Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2970 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 94 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Tecrübeli Üye oLgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    175
    258 mesaja 3,898 teşekkür aldı
    Evet o konuda bende uyarmak istiyordum unutmusum sagol hatirlattigin icin interkanet
    ne kadar depolayabilirseniz mayisa kadar o kadar kardasiniz demektedir kanun degisiyor hatta nikotin oranlarina kadar karisacaklar.

2. Sponsor Reklam
    Üye Kader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    19
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Selam Arkadaslar eyer birakmak istiorsaniz size tavsiyem Bu Video izleyin,ben sigarayi bu Video dan Sonra biraktim,10 dakika ile olmaz kendinize zaman ayarlayin video 90 dakika zaten onun icin Komplet izleyin. https://youtu.be/5TEWHmLKsDs
    Ama bastan sonuna Kadar izleyin(almanca)

Birde Bu https://youtu.be/bU4cyLL-g6U

Selam ve saygi
    Konu Kader tarafından (28 Ocak 2017 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    Alıntı kanaldayim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm
    Kardeşim ben de cubis pro kullanıyorum.
    Yalnız bu sıçrama sadece yeni doldurduğun zaman yapar.
    Onun çözümü ise.
    Air Flow yani hava aldıği yerden ben bir kaç kere ufluyorum tabii sanki içiyorum gibi duymeye basarak. Ve işlem tamam dir.
    Ondan sonra bir daha yapmıyor.
    Sadece tekrar liguid doldurasiya kadar.
    Tek tez avantajı bu ama memnunum.
    Bir de sana tavsiyem.
    0.25 ohm olan kafaları alman.
    Ve genelde 40 watt içmen.
    Kolay gelsin.
    Eğer daha fazla bilgi istersen foto falan özel yazabilirsin.
    Selam

sagol kardes ben Cubis Pro ile ugrasmaktan bikmistim coil lerin hepsini denedim verdamfer in yapilis sisteminde bir hata var,buhar gücü kuvvetli degil cektikce cekiyorsun,Cubis kullanan 100 kisiden 95 i memnun degil 5 i memnunum diyor,sen airflow dan veya drip tip ten üfledigin zaman yanlardan liquid akiyor bunuda pecete ile silmen lazim.kendime SMOK TFV8 Big Baby Beast aldim kafam rahat etti , tam bir buhar makinasi 4-5 sefer cektinmi yetiyor felaket kuvvetli buhar cikariyor,SMOK markasini fazla anlatmaya gerek yok sanirim...

Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı interkanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin hazırladığın şekil likit hazırlamak çok çok daha zor olacak hocam.
    izah edeyim:
    tüm avrupada ( almanya dahil ) 20.05.2017 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan TPD2 yasasından sonra kullandığın avoria hazır base artık o ebat da satılamayacak
    ( nikotin içerikli likitler / baseler 10ml ile sınırlıdır ).
    ben likitlerimi komple tabandan başlayarak hazırlıyorum ( BunkerBase, VG, PG ve Aroma ) ve hazır baseden çok çok daha uyguna getiriyorum 1 litre base ortalama 8 euroya çıkıyor. yasadan etkilenmemek için de bol bol 48 lik BunkerBase depoladım.

avorianın sahibi türkdür bu ara onu da belirteyim
    Selam kardes bu 10ml siniri sadece Bunkerbase 48mg nikotinler icinmi gecerli olacak 20.05.2017 tarihinden itibaren ?? cünkü bende Avoria dan 1x BunkerBase 48mg/150ml, 1 LiterVG, 1 Liter PG almistim, VG,PG yine 1lt kaliyormu yoksa onlardami 100ml siniri olacak ,Bunkerbase zaten bitti bende eger öyleyse alayim bir kac tane daha.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    12 mesaja 17 teşekkür aldı
    Sağol tsk ederim .bilgi için.
    Arkadaş da vardı smok v8 baştan çok güzel di.
    Ve sonraları kaçırmaya başladı.
    İçindeki Dichtungsring den.
    Dichtungsring
    Liquid deki asit oranına dayanmadigi için kısa sürede degismesi gerekiyor.slm.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı Deliyurek35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam kardes bu 10ml siniri sadece Bunkerbase 48mg nikotinler icinmi gecerli olacak 20.05.2017 tarihinden itibaren ??
    bütün nikotin içerikli sıvılar için geçerli olacak usta, 3mg 6mg 9mg...72mg fark etmiyor !

