Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3041 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gratis aber nicht kostenlos | WhatsApp will die Weltherrschaft

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    7 mesaja 12 teşekkür aldı
    uyanin arkdaslar evet facebook ve whats up dünyanin 1 numarlari casus programi daha ne olucak herseyi aciklaman lazim eger facebokk veya whats up kulaniyorsan. facebook bence 1 numara casus sitesi
    facebook teröristleri bile yakalati bunu bile cok az insan vardir bundan 1,5 sene önce israil 1 milyar dollar facebooka para verip teröristleri yakaladi burda herkesi bilgilenlrmek isdedim.
    iphone var bendede ister istemez whats up kulaniyorum istedigim kislere ulasiyorum facebook yok önceden cok kisa zaman kulandim hemen kapatim. bu benim kisisel görüsüm herkes kendi bilir facebookda adam
    bütün özel hayatini yazmis bence düsünün bir kere sizin facebokkdaki arkdasalriniz tanisadan tanimasdanda bütün özel hayatinizdan haberi var herseyi cünkü sunuyorsan bu kadar sacma birsey olurmu. herkes 1 tane özel hayati var
    onuda facebokkda gösteris icin reklam yapmak bence cok sacma birsey. tabi bu benim kisisel görüsüm herkes hür istedigini facebokkda yapma hakki var

2. selim16510 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)