Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2949 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tatli Denince

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    45 mesaja 66 teşekkür aldı

Tatli Denince

istanbulda tatli denilince ilk akla gelen saniyom benim gibi sizinde akliniza güllüoglu gelir ,arkadaslarla gezmeye gittik istanbula yemekden sonrada daima tatliya malum istanbuldayiz ya dikkkatimi ceken birsey oldu sizle paylasmak istedim amacim reklam veya karalama degil sadece duyarlilik derim ben lovaboya gitmek istedik aynen bu yaziyordu hemen resim cektim ve güllüoglunun parasimi yok iki bidon su alamiyormu dedim dikkat edin ariza veya tamirat yok bahane su sadece aynende neyse orda birilerine söyledik aradan biraz zaman gecti tabela kalkti biz birkac gün daha gittik tabelaya raslamadik ve söyle dedim egerki disardan gelen cok oluyorsa parali yapin veya tatli alanlarin fisine bakin ama insanlari madur edemessiniz dedim sizlerle paylasmak istedim sizlerde böyle birseyle karsilasirsaniz duyarli oilun derim sizlere islerinizde kolayliklar dilerim

not. sularin kesik olmadiignida ögrendik yandaki isyerinden
    Konu antika tarafından (01 Mart 2016 Saat 19:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    38
    23 mesaja 28 teşekkür aldı
    Arkadasım bu bir nevi normal olmuş. Dışarıdan giren çok olduğundan yapıyorlardır.

Ben Avcı'larda bir fastfood dükkanına girdim. Yemeğimizi yedikten sonra ellerimizi yıkamak icin wc yöneldik.
    Adamlar güzel yapmışlar. Dışarıdan girme imkanın yok.
    Oradan alışverişini yaptıktan sonra fişini alıyorsun ve fişinde rakamlardan oluşan şifre var. WC bu şifre tuşlarını basmadan açılmıyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    45 mesaja 66 teşekkür aldı
    senin dedigin TR de cok yaygin evet alisveris fisinde sifre normal disardan gelenleri engelleme amacli bu benim dedigim bana göre müsteriyi madur etme diye düsünüyom sonucda tatlida bir marka olmus firma bunu yapmamali diye düsünüyom fisde sifre olsa parali olsa insanlar ok der bence yada arizali calisma var diye yazsin diye düsünüyom

Not: arkadaslar herkese cevap verirsem tartisma olur belki bunu düsünerek cevap andiracak sözleri kullanmayi tercih etmeyecem sadece sizlerle paylasmak istedim tsk.
    Konu antika tarafından (03 Mart 2016 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: ufak bir not

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)