Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Öpücük

Moderator brian_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hinter Mond gleich links
    Ettiği Teşekkür
    511
    361 mesaja 1,127 teşekkür aldı

Öpücük

Bir Yüzbası ile emir eri bir trende yolculuk ediyorlar. Ayni kompartmanda cok güzel bir kiz ile annesi de var. Baska kimse yok.

Bu iki grup birbirlerini tanimasa da yolculuk sirasinda tanisiriz diye cok yakin oturmuslar. Derken tren bir tünele giriyor ortalik karariyor.

Bir öpücük sesi ve ardindan (siiiiiirrrrrrraaak) cok siddetli bir samar sesi duyuluyor. Tren tünelden cikiyor. Herkes saskin ne oldu diye birbirine bakiyor.

Genc kiz düsünüyor: Benim yerime annemi öperlerse, iste böyle samari yerler..

kizin annesi düsünüyor: Helal benim kiza, öpüldü ama, hemen samari yapıstırdi..

Yüzbaşı düsünüyor: Ulan asker kizi öptü, samari ben yedim...

Asker gülümsüyor: İntikamimi aldim daa. Havaya bir öpücük yüzbasiya bir samar!!

2. Sponsor Reklam
    Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı

Tüneldeki öpücük

Trenin 4 kişilik kompartımanında, Yaşlı bir nine , ninenin genç bir kız olan torunu ile Temel ve bir de İsrailli yolculuk yapıyorlarmış.

Tren uzunca bir tünelin karanlığına girince, önce bir öpücük sesi, arkasından kuvvetli bir tokat sesi duyulmuş.

Tren tünelin karanlığından çıkınca herkes merakla birbirine bakmış, görmüşler ki;

İsraillinin eli yanağında, yediği tokadın acısıyla ve gözlerinden yaş gelmiş.

Herkes birbirine yabancı, Torun , nine ve Temel, İsrailliye bakıp manalı manalı sırıtmışlar. Kimse ağzını açıp bir tek laf etmeden yolculuğu tamamlayıp trenden şöyle düşünerek inmişler:

Yaşlı Nine:
    ‘’Aferin torunuma, İsrailli karanlıktan yararlanarak torunumu öptü, torunum namusunu korudu bastı tokadı.’’

Genç Kız:
    ‘’İsrailli beni öpecekti, karanlıkta yanlışlıkla ninemi öptü, Ninem de kendini koruyup, bastı tokadı. Ne ninem varmış beeaaah?’’

İsrailli:
    ‘’Ulan şu Türk’ün yaptığı terbiyesizliğin cezasını ben çekiyorum. Öptü kızı, kızda karanlıkta yanlışlıkla tokadı bana attı.’’

Temel:
    ‘’Oh olsun ulan! Şu İsraillilere gıcığım vardı. Nasıl da kendi elimi öpüp, öpücük sesi çıkardım ve bastım tokadı Yahudi’ye?
    Oh be! İçim biraz rahatladı!’’:haha

4. 8 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)