Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3248 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 362 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurtdisi Borclanmasi hakkinda

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı aslankral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    borc tahakkuk cetveli geldiginde ilk etepta 4-5 bin Euro para yatirmak istiyorum
    birkac sene sonra yine ayni miktarda borclanmak niyetindeyim, yeniden borclanmak icin
    Yurtdışı Borçlanma Talep Dilekçesi doldurup göndermek yeterlimi ? Yoksa yine SGK ya evraklarin hepsinimi göndermek gerekiyor ?
    Karadeniz hocam bu soruyu hem kendim hemde e$im icin sormak istiyorum ?
    saygilarimla

aslankral,sorunuzdan anladigim kadari ile yurtdisi borclanmaniz 4/5 bin euro'nun üzerinde siz 4/5 bin euro'ya kadara tahakkuk ederini ödemek istiyorsunuz eger dogru yorumladiysam tavsiyem bagli oldugunuz sgk.muna telefon acip tahakkuk eden miktarin bir miktarini ödemek istiyorum ise baslama tarihinden bu güne dogru hesaplama yapiyorlarmi,yapiliyorsa sorun yok,bundan bir kac ay evvel bir arkadasimizda ayni sorun ile karsi karsiyaydi borclanma tarihini bu günden geriye hesaplamislar gerekce olarakda e genelgesine göre hesapladik demislerdi arastirmalarimda gerekce olarak gösterilen e genelgesi ile ilgili hic bir bilgiye raslamadim dogruluk derecesi nedir bilmiyorum keyfe keder isleme maruz kalmamak icin önce konu hakkinda bilgi almak daha mantiklica is gerekirse yeniden ödeyebilecek miktar borclanmak gerekir aksi halde alinacak emekli maasi düsük olur.

2. 2 kişi karadeniz üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)