Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2966 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siz olsaydınız ve şuanki Durum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    50
    45 mesaja 72 teşekkür aldı
    slm
    Sizler nasıl insanlarınız ya,

Birinizde çıkıp güzel bir şey yazsa bari.Nasıl insanlarsınız derken o kadar ciddiye almayin sözümü positif anlamda diyorum.
    Evet şuan aradan bir ay daha geçti.

Ben kararımı verdim.Geri dönüyorum.Aslında iş konumunda düzenlemeler ve düzeltmeler oldu.
    Bir çok konu iyide oldu.İşte var, Parada kazanabiliyorum ki bu sorunda değil.

Tahmin ettiğim bir konu vardı.Aslında bir çok konuyu sonradan gördüm.Bunlar düzelmeyecek konular değildir dedim.
    Lakin bir konu varki bu düzelemez.

Sonuçta burada kişisel olarak Para kazanmam veya kazanamıyorum söz konusu bile değil.
    Ama bu parayı nasıl kazandığım önemli.Benim için Para olsunda nasıl olursa olsun hiç olmadı böyle.

Neyse Yine burada yazan arkdaşlar Tecrübelerini konuşturdular.
    İnsanlar nedense nasıl para kazandıklarına bakmıyorlarmı diyeyim yoksa benmi çok irdeliyorum bilemiyorum.

Açıkca yazabilirim ileriye yönelik binlerce € kazanabilirim bu durumda.
    20 sende kazandığım parayı doğrusu 4 senede kazanabilirim, pardon kazanmak yok çalabilirim yani.

Bu işçilerden değil konu çok derin açıkcası.Veya çalınmasına yardımcı olabilirim.
    Ama ben yokum bu işte.

Aslında Akrabam ile aram açılmadı.Para konusunda ben insanlar ile kavga edecek birisi değilim.
    Ama beni üzen insanların dürüst olmayışı.Bir insan en fazla yaşasa ne kadar yaşayacak 100 olsun.Ne derler Kefenin cebi yok.

Neden 3 kuruş temiz bir şekilde kazanmayıpda 8 olsunda nasıl olursa olsun.Düşüncesi var insanlar demiyimde insanda.
    Bir Müstehcen fıkra var burada anlatmıyım çok ayıp olur, Biliyorsunuzdur sel suyuna gitti diyerek.

Sonuçta burada ortak değilim.Hatta Sermaye koymadan buna benzer bir teklif almıştım burada.
    Düşünmem gerektiğini demiştim. Bundan sonra düşünmemede gerek kalmadı.

Para ile ilgili bir sorun yok.Paranın nasıl geldiği ile ilgili bir sorun var.

Burada Din dersi kimseye vermek niyetinde değilim.
    Bir insan nasıl olabilir yediğinin ve içtiğine dikkat etmez,Bilemiyorum aklım almıyor.Belki bir çok arkadaş düşünebilir.Kardes sen 1500 sene önceden mi katılıyorsun diye.

Ne biliyim insanda aç kalırım korkusundan ziyada bir Allah korkusu olması gerek diye düşünüyorum.
    Ilk yazdığım cümleye geleyim kimse alınmasın ben aslında iyi yazında iyi olsun olarak demek istedim.

Ama ne diyim malesef ve yine malesef vede malesef siz haklı çıktınız.
    Benim aklımdan şeytanlıklar geçmediği içinmi herkesi kendim gibi sanıyorum.Sonuçta bende Melek değilim.

Bu zamanda malesef insanların paradan fazla Vallahi Billahi diyorumki ben o kadar öyle yemin eden birisi değilim.
    Dürüst olmaya ve Allah tan kormaya ihtiyacı var.Tabii ben bunu derken ilk etapta kendime hep diyorum.

Son olarak bu benim kararım oldu.Bu şekilde devam edebilirim.
    Ama etmek istemediğimi söyledim.Aslında canım vs.. yanmadı.Ama üzülmedim değil.

Ya arkadaş anlam veremiyorum.Bende Arabamı sattım zamanında veya evime kiracı önceden buldum.
    Ama ne ne ise nasıl ise bunu hiç saklamadım söyledim açıkca

Bugün benim bir iş yerim olsa ki birisini yanıma alacak olsam (Ortak değil), neyin nasıl olduğunu açık,açık positif ve negatifleri anlatırım.
    Bu arkdaş işin iç yüzünü bana olduğu gibi anlatmış olsaydı.Benim gelmeyeceğimi biliyordu doğrusu.

Şimdi burası Forum diye, bakın ben ne kadar iyi bir insanım reklam vs.. amaçlı yazmıyorum.
    Ben yukarıdaki arkdaşlara inanmadım değil,İnandım ama dedimki bu adamlar böyle birilerine rastlamıştır.Sanki bendede böyle olacak diye bir şeymi var dedim.
    Sonuçta ne diyeyim yine diyorum siz malesef ki cidden malesef Haklı çıktınız.

Keşke haklı çıkmasaydınız.Bunu isterdim doğrusu.Normalinde ben çok çabuk karar veren birisi değilim aslında.
    Ama ne yapayım bu sefer ben yanıldım.Yapacak bir şey yok.

Zararın neresinden dönersem kardır hesabı.Göz yumum bu şekilde devam etmem imkansız.
    Arkada neler döndüğü beni bizzat ilgilendirmiyor kişisel olarak, arkada dönenlerden bende Para alıyorum.O Parayı çoluğum çocuğum yiyor.

Aslında ben yaptığım her işten memnunum.Yeterki bu Müslüman olsun Ateist olsun,Kimsenin hakkı yenilmesin, Çalınmasın veya çalmaya yardım edilmesin.
    Helede bunu yapan Müslüman bir insansa cidden iki defa düşünmesi gerekir ya.

Bu durumda ben çok geri kafalımıyım.Bunuda anlamış değilim.
    Ben açıkcası Allahı kızdırmak istemiyorum ki o bir üfledimi ne para kalır ne de Şato.

Yinede yorumlarınız için sağolun arkadaşlar.Şaşkınlık ve hayret içerisindeyim.Kızgınlığım yok.
    Devam edip de Allah Belamı verirse buna çok içerlerim.

Ama buradaki arkadaşlardan bir ricam var, Lütfen biz sana demiştik yazmayın.
    Olmuş ile Ölmüşe çare olmuyor genelde.Aslında delirmem lazım ama nedense gerçekten çok sakinim bunu bende bilmiyorum neden.

Sağolasınız.

2. 4 kişi cmssys üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)