Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2990 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gratis aber nicht kostenlos | WhatsApp will die Weltherrschaft

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,787 teşekkür aldı

Gratis aber nicht kostenlos | WhatsApp will die Weltherrschaft

Alle reden darüber: WhatsApp soll in Zukunft nichts mehr kosten. Dabei waren schon die 89 Cent fürs Jahresabo ein günstiger Preis. Was steckt also hinter dem Entschluss?
    Zum einen ist Gründer Jan Koum verärgert darüber, dass er mit WhatsApp nur 990 Millionen Menschen erreicht. Das klingt irre, aber Koum hätte gerne eine MILLIARDE Nutzer gehabt. Ihm fehlen also zehn Millionen. Deshalb soll WhatsApp ab sofort: wachsen, wachsen, wachsen! Und zwar auf der ganzen Welt.

Auch wenn 89 Cent für uns nicht nach einer großen Hürde klingen – für viele Menschen in Indien oder Afrika, wo WhatsApp auch sehr beliebt ist, sind 89 Cent viel Geld.
    Außerdem sollen wir bald über WhatsApp nicht nur chatten, sondern auch einen Tisch im Restaurant reservieren, ein Taxi rufen oder online einkaufen. Bei Facebook Messenger in den USA ist das schon möglich – und wie du vielleicht weißt, ist WhatsApp vor zwei Jahren von Facebook gekauft worden.

Das Ziel dahinter ist: Uns alles, was wir brauchen, in EINER App – nämlich WhatsApp oder Facebook Messenger – zu bieten. Andere Apps sollen überflüssig werden.
    In China gibt es so eine App für alles schon. Sie heißt WeChat – und ist richtig beliebt!

Facebook will WhatsApp weiter ausbauen, obwohl es mit Messenger schon eine eigene Messenger-App hat.
    Der Grund: Facebooks Messenger ist in den USA beliebter als WhatsApp. In Indien, Brasilien und Afrika ist es aber andersrum. Alsoist es einfacher, dort WhatsApp auszubauen, als die Menschen von Messenger zu überzeugen. Ist ja eh beides Facebook.
    Einerseits klingen die WhatsApp-Pläne praktisch für uns – und dann auch noch kostenlos! Aber: WhatsApp und Facebook verzichten nicht auf eine Gebühr, weil sie besonders nett sein möchten.

Im Gegenteil. Wir bezahlen mit unseren Daten. Wenn wir alles nur noch über WhatsApp oder Messenger erledigen, weiß Facebook auch alles über uns. Nicht nur, mit wem wir schreiben, sondern auch, in welchen Restaurants wir gerne essen, welche Onlineshops uns gefallen und was wir dort bestellen.
    Das Ergebnis: Facebook weiß genau, welche Werbung am besten zu uns passt. Und mit diesem Wissen verdient Facebook Geld. Wenn ein Unternehmen passende Werbung über WhatsApp an uns schicken will, wird es viel mehr als 89 Cent dafür bezahlen müssen – allerdings nicht an uns, sondern an Facebook.

Kusura bakmayın, acil tercüme edildi..Türkçe açıklaması

Whatsapp hakkında herhangi bir tartışma: WhatsApp gelecekte daha çok şey mal olacak

Bu Bir yıl daha ucuz bir fiyat için 89 sent geçirdi .. Peki kararın arkasında?
    Öncelikle kurucusu Jan Koum o WhatsApp sadece
    990 milyon insan ile ulaştığına kızgın.

Bu çılgınca gelebilir, ama Koum milyar kullanıcıları istiyorum. Bu yüzden on milyon yoksundur. Bu nedenle, WhatsApp artık kullanılabilir: büyümek, büyümek, büyümek! Yani, dünyada Lider olmak.

89 sent rağmen büyük bir engel sonra bize gelmiyor -. Hindistan veya Afrika'da WhatsApp da çok popüler , pek çok insan için, 89 sent kadar olan Para.

Buna ek olarak, biz yakında WhatsApp değil sadece, aynı zamanda restoranda bir masa rezerve etmek, bir taksi ya da dükkan arayın sohbet. Mümkün ABD'de Facebook Messenger ve bildiğiniz gibi, WhatsApp Facebook tarafından iki yıl önce satın alındı.

Yani WhatsApp Messenger veya Facebook - - Bize her şeyi Hakkında biz bir app ihtiyaç sunduğu: arkasındaki hedeftir. Diğer uygulamalar sonunda gereksiz.

Çin'de zaten her şey için böyle bir uygulama yoktur. Onlar Wechat denir - ve gerçekten popüler! Messenger ile zaten kendi messenger uygulaması olmasına rağmen Facebook, WhatsApp genişletmek istiyor.

Nedeni: Facebooks Messenger ABD'de WhatsApp daha popüler. Hindistan, Brezilya ve Afrika'da, diğer yol yuvarlaktır. Daha kolay orada genişletmek WhatsApp Alsoist , Messenger insanlar ikna etmek olarak. Zaten Facebook hem de.

