Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3000 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dinlenirken Yorulmak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    45 mesaja 66 teşekkür aldı

Unhappy Dinlenirken Yorulmak

arkadaslar söyle bir sey var insan dinlenirken yorulurmu evet ben dinlenirken yoruluyom mesela sabah kalkinca yorgun kalkiyom koltukda uzanirken bacaklarim youluyor sizliyor calisirken veya gezerken yok uzun zamandir farkli farkli DR gitmemme ragmen tesisde konulamadi desem dogrudur , nettede cok arastirmama ragmen bagzi bitkisellleri denememe ragmen farkli birsey olmadi ( H;B;S) en son huzursuz bacak sentrumu diyerek hareket ettim ilac ve DR ama malesef faydasinida görmedim böyle bir durumla karsilasipda tedavisi olan arkadaslar varsa bilgilerini paylasmasini isterim Not yazin biraz daha fazla bacaklarim dizkapagindan asagisi sizliyor yoruluyor vucut, mesela kumsalda yatarken yoruluyom anlatmasi bile zor kisaca anlatmaya calistim ilginize tsk ederim ltf bilgisi olan yazsin bu arada ben almanyadayim gitmedigim brancda DR kalmadi gibi tam tesis yok suana kadar halada farli yerlere gitmeye devam da ediyom
    Konu antika tarafından (01 Şubat 2016 Saat 20:19 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)