Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2981 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Didim den Ev Yada Daire

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye cooltürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    60
    10 mesaja 56 teşekkür aldı
    Alıntı BYsabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ays, Arkadasim (Didim Akbük) yeni gelisen bir yer sakin ve doga ile bas basa.Türkiyede arsa ve ev herzaman kazandirir.biraz kendimden bahsedeyim 1915,senesinde Didim akbükte insaati devam eden 5 yildizli otel devre tatil aldim (isim istersen özeline yazarim) ve 55 senelik 4 kisi senede 1 hafta tatil yapma hakkin var birkerede ödedigim ücret 13.600€ ve hersene bakiim ucreti 150€ Tapusunu,da aliyorsunuz ben kagit islerini Mavi kartla ile yaptim.
    Akbükteki insaat bitmedigi icin Didimdeki otelde konakliyoruz hersey dahil hic ücret ödemiyoruz.Didim ile Akbük arasi 1 saat. Bodrum ve kusadasi günübirlik gidilir.Bu sene ailece gidemiyoruz besinci ayin sonunda bir haftalik tatilimi gecirmek icin didimdeyim kafaniza takilan birsey olursa yardimci olmaya calisirim.
    Arkadasim O 13.600 Euro cebimde kalsin Her sene 5 yildizli bir otelierde bir hafta krallar gibi kalirim. Daha dur zaman gectikce otel yiprandikca sana tamir bakim faturasida cikaracklar. Birde istedigin ayda yapabilecekmisin tatilini sana tapu veriyorlar anahtarin cebindemi istedigin zaman gidip kalamadiktan sonra ne anladim bu isten. Ben Türksat 42 derecede bu Türk kanallarini izlememek icin IP tv üzerinden izliyorum bu para tuzagi kanallari görmemek icin cünkü bizleri yolunacak kaz gibi görüyorlar. Bu benim fikrim ama dogru görürsünüz, ama yanlis. selamlar saygilar.

2. cooltürk üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)