Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2921 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avrupadan Passo lig basvurusu hakkinda bilgi lazim

Tecrübeli Üye
    Nereden
    ALMANYA |Nordrhein-Westfalen| |_| |Nevşehir| TÜRKIYE
    Ettiği Teşekkür
    9
    12 mesaja 16 teşekkür aldı
    Alıntı aslankral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eylülde ben GS Stadinda önceden basvuru yapmadan Passaolig Kartini hemen aldim , mac günü ve pazar günleri haric stadlarda aninda Passolig-karti basip veriyorlar,
    internetten basvuru yaparsan en az gitmeden 3 hafta önce basvuruyu yapman gerek, gittiginde kartin baskidan stada yetismemis olma ihtimali var,
    benim oglan online basvurudan iki hafta sonra gittigi halde Passolig kart stada teslim edilmedigi icin alamadi ve tek seferlik gecis karti ile stada girebildi,
    sonra müsteri hizmetlerinden online basvuruyu iptal ettirip (bayagi ugras verici bir durum) kendisine istiklal caddesindeki GS Storeden aninda Passolig Karti aldik.
    Kart fiyati 33 TL
    Ben Pazar Günü ucacagim icin ve Pazartesi de mac oldugu icin yerinde alabilmem zor karti.
    Normal sartlarda Türk Vatandasi olarak Adres olarak FB Stadini verme ihtimalim var mi? Tam dört hafta var gitmeme.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Alıntı uludag16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ugrastirdi ama haletim
    karti anatalya stadindan alacam 16-4-23-4 tarihi arasinda
    antalya tatil gidiyorum.

ant-gs maci 18-4 macdan önce stad gisesinden alacam systme öyle verip istedniz stad passo lig kartinizi alabiliyorsunuz...

passolig sitesinde hic bir bilgi yok avrupadan müracatlar seceneklerde ikamet etiniz ülke secerek kayit olunuz diye.....
    neyse böylece herkez bilgilenmis oldu....
    Yani anladigim kadariyla sen Alman Vatandasiyim deyip, TC Kimlik No veya Türk Pasaport No. verdin öyle mi?
    Peki Türkiyedekiler yedi mi bunu Antalya Karti aldiginda, alabildiysen tabii?

Tecrübeli Üye akilsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    194
    80 mesaja 144 teşekkür aldı

Unhappy PassoLig hakkinda Yardima ihtiyacim var

Merhabalar,

allah ömür verirse insallah Pazar 29 Ekim´deki GS-FB derbisine gitmek istiyorum.
    anca Cuma gecesi ucacagim icin PassoLIG kartini önceden alamiyorum. Okudum kadariyla Mac günlerinde de statlardan da alabiliyormusum.
    Ama ben Türk Vatandasi olmadigin icin nasil olacak ? Adamlar birsey cikarmislar ama Yabancilar veya Yurt Disindan gelenler icin adam akili bir aciklama yapmamislar.

sorum suki eger basvuru yapsam bile mac günü kartimi teslim alabilirmiyim ? ama daha Kartimi da almadan da Online Bilet alabiliyormuyum ??

Simdiden yardimlariniz icin cok tsk ediyorum.

Tecrübeli Üye Talha'linho 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    118
    64 mesaja 91 teşekkür aldı
    Mavi Kart ile alabilirsin ama yinede pasaportu yaninda bulundur

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Kardesim, Alman Vatandasi isen Basvurunu online yaoabilirsin. Kartin bir iki hafta icerisinde Stada geliyor ve yaklasik bir sene, sen alana kadar stad gisesinde bekliyor. Passolig müracaatini yaptiktan sonra, biletler satisa ciktiginda zaman Online olarak Kredi karti ile alabiliyorsun bileti, Passolig kartina yükletiyorsun. (passolig sitesinde anlatim mevcut).
    Mac günü Passolig stadin gisesinde yapamiyorsun. Unut bunu!
    Ya mac gününden önce gideceksin, ya da Online yapacaksin.
    Türk Vatandasi olarak Almanya'dan yapman ise imkansiz gibi birsey. Türk Vatandasi olan kisiler icin Türkiye'de bir adres istiyorlar senden, passolig'i yollamak icin. Ve Türkiye'de herhangi bir adresin olmasi yetmiyor, mecburen kurye sana ulasip sana veriyor karti.
    O yüzden, ben de Türk Vatandasi olarak, gittim Ülker Stadinin gisesinden almistim Passoligi. Nüfus cüzdani ve Yillik ücreti getirmen yetiyor (30 TL civari).
    Alman vatandasi olarakta pasaportu yaninda götürmesi yeterli olmasi lazim.

