Alıntı Dedikli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Türkiyede gayrimenkuli olanlarin ve bunun üzerinden gelir elde edenlerin örnegin kira/ürün üzerinden elde edilen gelirler bir su emekli alanlar var onlarin durumu nasil olacak cünkü sonucta herhangi bir banka hesabinda bunlar toplaniyor... tst,ler
Benim anladigim bir sisteme bütün bankalar müsterilerin bilgilerini girecekler. Atiyorum Ahmet yavuz... Bu vatandasin ne kadar parasi var görecekler. Ama benim anlamadigim noktalar sunlar.
1- Bir devlet kendi bilgilerini niye yabanci ülkelerin kullanimina acsin. Mesela alman devleti fenerbahce Baskani aziz yildiriminda ne kadar parasi oldugunu görebilecek. Cünkü Bankalar onunda bilgilerini sisteme girecek.
2 Adanali Sakir amca nin türk kimligi ile actigi hesapla münihli abdurrahman amcanin antalya da türk kimligi ictigi hesabin farkini banka nasil anlayacak. kim almanyada oturuyor kim antalyada oturuyor bilemez ki? ben hesap acarken muhtardan ikametgah verdim. antalyada ikemaetgahim var.

aklima yatmayan konular bunlar... verilen linkte cok da aciklayici bir bilgi verilmiyor.