Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2985 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avrupadan Passo lig basvurusu hakkinda bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    ALMANYA |Nordrhein-Westfalen| |_| |Nevşehir| TÜRKIYE
    Ettiği Teşekkür
    9
    12 mesaja 16 teşekkür aldı

Passolig hakkinda bilgi lazim

Merhaba Arkadaslar,

insaallah Aralik ayinda Istanbul'a gezmeye gidecegim. Gitmisken Süper Lig maci izlemek istiyorum.
    Passolig hakkinda tecrübelerinizi paylasabilirmisiniz?
    Almanya'dan temin etmek istiyorum. Kendim (Türk Pasaportu) ve Esim icin (Alman Pasaportu).
    Peki Passolige para aliyorlar mi? Biletleri nereden aliyorum / karta yükletiyorum? Ödememo nasil gerceklestiriyorum. Bunun aylik ücreti var mi? Sonucta ayda yilda bir maca giderim. O da Istanbul'a gittigimde.

Passolig karti Almanya'da ki adrese mi geliyor? Kac günde geliyor?

Yardimci olursaniz sevinirim.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Talha'linho 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    118
    64 mesaja 91 teşekkür aldı
    Akadas ben Besiktasliyim
    Yazin izine gitim Istanbul a (Grzimek amacli) gitmisken ligin acilis macina Besiktas-Alanya macina gitmek istedim stad da pasolig yaptirabiliyor (BJK) stadinda oluyor onu kesin biliyorum diger takimlar hakinda bilmiyorum

Ben TC Vatandasiyim bende kimlik ile alabiliyordum
    Esim ve oglum alman vatandasi onlar Kilmlik ve Mavi Kart ile pasolig alamiyordu (Pasaport lar Kocaelinde evde biraktimdan) ilede alman pasaport olmasi lazim mis!!!!
    Onlari tek birakmamak istedimden maca malesef maca gidemedim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    763
    8 mesaja 26 teşekkür aldı
    ben fenerbahceliyim pasoligi bursadan aldim cünkü orda kaliyorum yani Bursa pasoligi var bende pasoligin üzerinde Bursa sporun amblemi var.
    iki dakikalik islem t.c kimlik no yu veriyorsunuz pasoligi basip size veriyorlar.
    biletide internetten yada bilet alinan yerlerden pasoliginze yüklüyorlar telefonunuza Bilgi geliyor sms olarak yüklendi diye
    onunla hem fener - grashopper macina gittim Hemde Bursa - basaksehir macina gittim hic bir problemde cikmadi.
    yanlizca kendi takiminin maclarina gitmek isteyen yani baska sehirlerde baska maclara gitmek isteyen arkadaslara tff pasolig tavsiye ederim
    türkiyedeki tüm maclara gidebiliyorlar.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Senelik ücretli mi? Simdi diyelimki, FB Stadina gidiyorum mac günü veya bir gün önce ve basvuru yapiyorum. Ve Biletimi de nakit olarak ödeyerek aliyorum, oluyor mu böyle?

Tecrübeli Üye keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    142
    47 mesaja 330 teşekkür aldı
    http://www.passolig.com.tr/

bütün bilgileri burdan alabilirsin

Tecrübeli Üye keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    142
    47 mesaja 330 teşekkür aldı
    arkadaslar benim kartin senelik ücreti gelmis kredikartim yok bunu nasil yeni yeniliyebilirim
    https://www.passolig.com.tr/kredi-karti-odeme westernunion üzeri para gönderebilirmiyimki?

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Ben T.C. Vatandasi olarak, Fenerbahce macina gittigimde üye olurken FB Stadini Kart teslim Adresi olarak verip, kartimi Stadtan alabilirmiyim?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    Alıntı thaflowkilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben T.C. Vatandasi olarak, Fenerbahce macina gittigimde üye olurken FB Stadini Kart teslim Adresi olarak verip, kartimi Stadtan alabilirmiyim?
    eylülde ben GS Stadinda önceden basvuru yapmadan Passaolig Kartini hemen aldim , mac günü ve pazar günleri haric stadlarda aninda Passolig-karti basip veriyorlar,
    internetten basvuru yaparsan en az gitmeden 3 hafta önce basvuruyu yapman gerek, gittiginde kartin baskidan stada yetismemis olma ihtimali var,
    benim oglan online basvurudan iki hafta sonra gittigi halde Passolig kart stada teslim edilmedigi icin alamadi ve tek seferlik gecis karti ile stada girebildi,
    sonra müsteri hizmetlerinden online basvuruyu iptal ettirip (bayagi ugras verici bir durum) kendisine istiklal caddesindeki GS Storeden aninda Passolig Karti aldik.
    Kart fiyati 33 TL

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Alıntı aslankral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eylülde ben GS Stadinda önceden basvuru yapmadan Passaolig Kartini hemen aldim , mac günü ve pazar günleri haric stadlarda aninda Passolig-karti basip veriyorlar,
    internetten basvuru yaparsan en az gitmeden 3 hafta önce basvuruyu yapman gerek, gittiginde kartin baskidan stada yetismemis olma ihtimali var,
    benim oglan online basvurudan iki hafta sonra gittigi halde Passolig kart stada teslim edilmedigi icin alamadi ve tek seferlik gecis karti ile stada girebildi,
    sonra müsteri hizmetlerinden online basvuruyu iptal ettirip (bayagi ugras verici bir durum) kendisine istiklal caddesindeki GS Storeden aninda Passolig Karti aldik.
    Kart fiyati 33 TL
    Ben Pazar Günü ucacagim icin ve Pazartesi de mac oldugu icin yerinde alabilmem zor karti.
    Normal sartlarda Türk Vatandasi olarak Adres olarak FB Stadini verme ihtimalim var mi? Tam dört hafta var gitmeme.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)