Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3042 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: board da biraz aktif olalim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Prens-66 hocam agzina saglik

Bu Konuda bende kisa düsüncemi sizlerle paylasayim.

Fazla derine girmeden konu icinde kalacak sekilde yaziyorum Eski beceriksizler kapanmasi duyulunca bir cok dost maddi destek olmak istedi, bazi arkadaslar kendi serverlerinden devam etmemizi teklif etti, bunlari kabul etmedik ve Final oldu..

Bizler bunlari hic bir sekilde kabul etmezken bizim sunumlarimiza zorla tesekkürü dahi istemedigimizden linkleri dahi gizleme systemini getirmedik ve getirmeyide kesinlikle düsünmüyoruz.
    Bize Faydali olan arkadaslar sunumlarini paylasanlar buna ben dahi Tesekkür etmek icten gelmesi gerekli gercekten aldigina mutlu olup gönülden etmeli, zorla degil..

Burayi actik yine bir cok arkadas bana Özel mesajla maddi destek olayim diye yardim elini uzatti, konular acildi, Bizler bu isi cikar amacli Vip systemi vs gibi düsünceyle cebimizi dolduralim diye hic bir zaman düsünmedik..

Simdi Konuya gelince arkadasimiz güzel deginmis...

bir arkadasimiz yardim aramis, bilgimizi paylasmak zor degil bir iki dk yi harcayip bizlerde yardim edebiliriz diyerekten düsünün, sen yardim arayan a yardim etmezsen, sende yardim aradiginda yardimini bulamazsin. ( Tabiki Bilgimiz yoksa illahim birsey yazcagim diye birsey yok, konu hakkinda bilgimiz varsa yazmamiz en dogrusu.)

Bizler icin önemli Olan Avrupada olan Türk Vatandaslarimiza faydali olabilmek sorunlarina yön gösterip elimizden geldigi kadar destek sunabilmek..

Bunun icinde bu carkin rahat dönmesi icin girdiginizde bir sefer de olsa reklam a tiklamaniz, Paylasimci arkadaslarin emeklerine bir tesekkür etmeniz, yardim elinizi de uzatmaniz kafidir.

Saygilar

karam82

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)