Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3016 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigarayı Bırakanlar Kulübü

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator brian_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hinter Mond gleich links
    Ettiği Teşekkür
    511
    361 mesaja 1,127 teşekkür aldı
    16 yasinda basladim ,35yasima kadarda ictim.

O güne kadarda hic birakma gibi bir sey aklima gelmiyordu hatta cok severek iciyordum.Tabi birakmak icin bir cok nedenim vardi.

Oglum o siralar 9 yaslarindaydi ve ben icerde sigara icerken,her icmek istedigimde mazlum yüzüyle "baba lütfen sigara icme zararli" derdi.

Bu beni cok etkiliyordu ,neticede insanin kendi cocugu babasini örnek alir ve bende iyi bir örnek olmak istiyordum.

Baska bir neden ise, o siralar sigara yasagi baslamisti.Lokanta kafeterya ucagin icinde daha cok iceride sigara icmek yasaklanmisti.Kendimi cok dislanmis hissediyordum

Diger bir neden ise hastalanmistim ve agzimin tadi hic yoktu.Kendi kendime " ya Pazartesiden cumaya kadar sigarayi birak " dedim ve söz cuma günü yine ic dedim.

Aynende öyle yaptim, sonra kendime dedimki "hadi bakalim kac gün dayanacaksin" ve 9 yil olacak bir ay sonra.

En basta kafanizda bitirin sonrasi kolay,ama biraktinizmi tam birakin öyle günde 5-10 taneye indirmekle olmaz.

saglikli vede cocuklariniza iyi örnek olma arzusu ile kalin saglicakla.

2. brian_usta üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)