Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3020 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    slmlar
    bendende size iki link
    www.clubderdampfer.de
    www.dampfer-taxi.de
    ilki essende kaliyor diyeri duisburgda.
    ben 1 bucuk seneden beri kulaniyorum liquidleri kendim yapiyorum. baslamak isteyenlere akku olarak(boxmod, paket gibi 4gen olan) eleaf markasini tavsiye ederim bendeki istick 50 bütün gün yetiyor. verdampfer olarak (liquid dolan alet ) tekrar eleaf modelerinden lemo2 veya melo2. bunlarin ikiside sivi kolaylikla doluyor , hicbirsey sökmeden alternativ ise aspire. liquid yapimina gelince , her markanin aroma karisim % ayni degil kimi 1% basliyor kimi 10% birde herkesin agiz tadi ayni degil misal olarak bende 3% yetiyorsa sizdede aynisi olacak diye birsey yok az % aroma karisimla baslamak en iyisi , eyer aroma az gelirse ilave edilebilir. asiri doz aroma tadi igrenc yapiyor . her aroma karisimi hemen tüketilmiyor bazilari evet bazilarida 2-3 hafta dinlenmesi lazim, dinlentmeye gelince sicak ortamda birakinca hizlandirabiliyorsunuz ve günde birkac kez calkalanmasi lazim. nikotine gelince saglam aletler alirsaniz heleki subohm tiryaki sigara icenlere 6mg nikotin bile yetiyor . liquid yapimi icin applerde mevcut , iphone icin MeinLiquid.
    varsa sorusu olan yardimci olurum

2. Emmoglu67 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)