Bir yandan WhatsApp planları bizim için uygun ses - ve sonra ücretsiz! Ama: WhatsApp ve Facebook, özellikle güzel olmak istiyorum çünkü bir ücret ödün vermeden. Aksine . Biz bizim veri ile ödersiniz. Biz sadece WhatsApp veya Messenger'da her şeyin çaresine Eğer Facebook hakkımızda her şeyi bilir.

Sadece biz gibi restoran yemek için biz yazmak kiminle değil, aynı zamanda hangi biz sevdim ve biz orada neler sipariş çevrimiçi Ne dükkanlar.
    Sonuç: Facebook daha iyi bilir bize ne tanıtım uyuyor. Ve bu bilgi ile Facebook para hak ediyor. Ama bize değil, ama Facebook'ta - Bir şirket WhatsApp bize yoluyla alakalı reklamlar göndermek isterse, bunun için bir sürü daha 89 cent ödemek zorunda kalacak.

Kaynak

2. 5 kişi Prens-66 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    7 mesaja 12 teşekkür aldı
    uyanin arkdaslar evet facebook ve whats up dünyanin 1 numarlari casus programi daha ne olucak herseyi aciklaman lazim eger facebokk veya whats up kulaniyorsan. facebook bence 1 numara casus sitesi
    facebook teröristleri bile yakalati bunu bile cok az insan vardir bundan 1,5 sene önce israil 1 milyar dollar facebooka para verip teröristleri yakaladi burda herkesi bilgilenlrmek isdedim.
    iphone var bendede ister istemez whats up kulaniyorum istedigim kislere ulasiyorum facebook yok önceden cok kisa zaman kulandim hemen kapatim. bu benim kisisel görüsüm herkes kendi bilir facebookda adam
    bütün özel hayatini yazmis bence düsünün bir kere sizin facebokkdaki arkdasalriniz tanisadan tanimasdanda bütün özel hayatinizdan haberi var herseyi cünkü sunuyorsan bu kadar sacma birsey olurmu. herkes 1 tane özel hayati var
    onuda facebokkda gösteris icin reklam yapmak bence cok sacma birsey. tabi bu benim kisisel görüsüm herkes hür istedigini facebokkda yapma hakki var

5. selim16510 üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    o zaman hic internete girmeyeceksin..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    536
    105 mesaja 204 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman hic internete girmeyeceksin..
    merhaba usta

seni kirmak istemem ama -- senin de yazdigin sacma -- internete girmek özelinimi yazmak demek ??? tabiki hayir

burasida internet -- girmiyelimmi ???

bence internetin her yerine girersin ama hic bir yere "özelini" yazmazsin ve birakmazsin -- bence en dogrusu bu

benimde facebook vardi -- 1 sene sonra sildim -- kendi kendimi ben ne yapiyorum yaaaa dedim !!!!

tabi bazi kisiler var arkadasin yazdigi gibi "hava" atmak icin yok surdayim yok burdaydim su zaman buraya gidecem ve üstelik resimleride yüklüyorlar
    hele su zaman burdayim demek -- hirzislara gel rahat rahat isini gör demek

baska bir konu daha:
    afedersin nerdeyse -- tuvalete gittim ve yaptim yazicaklar veya da yazmislardir -- bunuda bir sürü kisi " gefällt mir" tikliyor -- yaaa bunun neyini begeniyon ???
    buna benzer cok seylere " gefäält mir" ???

selamlar

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,787 teşekkür aldı
    Öyle şeylerden uzak durup, Özelini veya Real ismini vermeden herşeyden mahrum kalmadan, Internet Âleminde gezinebilirsin.

Boardlara veya Forumlara farklı fantazi isimlerle girip, Üye olabilirsin, bunu çok az yapanlarımız var.

Burada bile, Real ismiyle Üye olanlarda var, misal olarak.

IP Adresini değiştirmek amacımız değildir ama biraz duyarlı ve dikkatli olmamızda zor değil, Aile Resimlerini, Çocuklarımızın Resimi, Oturduğumuz Çevrenin Manzarası, Arabanın Pilaka Numarasına kadar verenler, Yemek Resimleri, oysa bunu gören birsürü aç Insanlarımız var, pes yani.. ve buna benzeri türlü türlü şeyleri paylaşanlar var Facebook, Whatsapp, Instagram ve benzerlerinde.

Biraz Güven Ayarlarına göz gezdirip, sadece Arkadaşlarınıza Paylaşım alanını daraltırsanız, sorun olmaz ama umumi yapanlarda var, bilinçlı veya bilinçsiz.

Terörist olaylarına gelince, bilhassa Oyun Platformları, Sesli Chat Olaylarında tespit edilmiştir ki, buraya kadar taşınmışlar ve buna benzer birçok imkanlar sağlayan Platformlar şu an göz altında.

Kötü amacı olan, zaten şu an Facebook veya Whatsapp kullanmaz ama bazı Vatandaşlarımız, ne yaptığından ve ne yazdığından bilinçsiz.

VPN Platformu bile göz altında ve sonunu getirecekler gibi...
    Konu Prens-66 tarafından (28 Mart 2016 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)