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar inşallah böyle devam ederlerse bende bu yaz aldığım dairemde tatilimi yapacağım ayrıca ridvan eşin ve çalışma arkadaşlarını tanıdığıma çok memnunum sende git gör kendi kararını kendin ver kaybedeceğin tek şey yol masrafının olur deymezmi kafandaki soru işaretlerini kaldırmaya istersen sana adamların şirket müdürü olan hakan beyin numarasını vereyim benimle de o ilgilendi mükemmel insalar ara görüş git allah hepsinden razı olsun

dogrucu
    bu konuya mesaj atanlarin neredeyse tamami "TÜRKCE KARAKTER" kullanmazken (bende dahil) ne hikmetse sen "TÜRKCE KARAKTER" kullaniyorsun. Ayrica bugün üye olup, yine bugün, bu konuya mesaj atiyorsun ve Esin´leri öve öve bitiremiyorsun!!! Tohaf, cok tohaf..

Beyler, bu tür sahtekarlardan uzak durun! Gidin illa ev almak istiyorsaniz 10-20 Bin TL fazladan ödeyin ancak taninmis, devlet bazinda güvenilir sirketlerden ev alin... Parayi kolaymi kazaniyorsunuz Almanya´da...

5. 4 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    354
    13 mesaja 15 teşekkür aldı
    Arkadaslar benim dikkatimi ceken adamlar tv,de saatlerce reklam yapiyorlar bu masrafin altindan nasil kalkiyorlar anlamis degilim!!!!

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Türkiye diyince para cok diyince duracaksin

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    kusadali gitti dogrucumu geldi bu konu tamamen komediye dondu reklamin ikinci raundu basladi ya silin bu konuyu kokten bir dahada buna benzer konu acilmasin bu bordda sazan ariyorlar bu bordda yanlis bord burasi keriz avi icin kimse yemez boyle reklamlari burda.

9. 3 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    48
    11 mesaja 22 teşekkür aldı
    Dikkat edin adamlar burayi takip ediyorlar , nedense yeni üye olanlarin mesaji hep esin gurupu övmek ,yazdiklari hepsinin birebir kopyasi,mantikli düsünün ,sonra basiniz agirmasin.

11. Techniker üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Cahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tek Rakibim THY
    Ettiği Teşekkür
    64
    304 mesaja 2,531 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusadali gitti dogrucumu geldi bu konu tamamen komediye dondu reklamin ikinci raundu basladi ya silin bu konuyu kokten bir dahada buna benzer konu acilmasin bu bordda sazan ariyorlar bu bordda yanlis bord burasi keriz avi icin kimse yemez boyle reklamlari burda.
    Uyarı için dursun, silersek gurbetçileri kim uyaracak. beceriksizleri kullanmayan binlerce kişiye ulaşıyor bu konu arama motorları sayesinde.

13. 2 kişi Cahit üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    @dogrucu arkadas 1.ci si burda telefon numarasi verip yönlendirme yapmayi birakalim. numaralar kaldirildi.
    Ikinci Fark ettiysen yazdigin mesajin ne derece cittiye alindigini senin mesajina yanit verilen mesajlardan da belli oluyor, Mesajinin amaci ne oldugu ve Yurtdisinda olmadiginda net sekilde belli. Kendinizce kalkip burda prim cikarmayi birakin.

Bu Forumda ne sizi karalama politikasi nede sizi destekleme platformu degildir.
    Bu forumda bilgi alis verisi yapma alanidir. Sahsen Bu Sirket islerini dürüst yapiyorsa hic bir elestiriden korkmadan yoluna zaten devam eder.
    O yüzden gereksiz yere yönlendirme yapip kendinizce prim cikarmayin...

Ben Genel anlamda zaten Avrupa yayini veren Türk kanallarinin Avrupada yasayan Türk vatandaslarina neden bu tür reklamlari laik gördügünü anlamis degilim. Her Kanalda eskiden Telefon sirketleri araciligiyla oyunlarla milleti tuzak a düsürmekle ugrasmaktaydilar yok Iki resim arasindaki farklari bulun, yok hangi sayi iki sefer yazilmis vs diye oyunlarla doluydu. Simdi ise Reklamlar Devre Mülk, Satilik Ev, Vs Vs diye Avrupada yasiyan vatandaslarimiz üzerinde oyun oynanmakta, bu oyunlari birakin....

Bizleri Keriz Yerine Koymayi Birakin, Bizler Ne Keriz nede Cahil insanlar degiliz. Sadece Vatanina Hasret Gurbetcileriz..

@gamberoglu2000 arkadasim asil bu konu kaldirilirsa bilgi sahibi olmadan yapacaklari alisverislerde zarar görebilirler.
    varsa bir yerde hata en azindan o hatayi bilerek o konuya da dikkat ederek almak istiyorlarsa alirlar..

Bizler Dayanisma icinde kalarak birbirimize bilgilerimizi aktarmakla mükellefiz.

Saygilar

15. 6 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    beni cok fazla ilgilendirmesede,konuyu bastan asagi okudum.

ilk önce sunu belirteyim,özbeceriksizler ailesi dün olusmus bir platform degildir.temeli taa 2000 sensine dayanir.

burdaki bir cok nik, azda olsa birbirlerini uc asagi bes yukari tanir.

gamberoglu arkadas ve bir cok arkadas,olasiliklari degerlendirmis.