8. interkanet üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    yaklasik 1 aydir joyetech vtc dual ve baslik olarak ultimo Atomizer kullaniyordum .Cihaz iyi begendim ama dumanlama buhar pek beni tatmin etmiyordu sonra gecemi gündüzüme kattim arastirmalara girdim ne nasil olmali likitten ,cihaza ve atomizere kadar arastirmalar yaptim coil leri arastirdim.
    Gecen hafta yeni bir Atomizer aldim SMOK TFV8 Cloud Beast bu basligi yaklasik bir haftadir kullaniyorum ultra süper bir baslik hafif nefesle ortaligi buhara boguyor tek kelimeyle süper bir baslik tavsiye ederim.
    Ancak bu SMOK TFV8 Cloud Beast da bir sorun var cok Cabuk pili tüketiyor ,Beni tatmin edecek buhari versinde pil önemli degil diyorsaniz siddetle bu atomizeri tavsiye ederim.

e-sigara ya basliyacak ve hangisini almayim diye sormak isteyenlere tavsiyem
    1-cihaz :joyetech vtc dual
    2-Baslik Atomizer:SMOK TFV8 Cloud Beast
    3-Cihaz icin Pil:Sony veya LG (dikkat en az 3000 mAh) olsun

Ettiği Teşekkür
    305
    E-Sigara Patliyor diyenler
    Bunuda arastirdim ,e-zigi olayi dünyada üretici sirketleri dahi sasirtacak kadar hizli rabet gördü ve kullaniciya ulasti,bu nedenle sigara üreticileri tarafinca kötü reklam ve benzeri videolar yayinlamaya basladilar.
    E-sigara patlarmi?Evet patlar ,ancak sen kalkip önerilen ve belli basli ayarlarda olmayan pilleri kullanirsan ayrica pil kullanim klavuzuna uygun haraket etmezsen patlar,pilleri tam pitmeden sarj edersen durmadan ,pillerin dis yüzeylerinde hasar varsa ,asit varsa ,dis yüzey kaplamasi kalkmissa o pilin kullanilmasi tavsiye edilmiyor.

Arkadaslar bugüne kadar cikarip sarj edilen cihazlarin patladigi görülmemis ,öyle bir haberde yayinlanmamis.E-sigara da patlamalar genelde pili cikarilmiyan hani o ince e-sigaralarda patlamalar olmus.

yapmaniz gereken ,pillerinizi e-sigaraya uygun olup olmadigini kesinlikle arastirin ,orginal olup olmadigini arastirin 2500 mAh altinda pil almayin ,pil cihazda kullanilirken tam pitmesine özen gösterim sonra sarj edin ,sarj ederken genelde pil sarj makinasinda ediniz cihaza USB ye takip sarj etmeyi pek tavsiye etmiyorlar.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    Selam Arkadaslar

Kendime Cinden 2. Aletimi aldim Original WISMEC Reuleaux RX2 / 3 150W / 200W

Pil olarak 2 tane 2 x US18650VTC6 3120mAh 30A 3.6V 18650

Atomizer olarak elimde SMOK TVF8 Big Baby Beast vardi ikincisi olaraktan Wismec ile kullanmak icin bir büyügünü ismarladim. Original Smok TFV8 Atomizer 6ml Cloud Beast

Ayriyeten Ben hazir coil kullanmiyacagim icin Telleri ve Pamuklarida ismarladim RBA ile kullanmak icin .
    15 Günde Hepsi Sorunsuz geldi.Sadece Cloud beast atomizer sonradan ismarladim Aliexpress ten bu hafta sonuna kadarda oda gelir sanirim.

