Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 500 gün önce başlatıldı .Bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Sorununuz bu konu ile ilgili degilse Forumu aratip sonuc alamadiysaniz yeni bir konu baslatmanizi tavsiye ederiz....
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigarayı Bırakanlar Kulübü

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    88
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

uploaded

29 sene ictim ve biraktim . 4 sever denedim ve 5 de biraktim . hic bir sey kulanmadim yardim olarak . ilk deneyesim 2 hatfa dayanabildim sonra 1 ay sonra 3ay sonra 6 ay . tabi basladim Zaman gine 1 sene devam eti ve sonunda biraktim uzmanlarin demesine gore dördüncü yada besincide biraki biliyorsun . en az 8 ay dayanman lazim cogu 6 ay diyor bence 8 ay ancak beyinden o Zaman siliersin . 6 ay biraktimda türkiye giderkene 1 tane yakayim dedim arkasi geldi ve 1 sene da ictim ve besincide biraktim ve ayni hatayi yapmadim . 3 sene olcak simdi . kafada bitircen geresi hepsi yalan ve para tuzaklari . istedin Zaman herseyi basarirsin yeterki iste .
    Konu bozkurt37 tarafından (28.Nisan.2016 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: hatali

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba bugün 75 gün felan oldu bazen çok kotu oluyorum sanki Can'ım istiyor gibi çok korkuyorum tekrar basamaktan bırakanların yorumlarını okuyorum fakat bırakıp ta 5 yıl sonra tekrar başlayanları bırakmasa bile hala cani isteyenleri görüyorum acaba benim de öyle olabilir mi yardımcı olursanız çok iyi olacak birakanlar şimdiden teşekkürler

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    11 mesaja 21 teşekkür aldı
    slm ben 2000 de birakip 2010 etkrar baslamis biri olarak yaklasik 06.02.2016 dan beri tekrar biraktim hicte aklima gelmiyor hersey insanin kafasi ile alakali eger ictiginizde neler olabilecegini düsünün o kokuyu düsünün ilerde ne tür bir rahatsizliklar geceribileceginizi düsünürseniz o icme istegi geri plana atmis olursunuz böyle böyle birgün tamamen hayatinizdan cikacaktir

Üye
    Ettiği Teşekkür
    22
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Ben birakali 30 seneden sonra ve bir kac denemeden sonra 4 yil oldu.Bogazlarim agriyordu ve öksürük sonra bir daha kullanmadim ve hic aramadim.Iyiki birakmisim yeniden dogmus gibiyim.Darisi birakmak isteyenlerin basina.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Abi bırakalı 30 yıl mı oldu ? Bırakma sürecinde neler yaşadınız kaç ayda aklınızdan çıkardınız detayları paylaşırmısiniz şimdiden teşekkürler

Tecrübeli üye Mister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    708
    120 mesaja 284 teşekkür aldı
    Slm arkadaslar bende bugünden itibaren sigarayi birakanlardanim, sizlere sorum kilo almadan nasil birakabilirim sagiz cignemekde bi yere kadar cenem agirdi varmi bi fikriniz

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

uploaded

Merhaba en son bır yıl once Yazılmış buraya hala kullanan var mi bu sıteyı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)