Alman Vatandasi: Online - Stada yollatabiliyorsun

Türk Vatandasi: Online - Türkiye'de Adresin olmasi gerektigi gibi, sende postacinin geldigi an, orda olup karti imza karsiliginda alman gerekiyor.

7. thaflowkilla üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigsburg
    Ettiği Teşekkür
    295
    91 mesaja 191 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaşlar bende önümüzdeki Gs-Fb maçına gitmek istiyorum.

Passolig başvurumu dün yaptım. Kartı Türk Telekom Stadında almak şartıyla.

Alman vatandaşı olduğum için hiç bir bilgim yok ne nasıl olur diye. Başvuru yaparken uyruk yerinden Almanya seçtim ve benden pasaport numarası istedi. bende alman kimliğinde ki sağ üstteki numarayı verdim. (pasaport olmadığı için) sizce kimlik yeterlimidir kartı almak için. Ardından başvurum kabul oldu.

Son olarak İnternette bilet buldum satın almak için illa ki passolig numarası mı olması lazım. Çünkü daha onay gelmedi?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Ettiği Teşekkür
    194
    Alıntı thaflowkilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim, Alman Vatandasi isen Basvurunu online yaoabilirsin. Kartin bir iki hafta icerisinde Stada geliyor ve yaklasik bir sene, sen alana kadar stad gisesinde bekliyor. Passolig müracaatini yaptiktan sonra, biletler satisa ciktiginda zaman Online olarak Kredi karti ile alabiliyorsun bileti, Passolig kartina yükletiyorsun. (passolig sitesinde anlatim mevcut).
    Mac günü Passolig stadin gisesinde yapamiyorsun. Unut bunu!
    Ya mac gününden önce gideceksin, ya da Online yapacaksin.
    Türk Vatandasi olarak Almanya'dan yapman ise imkansiz gibi birsey. Türk Vatandasi olan kisiler icin Türkiye'de bir adres istiyorlar senden, passolig'i yollamak icin. Ve Türkiye'de herhangi bir adresin olmasi yetmiyor, mecburen kurye sana ulasip sana veriyor karti.
    O yüzden, ben de Türk Vatandasi olarak, gittim Ülker Stadinin gisesinden almistim Passoligi. Nüfus cüzdani ve Yillik ücreti getirmen yetiyor (30 TL civari).
    Alman vatandasi olarakta pasaportu yaninda götürmesi yeterli olmasi lazim.

Alman Vatandasi: Online - Stada yollatabiliyorsun

Türk Vatandasi: Online - Türkiye'de Adresin olmasi gerektigi gibi, sende postacinin geldigi an, orda olup karti imza karsiliginda alman gerekiyor.

Esim Türk Vatandasi ve Karti stadyumdan alabilir mi mac günü ? cok karisik ya bir maca gidicez ugrasdirip duruyorlar ya.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,387 mesaja 9,675 teşekkür aldı
    Alıntı akilsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esim Türk Vatandasi ve Karti stadyumdan alabilir mi mac günü ? cok karisik ya bir maca gidicez ugrasdirip duruyorlar ya.
    Kartlar isme olduğundan eşin senin kartını alamaz

burda güzelce anlatmışlar

https://www.passolig.com.tr/yurtdisi...-nasil-girerim

11. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    hayir kendin almalsin..
    bende benim icin ve abim icin alacaktim stadyüm dan.. benim kartimi verdiler
    ama abimin kartini vermediler.. kendisi almasi gerekiyordu..

13. talo176 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    260 mesaja 541 teşekkür aldı
    Ben bu yaz izinde passolig aldım ve GS - Göztepe maçına gittim.
    Ailecek alman pasaportumuz var, internetten passolig sayfasından giriş yaptık, alman Ausweis numaralarımızı verdik, passolig kartlarını GS stadından almak istedik.
    Passolig müracaatı yaptıktan sonra, müracaat yaptığınız passolig sayfasından maç bileti de alabilirsiniz.
    Cep telefonuna passolig app indirin. Turkiyeye gidince GS stadına gittik, passolig kartlarını verdiler,bilet de aldığımızı söyledik,zaten hepsi sistemden gözüküyor, bileti karta işlediler. Stada girerken cep telefonundaki app den, bilet barcod olarak gösteriliyor
    Passolig kartı varsa veya müracaat ettiyseniz boşuna başka yerden pahalı bilet almayın, biletler maçın oynanacağı hafta passolig den satışa çıkıyor. Ya cep telefonundan app den, yada internet sayfasından giriş yapıp maç biletini alabilirsiniz

