Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3239 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ah bir Zengin olsam! Neler yapardim? Siz neler yapardiniz?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Nereden
    Alamanya
    Ettiği Teşekkür
    18
    13 mesaja 32 teşekkür aldı

Question Ah bir Zengin olsam! Neler yapardim? Siz neler yapardiniz?

Hayal kurmak Insan oglunun hep icinde vardir. Bazi Hayaller yakin bazilari ise uzaktir. Bazen Hayallerimiz gerceklesir bazen ise Hayal kirikligina ugranilir.

Sorumuz basit, herkez, eger öyle bir Hayali varsa, burada yazsin Milyoner olsa Hayatini nekadar degistirirdi ve suanki Hayatina nasil Elveda derdi.
    Eger Para benden uzak dursun diyenler varsa Aramizda onlarda bu Konuda yorumlarini yapabilirler.

Ben basliyorum ve yaziyorum

Birden bire Milyoner olsam misal Lottodan kazansam neler yapardim:

Ilk basta is yerindeki Alman Patronuma gidip ona tesekkür ederdim bana Almanlarin nekadar Adi ve Irkci oldugunu gösterdigi icin Ve Isten Cikisimi imzalayip Masasina birakirdim ve onun hak ettigi sekilde bir Kelime etmeden Ofisinden cikardim. Sonra Almanya Devletine daha fazla Para yedirmemek icin güzelim Türkiyeme göc ederdim ve orda Hayatimin gerisini gecirirdim. Paranin bi miktarini Bagislardim benden daha cok gerek duyan fakir, yoksul, kimsesiz Insanlar icin. Standart larimi cok yükseltmeden kendime güzel bir Ev normal bir Araba ve elimden gelen bir is kurrardim, Oto Galeri gibi mesela.

Eger bunlar olmazsa elimdeki ile Mutlu olmaya calisirim Sonucta hersey Para degil!

Saygilar ve Selamlar Agent38
    Konu Agent38 tarafından (01 Temmuz 2015 Saat 00:46 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler