Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3020 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Selam biraz benim de Tuzum olsun....

Ben 1 Yildir e sigara iciyorum. 10 Yildir normal sigara iciyordum birakdim. Degisik e sigaralar kullandim ara sira yine sigara ya basladim ve en son bana göre olani buldum. Su an eleaf istick 100watt kullaniyorum. Kafasina kangertech subtank mini takdim. Liquidlerimi avoria dan aliyorum. PG li Luquid icemiyorum. Bogaz agrisi yapiyor. Onun icin 80 VG / 20 Su lu Liquid kullaniyorum. Cok memnunum. 9 mg dan 3 mg nikotin e düsürdüm ve daha da düsürmeyi deneyecegim. Aroma olarak avoria dan elma, flavorarts dan greapfruit ve menthol kullaniyorum. RBA yi kullaniyorum. 1.5 Ohm luk yaptim ve 15 Watt da iciyorum.

Popcorn Lunge tamamen Tabak endistrisiinin bulmasi diye düsünüyorum. Sigara da 1000 den fazla kimyali madde var. Sirf Nikotin degil. Onun icin E sigara nin cok daha iyi oldugunu düsünüpyurm.
    Sigara dan kurtulmak icin bire bir. Baslayanlar icin tavsiyem. TFV4 almayin. Cok güclü. Kafalari 40 Watt dan asagi calismiyor. Ve 40 Watt da cok güclü geliyor. Benim bir yildir icmeme rahmen bana bile güclü geliyor. Istick 60 watt veya 100 watt almak isteyen Dogru pil almak zorunda. Sony VTC4 veya 5 mesela. Cok su icin. Ben 2 2.5 litre su iciyorum. Ve mümkünse PG kullanmayin. PG nin tehlikeli oldugunu düsünüyorum. Medya da cikan zararli diye haberler hep PG ile ilgili.

Saygilarimla...

2. Karan01 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)