Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3021 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye Nostradamus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    72
    17 mesaja 28 teşekkür aldı
    Selam arkadaslar yigido arkadasim ilk önce bu e-sigaraya baslamakla en azindan bir hafta icinde sigaranin nekadar lanet bir tadi oldugunun farkina varacaksin eger varsa ki bende tipik tiryaki öksürügü vardi basladigimin ertesi gün itibariyle bir yil olacak öksürmedim ve kilomda asa yukari 20-25 yildir hep ayni gidiyordu su an 8 kilo aldim ve nasil istahim acildi sasiriyorum bun saydiklarim en önemli belirtileri daha kisacasi sigaranin bugüne kadar verdigi hic bir saglik sorununu görmüyorum ve icmeye devam ediyorum baslicak arkadaslarada tek ama tek tavsiyem iyi makina alin sebebi ise sigaradan aldiginiz zevki 1-1 vermesi icin bunun icin 60-120 eur gibi bir miktari gözden cikarin evet ilk basta cok gelebilir ama 1 ay dolmadan makinaya verdiginiz parayi amorti ediyorsunuz sonraki aylar da kendimden örnek vereyim 1800 eur cebimde kaliyor saglik ve bütce olarak kesinlikle hic bir sikayetim yok.
    Baska tavsiyemde ilaci kendiniz yapin cok daha ama cokkk daha karli oluyorsunuz zor degil ilgilenenler pm atsin ilac yani liquids karisimini anlatirim.
    Tavsiye ede bilecegim makinalar

Joyetech eGrip OLED 30W Kit mit 1500mAh

Joyetech eVic-VTC Mini 75W

Vaporesso Target VTC 75W

keske bunuda icmesek kilise bir söz olacak ama su an hersey yolunda bende devam diyorum. Not türk sayfalarinda yeterli bilgi bulamassiniz cünki bakanlik dan su an onay almadi onun icin alman sayfalarinda bilgi edinmeye calisin banada sorulariniz olursa bir yillik kullanici olarak elimden geleni seve seve

Hos ve Dost kalin

2. 4 kişi Nostradamus üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)