Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3251 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Mutluluk kafanda baslar orda biter diye klasik bir söz vardir ,cok kisi duymustur önceden bana cok kilise bir söz gibi geliyordu ama simdi kabul ediyorum mutluluk beyinde baslar ve orada biter ama bunu kabullenmek kolay olmuyor yada uygulamasi kolay degil .

Türkiye ye gelince Türkiye bizim biraktigimiz türkiye degil yada cocuklukta özlem duydugumuz türkiye yok ,biz sadece kendi kendimize yalanci bir cennet yapmisiz türkiye cennet diye bende temelli dönüs yapmayi düsünüyordum ama 3 yildir türkiyede uzun uzun kaldim emekliyim egede kücük sirin bir kasabaya yerlestim yillar önce aldigim arsaya ev yaptim hayalimdeki evi bahceyi hic maddi sorunum yok ama türkiye yi ariyorum
    40 yillik hayalimdeki türkiye yi bulamiyorum insanlari bir tuhaf yada ben bir tuhafim , bir iki ay kaldimmi her gün kendime soruyorum bu türkiye yemi dönüs yapacagim diye akil ve mantigi almanyada birakirsam sorun yasamam diye düsünüyorum , yoksa türkiyedeki dönen dümenleri insanlarin üc kagitlari sorumsuzluklari vurdum duymazliklari arsizliklari saygisizliklari nezaketsizlikleri sayamadigim olumsuzluklari bitiremem galiba ben almanya yi ariyorum türkiye de almanyada da türkiye yi sorun bu olsa gerek .

2. 5 kişi haveri68 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)