Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2989 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: canakkale gezisi

Tecrübeli Üye türko28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    165
    46 mesaja 180 teşekkür aldı

canakkale gezisi

bu yaz canakkale gelibolu da ki sehitliklere gitmek istiyorum.bana bu konu hakkinda bilgi verebilecekler yazarmi.istanbul dan gececegiz.nasil gidilir(kendi arabamizla) orada kalacak güzel bir otel,gezecek yerler.sehitlikleri herhalde tur organizasyon ile gezmek daha iyi.rehber anlatir neler oldugunu.yüzecek sahili varmi.galiba eceabat ta.internetten baktigim kadariyla güzel denizi varmis.
    bilgilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye türko28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    165
    46 mesaja 180 teşekkür aldı
    gercekten hic kimse canakkale ye gitmedi mi acaba.cevap yok.
    eskiden beceriksizlerde olsaydi cok cevap gelirdi.arkadaslar konu acmislar biraz daha aktif olalim diye.acaba eski beceriksizler birdenbire boardu kapatarak miletin güveninimi kaybetti de artik eskisi gibi aktif olmuyorlar.

Tecrübeli Üye Tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Schwarzwald
    Ettiği Teşekkür
    903
    171 mesaja 265 teşekkür aldı
    Selam

su kadarini yazayim, bu yaz orada kaldim, cok güzel bir yer.
    Booking.com dan bir sürü yer bulabilirsin. Tam araba vapurlarinin limanindan saga dogru aksamlari genellikle yürüyüs yaparsan turlara rastlarsin.
    Bayagi uzun sürdügünü söylediler. Ama yemek falan icindeymis. Yüzülecek yer konusunda bir sey diyemiyecegim, zaten izin dönüsü iki gece kalmistik ailece.
    Yalniz booking.com daki resimlere pek kanma. Cogu yer pansiyon cikiyor ve berbatlar, tabii ki piyango bana vurdu.. Genelde cok güzel bir sehir geceleri harika...

Bir de sitemine pek anlam veremedim, herkesin her an vakti yok. Sonucta bir cogumuz, aile ve is sahibi, zaman ayirmak biraz zor olabiliyor...

5. Tigin üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    109
    30 mesaja 60 teşekkür aldı

7. 6 kişi Paparazi39 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye serhatozcelik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Paparazi39 isimli kullanıcıya öncelikle teşekkür ediyoruz. Bizi önerdiği için..

http://sehitlikturu.gen.tr adresli sitenin yöneticisiyim, firmamız Çanakkale Şehitliklerine ev sahipliği yapmakta olan Eceabat ilçesinde faaliyet gösteren aktif bir seyahat acentasıdır. Türkiye seyahat acentaları birliği güvencesiyle 365 gün boyunca Şehitlikleri ziyaret etmek isteyen misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Çanakkale'ye ulaşımını sağlayan misafirlerimize uzman rehberler eşliğinde sabah 9.15'te başlayıp akşam 17.30'a kadar Günübirlik Şehitlik turu hizmetimiz devam etmektedir.
    Bilgi için http://sehitlikturu.gen.tr veya 0545 868 1449

9. serhatozcelik17 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    13 mesaja 18 teşekkür aldı
    biz gecen izin yol üstü diye gezebildigimiz yerlere gittik
    rehber alip bütün heryeri gezmek istersen 18 saat falan gerekiyormus
    biz 3-4 saat dolastik ve bayagi yerleri gezdik
    en cok hosuma giden yer Conk Bayiri idi ve nzak koyuna bakis
    Atatürk ün gözlem yerinden asagiya bakip o anlari beyninde canlandirip bakarsan daha degisik düsünebiliyorsun
    eger Izmir istikametine gideceksen yol üstünde Troja var orayada ugra
    ama ben orada acikca sahtekarlik gördüm
    park yeri ayri para
    giris ayri para
    troja atina cikis ayri para

parasinca degil ama insanlari enayi yerine koymalari sinir etti ve park yerine parayi ödeyip ciktik

Yeni Üye serhatozcelik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Çanakkale'de bulunan Şehitliklerimiz ve Truva antik kenti rehbersiz veya bir tur şirketinden yardım almadan çok maliyetli ve anlamsız olacaktır. Diğer yer olan Gökçeada ve Bozcaada'da rehber çok fazla zorunlu değil ama alırsanız daha kaliteli ve anlamlı gezmenizi sağlayacaktır.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    nerede kalacan sana bagli ecebat da hotel pansiyon var ama canakkale tarafinda kalacam diyorsan ozaman karsiya vapurla gececen arabanla beraber sonra kendin hangi hoteli begenirsen ona girersin sagli sollu hoteller var ama sehitlik ecebat tarafinda cogu

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı Tigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

su kadarini yazayim, bu yaz orada kaldim, cok güzel bir yer.
    Booking.com dan bir sürü yer bulabilirsin. Tam araba vapurlarinin limanindan saga dogru aksamlari genellikle yürüyüs yaparsan turlara rastlarsin.
    Bayagi uzun sürdügünü söylediler. Ama yemek falan icindeymis. Yüzülecek yer konusunda bir sey diyemiyecegim, zaten izin dönüsü iki gece kalmistik ailece.
    Yalniz booking.com daki resimlere pek kanma. Cogu yer pansiyon cikiyor ve berbatlar, tabii ki piyango bana vurdu.. Genelde cok güzel bir sehir geceleri harika...

Bir de sitemine pek anlam veremedim, herkesin her an vakti yok. Sonucta bir cogumuz, aile ve is sahibi, zaman ayirmak biraz zor olabiliyor...
    hangi otelde kaldin

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    40 mesaja 82 teşekkür aldı
    selam kardes,15 yil once bir kere gittim ve oraya yerlesdim,seitliklerden sonra assosa oradanda babakaleye kadar gezin

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    82 mesaja 162 teşekkür aldı
    Abide'nin yaninda kücük bir tatil köyü var, bir kere orda arkadasimi ziyaret etmistim!
    Orasi cok nezihtir bilmem disardan gelen kimseyi aliyorlarmi, yer bulursan oraya git, arkasi sehitlikler,
    deniz güzel, etrafta baska hotel yoktu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)