Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kocalara is buyurma, Kadinlar dayanismasi.

Üye
    Nereden
    Alamanya
    Ettiği Teşekkür
    18
    13 mesaja 32 teşekkür aldı

Talking Kocalara is buyurma, Kadinlar dayanismasi.

Bir gün bir Alman, bir Fransiz ve bir Türk Kadin toplanmis ve Kocalarina nasil is buyurduklarini anlatip birbirleri ile yarisa girmisler.

Alman baslamis:
    Kocama gittim dedimki: "Hans ben artik senin Gömekleri Bügeln etmekten sehr yoruldum. Bundan sonra kendi Ütünü mach selber"
    Ilk gün Hansdan birsey göremedim. Zweite Gün baktim Hans hala Ütüye nix dokunmak. Ücüncü gün Gözlerime nix glauben, Hans almis Ütüyü eline Gömleklerini bügeln ediyor.

Fransiz baslamis:
    Oda birseymi demis Kocama gittim dedimki:" Benjamin, mon chéri lütfen bundan sonra Evi sen temizleyip düzene sokarmisin, prier?"
    Ilk gün Benjaminden birsey göremedim. Ikinci gün Benjamin le maison toplayip temizlemedi. Ücüncü gün bir baktim, Oh mon Dieu ! Benjamin evi temizlemis toparlamis ve düzenlemis.

Bizim Türk baslamis:
    Size söyle söyleyim sizden Gazi aldim eve gittim ve Kocama söyle dedim:" Kocacigim, bundan sonra isten geldiginde yemek hazir olmayacak. Sen isten gelince artik pisirirsin ikimizde yeriz."
    Ilk gün baktim birsey göremedim. Ikinci gün baktim birsey göremedim. Ve sonunda ücüncü gün Sol gözümdeki sislik Azcik inmis birazcik olsun birsey görebildim!

Saygilar ve Selamlar Agent38

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)