Almanyadan bunlari ismarlasaydim 40 € fazla ödemem gerekecekti. Diger parcalardaki kari katmadim. Gidipte Joyetech,Cubis PRO Atomizer gibi dandik aletlere ayni parayi ödemeyin...

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    Slm.
    Arkadaşlar bende dün birtane smoke tfv8 cloud beast aldim
    Ama tadı çok değişik geliyor bana.
    Aylarca aspire claito kullandım ve liquid tadı çok iyi. Ama malesef tfv8 de aynı tadı alamıyorum.
    Şu an rba coil kullanıyorum.

Sizlerde tecrubelerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

Tsk

Ettiği Teşekkür
    305
    W, oraninda oynamalar yap sanirim 90 w ta aroma tadini net alabilirsin tabi cihazin nedir bilemiyorum 90 w i destekliyormu,tfv8 coil leri yüksek wat larda birde genelde bu atomizer ciger cekiminde öneriliyor onun icin sanirim 90 watt da aroma tadini alabilirsin.
    watt ayariyla oyna taki zevkini alabildigin yerde stoplarsin

Alıntı GS_HeMsO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm.
    Arkadaşlar bende dün birtane smoke tfv8 cloud beast aldim
    Ama tadı çok değişik geliyor bana.
    Aylarca aspire claito kullandım ve liquid tadı çok iyi. Ama malesef tfv8 de aynı tadı alamıyorum.
    Şu an rba coil kullanıyorum.

Sizlerde tecrubelerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

Tsk

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    59 mesaja 99 teşekkür aldı
    Slm arkadaşlar bende yeni başladım e cigaraya dükanda adama söyledim yeniyim bana ona göre alet ver dedim, ve bana kangerteck isimli 50wata kadar giden bir alet verdi sizce bu nasıl bir marka güvenilirmi?

Ettiği Teşekkür
    305
    iyidir,ilk baslarda ben bununla bir antraman yaparim ve daha sonrada tercübelerim olduktan sonra daha baska cihaz alirim dersen uygundur bence.
    Ancak e-sigaralarda Mod da degistirebilinir pil özelligi olmasi ve ayar yapilabilmesi önemlidir baska da özellik aramana gerek yok.Buhar ve Aroma tadini almak icin Mod dan önemlisi Atomizerdir,onlarca cesit atomizer var her birinin farkli özelligi var tabi bunlarin birde coil leri de var her atomizerin farkli coil i var ve bu coiller Hazir olani ,kendin telini sarabileni ve pamuklamayi kendin yapabilecegin coil ler var.

Pil cok önemli bence pilleri iyice arastir kendi kafana göre takma bilgin yoksa,pillerde ileri günlerde cizik ve darbe arti üzerindeki kaplamada hasar oldugunda ya at o pili yada onarilabilinecekse onar.

Bence kendine biraz zaman ayir ve youtubede yüzlerce videolar var almanca istersen almanca türkce istersende türkce
    A-Z e kadar anlatmislar .

Yeni Üye imparator29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    İyiki bırakmışsın kardeş inşallah bir gün tamamen bırakırsın.sana tavsiyem önce biraz yüksek mg nikotinle başlayıp zamanla en aza indirmendir .şu an işteyim çok detaylı yazamıycam ama dediğim gibi mümkün olduğunca nikotini düşürmeni tavsiye ederim.ben 3 yıldır sigarayı bıraktım çok şükür bu süre içinde bir kere deniyim dedim ve bir fırt çektim ve hemen attım tadı çok kötü geldi ben nasıl yıllarca içmişim hayret ettim kendime.
    Şunuda belirteyim tartışmasız sigaradan zararı çok daha az bir video vardı bulabilirsem linkini koyarım adam evde ufak bir düzenek yapmış onunla sigarayla e sigarayı test ediyor.
    https://youtu.be/nhPXg4Aqp4o
    Konu imparator29 tarafından (20 Haziran 2017 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)