Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3245 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    [QUOTE=Haziran;242574]Arkadaslar burda Türkiye'ye dönüp orada yasyanlar,orada ki yasamlarindan örnekler veriyor.
    Bunu siyasetlestirip Türkiyede yasanmaz, herkes kacmak istiyor olayina neden ceviriyorunuz ki?
    Siz istemiyorsaniz gitmeyin sizi kimse zorlamiyor.
    Ama benim gibi yakinda dönmek isteyen kisilere bir nevi burada yazilanlar bir kaynak olusturuyor.
    Türkiyeye dönmek isteyen zaten herseyi göz önüne aliyor demektir,acisiyla tatlisiyla.

Sanki Türkiye cok kötüde Avrupa cok mu iyi?
    - Hergün irkcilik artiyor.
    - Ev kiralari almis basini gidiyor
    - Devamli 3.sinif vatandassin ne yaparsan yap.
    - Isten eve evden ise, hic bir sosyal hayat yok, sadece es dost bulusmalari haric.
    - Hangi birimiz Kültür, sanat, edebiyat etkinliklerinde almanlarla sosyallasiyoruz? Onlarin bu etkinliklerine katiliyoruz?? Cevap Hic birimiz.

Ama Türkiyede hic yoktan Belediyeler kültür etkinlikleri (kitap sergileri, sinema etkinlikleri, tiyatro veya Konserler) sergiliyor,onlara katiilabiliriz cünkü kendi ana dilimiz. Anlamadim , bilmedim yok.
    Ben antalyaliyim ve Antalyada inanin bir cok etkinligin yapildigini görüyoum ve katilmak cok güzel oluyor.
    Ama Burda katilamiyorum, olmuyor. Bir zaman el vermiyor devamli is, iki cogunu anlamiyorum, üc yabanci oldugumu hissediyrum zevk vermiyor.[/QUOTE
    o konualrda haklsiin ama haberleri acip bakinca insanin dönesi gelmyior her gun bir vahsilik.ne bir hak var ne bir hukuk.kimse kiseye saygi yok.en azindan Burda medenilik saygi var. benim genel düsüncem turkiyede yadsma k tabiki güzel ama insanlarin saygisi yok.her an icin basina birsey gelecek diye korkyuor insan

2. akdenizli33 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)