örnek olarak,,kusadali ve dogrucu denen sahis in hic isi gücü yok,sözde esin gruptan ev almis ve sanal alemi dolasarak sizde alin muhabbeti yaparak hayir islemeye calisiyor vede en komigi yeni üye oluyorlar ve ilk mesajlari bu konuya,,,birde ben gittim gördüm diyor sanki almanyadan veyahutta baska bir avrupa ülkesinden gidip görmüs gibi yaziyor,(ne hikmetse pc si Türkce klavye---yersen).

karam82 ustam zaten, IP nin üc asagi bes yukari nerden girdigini görüyor. geyik muhabbet ararsan cok olur,,mesela örnegin= ben almayada kaliyorum ama su an izindeyim bu satirlarida Tr den yaziyorum gibi,,,adamin hic isi gücü yok izine gitmis,,izinde bile insanlara hayir islemeye kalkiyor,,(yersen)

1=paraniz varsa ilk önce sanal alemde bir arastirin almak istediginiz evi veyahutta ilgili sahislari.

2=alicaginiz ev veyahutta daire ise herseyi bitmis,hic bir problemi olmiyan gayri menkul alin.

3=herseyi bitmis bile olsa,herseyden killanin gidin belediye bu binalarda bir sikinti varmi yokmu arastirin.(mesela deprem dayaniklilik sertifikasi felan gibi)

4=toplama parayla, daha ortada fol yok yumurta yok,,size kismet olursa 2 sene sonra ev vercez muhabbetleri.toplama parayla yapilmasi arzu edilen veyahutta vaad edilen hicbir olayin garantisi olmaz,uyanik olalim lütfen.alin terlerimizi bu sahtekarlara kaptirmayalim.

son olarak Karam82 ustam zaten gerekli uyarilari ve bilgileri vermis.

ÖZBECERIKSIZLERDE bir konuya fikir beyan ediceksen,baska merdiven alti sitelerle karistirmayacaksin.sazanligin lüzumu yok.madara olursun tipki bazilari gibi.

saygilarimla

MEGAbond

17. 6 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Bu konuda dikkatli olmak gerek insanlar parayı kolay kazanmıyorlar. Bu eşingroup dan ev almış aldığınada bin pişman olmuş kişilerin yazılarına denk geldim ben facebookda hakkında hiç iyi şeyler söylemiyorlardı.Hatta esingroupdan o sayfaya cevap yazdılar adamların tek dediği gelin misafirimiz olun..İnsanlar orda şirket hakkında neler neler yazmışlar birebir ev alanlar adamlar o sorulara bile cevap vermemişler bir sürü sorun okudum..Adam orada demişki anlaşmada atıyorum tam aklımda değil metrekaresini 70 metrekare olarak anlaştıkları daireler bunlar düşük teslim etmişler aşagı yukarı 10 metrekare dairelerden çalınmış... Ateş olmayan yerden duman çıkmaz varki birşeyler insanlar konuşuyorlar.. Çok Çok iyi araştırmak gerek önce

Birde düzgün firmalar Prestij sahibi firmaların reklamlarıda kendini belli eder.. Her dakika TV de nasıl ev satılan firmaların reklamlarının döndüğüne dikkat edin
    Konu OrLoW tarafından (09 Mayıs 2017 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaslar kim ne yazarsa yazsin
    Gecen sende Ben gittim gezdim karar verdim ve bir daire aldim
    Ben dedikkerinin hic biride bana yalan gelmedi Ben sizi yanlis yönlendirme yapmayim amma ev almak isteyenler gitsin kendi gözüyle görsün kararini versin
    Burda yazilanlara aldanmasin
    Herkes kafasina göre yazi yaziyor
    Gidip görüo alanlarla Konsun neler yasamislar

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Insallah insaatlar zeytin alanlarina dahil degildir.Yoksa yazik olmustur o canim zeytinlere.Ayrica hayirli ugurlu olsun Kusadali kardes yazligin,insallah hayrini görürsün evinin !

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    @kusadali foruma üyeligin 3.Nisan.2016 ilk mesajin üyeligini aldigin ilk günü esinadayi övme.
    1bucuk senedir forumdasin. 10 mesaj ve 10 mesajinda Esinadayi övme.?
    Arkadasim sen sorun yasamadin hani reklamini da yapmiyorsun diyelim ki neyin ne oldugu belli.?
    Baskasi sorun yasamis yada sorunu varsa kalkip burda övgüler yagdirmanin sadece amacinin burda prim yapmak oldugundan üyeligini iptali gerekecek.
    Bu Mesajimdan sonraki mesajimda 11 mesajinda Esinadayla alakali oldugunda bu forumda amacinin reklam oldugunu düsünecegimden üyeliginin iptali olcaktir.

Almissin memnunsun 1 mesaj yazdin anladik ama 10 mesajla muhalefet olmaya gerek yok.

bizler burda avrupali türklerin sorunlarinin karsilikli alis veris yapmasi icin variz, ve tuzaklara düsmemesi icinde birbirmizi aydinlatmaya calismaktayiz.
    umarim mesajimin üstüne tartisacak mesaj yazmayi birakirsiniz.

22. 7 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Konu açılali 2 seneden fazla olmuş, merakimdan soruyorum acaba bu dairelerden alan oldumu bu zaman içinde veya tanidiklarindan bir şey duyanlar oldu mu. Bana göre kazıkcı bunlar ama senelerdir büyük tv kanallarinda dakikalar boyunca reklam yapacak kadar paralari varsa demek ki bunlara kanıpta alan çok diye düşünüyorum

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Insanlar bu tür isleri genelde cok karli bir is yaptiklarini kiskanclik hasetten baskalarininda bundan yararlanmamasini istedikleri icin gizli yaparlar ben sahsen yakin cevremden bunlarla is yapan kimseden haberdar degilim, tosuncuga para yatiranlarida duymamistim lakin yavas yavas yakin cevreden karin agrilari sizintilar cikmaya basladi :-)

25. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)