Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3019 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Balık - Balıkçılık

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    55
    63 mesaja 75 teşekkür aldı
    Selam Albatros Kardesim, bu arada Nick `ini de tam Hobby ne göre secmissin
    Bende Kücüklügümden beri Türkiyede Bogazda Olta sallarim, gecen sene hanim tutturdu illaki Angelschein yap, eve balik getir diye.
    Bende bir Hobim olsun diye yaptim, tabiki zevk de aliyorum balik tutmakdan.
    Ben Evimden Havel ve Spree Nehirlerine yürüyerek 5 Dakikada ulasabildigimden yaz aylarinda bazen Feierabend le aksam yemegi arasi olta sallayabiliyorum.
    Benim de Favorim Spinnangeln, yani oltayi suya birakip Sandalyeye oturup beklemek pek isim degil.
    Bu sene mümkünse Brandenburg daki gölleri gezmek istiyorum, Doga ve Balik bollugu acisindan cok güzel yerler.
    Senede bir iki kere Ostsee ye gidiyorum.
    Göllerde Favori Baliklarim Hecht, Zander ve Barsch

Rastgele

2. hknbln üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Selam hknbln.
    İlk önce şunu itiraf edeyim;yenge konusunda çok çok şanlısın.Bu güne kadar eşinin avcılığını onaylayan birine rastlamadım.!!Değerini bil.
    Hemen iki ortak noktamıza değineyim.1.Bende senin gibi aktif balıkçılığı seviyorum.2.avlaklarım bana da çok yakın,kısa süreli avcılıklar
    yapabiliyorum.Ben genel avcıyım;mevsime göre her çeşit avı yapabiliyorum.Spinnangeln benimde favorilerim arasında.Bölgemdeki balıkçılar
    derneğine üye olduğum için alabalık avı önceliğim.Forelin avını Teig ve Binenmadeyle yakalamakta epeyce usta sayılırım.Alabalık hamurunun
    mevsime göre renkleri,karışık renk kullanma yöntemleri,hamurun çeşitli formları,mevsime göre farklı kokular vs.Eğer bu konuda birşeyler
    paylaşmak istersen çok şey paylaşabiliriz.
    Yukarıda yazmış olduğum gibi;oğlumla her yıl Lübeck'e Herrings avına gidiyoruz.Geçen yıl birlikte(1,5 günde)136 Kg.balık yakaladık.Orada
    balıkçı dostlarımız var.Balığın girişi çok yoğunlaştığı zaman bize bildiriyorlar.O zaman iş şansa bırakılmamış oluyor.Arzu edersen sana da bildi-
    rebiliriz.Yoğunluk mevsime göre değişmesine rağmen genellikle Nisan sonu ve Mayıs başı oluyor.
    Tekrar yazışabilme umuduyla hoşcakal,rasgele.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)