Alıntı 1093 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaslar bilip bilmeden yorum yapmayin.ben düsseldorfta 25 senedir taxi sürüyorum.
unternehmerschein olmadan taxikonzession alamazsin.baska bir alternativ olarak unternehmer olan baska birinde fazla araba varsa satarsa ondan pachten yaparsin ki bunu tavsiye etmem.eger yapabiliyorsan unternehmerschein i kendin yap.cok zor ama kurslari var.kendine güvenirsen yap.düsseldorf ta konzessionlar eger einzelkonzession ise 50000-60000 civarinda.fiyatlar böyle.neussta bildigim kadariyla biraz daha pahali.cünkü daha iyi umsatz yapiyorlar.neuss sehri biraz daginik oldugu icin bir yerden bir yere gitmek bayagi para tutuyor.bu yüzden umsatzlar iyi oldugu icin fiyatlar yüksek.bundan birkac sene önce neuss ta konzessionlar 70000 ile 80000 arasi diyorlardi arkadaslar.

zaten bende yavas yavas taxiyi birakacam.bende taxi und mietwagen unternehmerschein oldugu icin mietwagen genehmigung beantragen yaptim.eli kulaginda genehmigung cikmak üzere.daha sonra mietwagen isi yapacam

ve bu arada romeo29 ustanin söyledikleri cogu dogru.

Merhabalar

Bır arkadaşımız munıh kentınde taksı hattı almamı tavsıye Ettı 30000 Euro'ya aylık ortalama 1000 Euro kazancı var dedı ben hiç bir şeye karışmayacağım şöför araç sigorta kasko onlardan bana her ay bazen 800 bazen 1000 Euro verebıleceğını soyledı doğrusudur bu kadar kazandırır mı