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

15. akbaba üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    194
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayir kendin almalsin..
    bende benim icin ve abim icin alacaktim stadyüm dan.. benim kartimi verdiler
    ama abimin kartini vermediler.. kendisi almasi gerekiyordu..

pardon soruyu yanlis sorudm..

ben alman vatadansiyim ve esim türk.. ikimizde beraber maca gitmek istiyoruz. Türk Vatandaslari mecbur ev adresi zorunlugu oldugu icin, esimin passo kartini da ayni alman vatandasi gibi stadyumdan beraber alabilirmiyiz ? ve biz aralik ayinda orda olacagiz insallah. simdiden basvursam birsey olur mu zaman asamasindan ? hani kart 1 aydir duruyor alan yok gibi geri iptal sorunlari olabilir mi ?
    ve ödemeleri ayni benim kredikartim üzerinden yapabilirmiyim iki passo kart icin ?

kusura bakmayin cok sordum simdiden tskler

Üye
    Ettiği Teşekkür
    123
    17 mesaja 49 teşekkür aldı
    pardon soruyu yanlis sorudm..

ben alman vatadansiyim ve esim türk.. ikimizde beraber maca gitmek istiyoruz. Türk Vatandaslari mecbur ev adresi zorunlugu oldugu icin, esimin passo kartini da ayni alman vatandasi gibi stadyumdan beraber alabilirmiyiz ? ve biz aralik ayinda orda olacagiz insallah. simdiden basvursam birsey olur mu zaman asamasindan ? hani kart 1 aydir duruyor alan yok gibi geri iptal sorunlari olabilir mi ?
    ve ödemeleri ayni benim kredikartim üzerinden yapabilirmiyim iki passo kart icin ?

kusura bakmayin cok sordum simdiden tskler
    Ben 2 sene önce kayit yaptim passolige hatta kombine aldim ama bir türlü passolig kartimi almadim. Cep telefonuna passolig programini indir onunlada giris yapiyorsun yada maca girmeden önce gecici passolig karti alabiliyorsun 5TL galiba

18. haylazz üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    194
    Alıntı haylazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 sene önce kayit yaptim passolige hatta kombine aldim ama bir türlü passolig kartimi almadim. Cep telefonuna passolig programini indir onunlada giris yapiyorsun yada maca girmeden önce gecici passolig karti alabiliyorsun 5TL galiba
    cevaplarinizi icin hepinize tsk ederim..

az önce kayit olusturdum ve staydum olarak türk telekomu verdim ama anca aralik daki sivas macina gitmek istiyorum insallah.
    Pazar günleri passo gisesi kapali yaziyor yani o zaman mobile uygulama ile stadyuma giris yapabiliyormuyum ? mobil uygulamaya da girisimi yaptim.
    ve esim icinde passo lig kart basvurdum ve onun icin de benim kendi hesabimdan bilet alabiliyormuyum ?

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,387 mesaja 9,675 teşekkür aldı
    cevaplarinizi icin hepinize tsk ederim..

az önce kayit olusturdum ve staydum olarak türk telekomu verdim ama anca aralik daki sivas macina gitmek istiyorum insallah.
    Pazar günleri passo gisesi kapali yaziyor yani o zaman mobile uygulama ile stadyuma giris yapabiliyormuyum ? mobil uygulamaya da girisimi yaptim.
    ve esim icinde passo lig kart basvurdum ve onun icin de benim kendi hesabimdan bilet alabiliyormuyum ?
    yukarıda yazzılanları okusaydın sormana hacet bile kalmayacaktı

herke sadece kendi kartını alabilir

Ettiği Teşekkür
    194
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarıda yazzılanları okusaydın sormana hacet bile kalmayacaktı

herke sadece kendi kartını alabilir
    tamam orasi öyle ama birisi bana dediki ben biletleri alinca da esimin passo kartisina bileti yükleyebiliyormusum. ondan sormustum,

Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    benim dört bileti esimin uzerine yazdilar agustosdaki maca gittigimde hatta biz girdik passolig kartimizla calisti hanimin karti calismadi kagidi gösterdim 4 bilet aldik diye sonra aldilar iceri.
    bazi aksakliklar olabiiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)