Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2977 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şeker Hastalarına Müjde "Nöroliz" cerrahisiyle kalıcı tedavi sağlanıyor.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye smeilet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,500
    393 mesaja 1,005 teşekkür aldı
    Haberlerin coğu yalan.Bilim adamlari yada doktorlar en cok estetikle ilgileniyor cünkü para orda var.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Alıntı smeilet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberlerin coğu yalan.Bilim adamlari yada doktorlar en cok estetikle ilgileniyor cünkü para orda var.
    smeilet usta gercegi yazmis daha fazla söze gerek yok ,benim yegenim burda doktor bana anlattiklarini bir bilseniz inanamazsiniz bir örnek vereyim doktorlar belirli ilac yazarlarsa ve hedeflenen bütceyi asarsa ona ödül veriyorlar kongreye cagiriyorlar hele hele hatiri sayili bir bütce olusturmussa ilac firmasina o zaman o hem kongreye gidiyor hemde konusmaci oluyor orda arti bütün tatil masrafi o firma tarafindan karsilaniyor ,mesele vicdan meselesidir ,bunu yapan da hekim birde insanlik icin gece gündüz calisip buluslar yapip insanlagi katki saglayan da hekim .onun icin güvenmediginiz kaynaklardaki haberlere inanmayin burada reklam yapmak istemem
    ama ben Pr.Dr . Osman müftüoglu na güvenir onun yazilarini takip ediyorum bu konuda cok güvenilir birisi ve hep bu konulari isliyor Saglikli yasam diye kitabi var onu okumanizi tevsiye ederim ,orada saglik nasil pazarlaniyor göreceksiniz isin tek amaci para para birde insan insan onun icin dogruyu egriyi ayiracak bilgiye sahip olmaliyiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)