Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2955 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sila yolu aktuel

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    4 mesaja 71 teşekkür aldı

Sila yolu aktuel

Selam arkadaslar,
    Ostern tatilinde arabayla 2 haftaligina TR ye gittim. Kisa ama cok güzel bir tatil oldu
    Lafi uzatmadan havadislere geceyim.
    Yola cikmadan ADAC den ve internetten gümrükler hakkinda bilgi topladim.
    Aldigim bilgiler dogrultusunda, yol güzergahi belli oldu.
    Almanya-Avusturya-Macaristan-Sirbistan-Bulgaristan-Türkiye
    Bu güzergahi secmemin sebebi, Mültecilerden dolayi diger gümrüklerde yasanan yogunluktu.
    Sorunsuz bir yolculuk gecirdik.
    Bulgaristanin yeni yaptigi otoban tek kelimeyle harika, bas basabildigin kadar.
    Eskiden ugrastigimiz tek gidis gelisli tehlikeli yollar artik yok, hatta otoban nerdeyse gümrügün icine kadar giriyor.
    Benim gittigim güzergahta sadece nis-sofya arasi otoban degil, ama o da devede kulak.
    CooooK dikkat edilmesi gereken nokta Avusturya daki RADAR lar.
    Görmemisin radari olmus, her yere dikmis. Adim basi radar, aman dikkat edin. En iyisi radar App i sakin ihmal etmeyin.
    Türkiye ye giderken Belgrad i takriben 20 km gectikten sonra EKO isminde bir benzinlik var, orda mola vermenizi tavsiye ederim.
    Tircilardan edindigim bilgiye göre bu güzergahin en temiz dinlenme yeri burasiymis.
    Ben cok memnun kaldim, sizede tavsiye ederim, ayrica masaj kultuklari mükemmel, insanin bütün yorgunlugunu aliyor.
    Benim söyliyeceklerim bu kadar, sacmaladiysam hakkinizi helal edin, tüm yolculara hayirli yolculuklar dilerim.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)