Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2988 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bagdemcik ameliyati hakkinda tavsiyeleriniz lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    ustam gecmis olsun öncelikle
    sorune gelince evet benim de 4 yasinda oglumun bademcikleri büyüktü
    kulak burun doktoruna gittik onlar amaliyat olmasi hic tavsiye etmediler. ama cocuk grip falan oldugunda cok atesli geciriyordu. böyle devam etti sonra yine hastalaninca götürdüm dr. ben dedim bademcikelrinin alinmasini istiyorum. dr. dedi ozaman bademcikleri hepsini almiyalim onlari kücültelim dediler.bende tamam dedim amaliyat oldu bademciklerin yarisi almislar önceden neredeyse bogazini tam kapatiyordu simdi baya acilmis vede cocuk artik öyle cok kolay hasta olmuyor vede hic bir yan etkisini sükür görmedik sana tavsiyem hepsini aldirmayin sadece kücültürün, buda en iyi cözüm.. ikinci sorunun cevabini da vereyim 6 aysinda bir oglumda var onunda kulaklarinda su vede gegiz eti sorunu cikti onunda ayni dr götürdük gegizden vede kulaktan amaliyet oldu cokta horluyordu cocuk birde nefes alma sorunu oluyordu amaliyattan sonra nefes alma vede horlama sorunu gitti ama kulaktan amialiyat olsu suyu aldilar olay yine arada bir tekrar ediyor en önemlisi kulakta suyun olmasi duymasini engelliyor.. defalarca amaliyattan sonra dr. söyledim bu yine ayni sekilde devam ediyor su olayi dedigimde bana söyledikleri bunu vücut kendi üretiyor dediler. ne zaman kurur yada ne zaman tam gecer hic bir kimse söyleyemedi.. sen cocugunu amaliyat ettir her cocuk bir degil bende tam olmadi ama belki senin cocugunda sifa olur,rabbim kimseye dert verip derman aratmasin..saygilar

2. mercanadasi üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)