Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3044 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sedef hastaligiyla ilgili bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    73
    49 mesaja 681 teşekkür aldı
    Arkadaşım öncelikle gecmiş olsun.bu diyeceklerim seni umutsuzluga düşürmesin
    Bendede ekzema hastalıgı mevcut gitmedigim doktor kalmadı desem yalan olmaz. Geleyim şimdi konuya ekzema ve sedef hastalıgı hepsi cilt hastalıgına baglı ayni hastalik aile grubundan farkli hastalıklar.yani örnek bir süru değisik balik türü var ama hepside balık olarak geciyor.bu hastalıkta ayni bunun gibi
    Bu cikt hastaliklarinda kortizon hapları iyi geliyor ama sakın sakın kullnamayın.cilti iyi yapıyor ama karaciger pankreas ve böbrekleri kesin ve kesin bozuyor.kimi insanda 1 senede kimi insanda 5 sende ama kesin ve kesin organları harap ediyor.ben ellerin cok kötü oldugu zaman cok nadir olarak sende ya iki yada üc defa cok ince olmak şartı ile kortizon kremi sürüyorum.bu hastalığın tetiklenme sebebi karaciger stress ve aileden gelen GEN hatasıdır.
    Bir Türkcede dedigimiz lokman hekimler ( heilpraktiker ) doktoruna gittim onu yeme bunu yeme bunu içme şunu asla.kullanma diye maddeleri saydi kendi kendime öl git.daha iyi diye bir sonuç çıktı
    Yasak olanlar .kızartmalar vücudda asit oranını yükseltecek olan portakal limon asitli içecekler peynir süt tavuk eti kirmizi et kahve cola domates acı biber baharat türü şeylerden uzak durmam gerektigini söyledi
    Ben genelde ellerime akşamları yatınca çörek otu yagi yada zeytin yagı sürüp ellerine ince.naylon torba takıp yatıyorum gundüzleri ise
    Icinde katki maddesi olmayan otlu kremler sürüp ellerimi hep nemli tutmaya gayret ediyorum
    Arkadaşım senin problemini sadece cilt olarak ele alma.
    Organlarini adam akıllı kontrol ettir
    Pankreas
    Karaciger
    Böbrek

2. 2 kişi 24erzincanli24 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)