Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2905 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunexpres,de biletler ucuzlamis

Üye bellali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    90
    15 mesaja 25 teşekkür aldı
    asla ve asla sun express e binmem.nedeni ise hep baan denk geliyor olmasi ucaklarin rötar(gecikme)yapmasi.nisan ve mayis ayinda Türkiyede idim iki tatilimdede gidis condor dönüs sun express idi.dönüslerin her ikisindede sorunlar yasadim.tam tamina 5 saat havaalaninda bekledik ve bizi bir otele yerlestirdiler sabaha karsida otelden gelip aldilar.neymis efendim ucak dolu degilmis.dolmasi icin 3 ucagi birlestirmisler . ben gerekeni yaptim tur sirketiyle konustum ve sun express den bana ulastilar.ve kisi basi 400euro geri verdiler.nisan ayindaki hesabima yatti ama mayis ayindaki 2-3 haftaya kadar gelecekmis.

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    80
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Arkadaslar ucakta bahsi gecen Su kac para...? 4 kisi var...

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı bellali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asla ve asla sun express e binmem.nedeni ise hep baan denk geliyor olmasi ucaklarin rötar(gecikme)yapmasi.nisan ve mayis ayinda Türkiyede idim iki tatilimdede gidis condor dönüs sun express idi.dönüslerin her ikisindede sorunlar yasadim.tam tamina 5 saat havaalaninda bekledik ve bizi bir otele yerlestirdiler sabaha karsida otelden gelip aldilar.neymis efendim ucak dolu degilmis.dolmasi icin 3 ucagi birlestirmisler . ben gerekeni yaptim tur sirketiyle konustum ve sun express den bana ulastilar.ve kisi basi 400euro geri verdiler.nisan ayindaki hesabima yatti ama mayis ayindaki 2-3 haftaya kadar gelecekmis.
    iyiya arkadasim bedavaya gidip geliyormussun birde uzerine para aliyon daha ne istiyorsunki sunexpress kotu lufhansa kotu bir dahakine yuruyerek gidersin en garantisi bu gecikmeden gider gelirsin.

5. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı gudi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ucakta bahsi gecen Su kac para...? 4 kisi var...
    bedava olmadigi icin susayanlar biliyor susamayanlarin haberi bile yok kac para oldugundan susayan insan icin 1 kurus susamayan insan icin 100€ suyun tanesi.

Üye santicuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    78
    13 mesaja 29 teşekkür aldı
    Sular 2,50 Eur

Sular ve Cerezler:

http://www.sunexpress.com/images/sto...F_version1.pdf

Yemekler:

http://www.sunexpress.com/de/an-boar...erichte-snacks

Gecen sene bizde yemeksiz aldik biletleri (25 euro daha ucuza geliyordu) ve yemekler zaten pek doyurucu degil diye. Icecek felan ucakta aldik tabiki, fiyatlar degismemis.

Yanimizda Almanlar oturuyordu, cocuklara cikolata felan aldik, bi bakdik ki uyaniklar hostesler gidince el cantalarindan cikolata kirinti felan cikartip yediler.
    Tam Profi olmus bunlar

Konu santicuma tarafından (10 Temmuz 2016 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    ucaga yiyecek sokmak yasakmiki, hostesin gitmesini beklemisler? bende her seyahatte yanima yiyecek alirim, simit, börek, kurabiye vs.
    Profilikle alakasi yok bence, mantik isi.

Üye karae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    27
    25 mesaja 80 teşekkür aldı
    slm bi önceki yazimda demistim para verseniz sun express den ucmam diye ve uctum düseldorf dan antalyaya condor ile uctum antalya istanbula giderken sun express den almis bileti benim Esim haberim olmadan sonucu simdi buraya yaziyorum
    Referans Numarası -SUN- (İletişime geçerken lütfen belirtiniz)

Sayın E
    SunExpress olarak hizmet anlayışımızın temelini siz değerli yolcularımızın memnuniyeti oluşturuyor. Bu maksatla yolculuğunuzun keyifli ve sorunsuz geçmesi için her türlü gayreti sarf ediyoruz. Ancak havacılık endüstrisinin doğası gereği, zaman zaman planlamalarda değişiklikler olabilmektedir.
    27.07.2017 tarihli XQ7528 sefer sayılı Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) uçuşumuzda bir önceki uçuşun gecikmesine bağlı olarak 5 saat 15 dakikalık bir rötar meydana gelmiştir. Bu bağlamda, Sivil Havacılık Yolcu Hakları Yönetmeliği‘ne uygun bir şekilde, bekleme süresi boyunca tüm yolcularımıza yiyecek / içecek ikramı dâhil olmak üzere ulaşım hizmet hakları sunulmuştur. Uçuşumuz 28.07.2017 tarihi saat 01:13 itibari ile gerçekleştirilmiştir.
    Bu zaman diliminde yaşamış olduğunuz tüm aksaklıklardan dolayı özürlerimizin kabulünü rica ederiz. Bu inisiyatifimiz dışında gerçekleşen aksaklıklardan dolayı da elimizden geldiği kadar çözümler üretmeye çalışmaktayız. Fakat SunExpress Türk bayrak taşıyıcısı bir firma olduğundan dolayı Türkiye çıkışlı uçuşlarda uzun bekleme sürelerinde yolcularımıza tazminat hakkı öngörülmediğinden ve SHY- Yolcu yönetmeliğinin 6. ve 9. Maddeleri için yürütmeyi durdurma kararı bulunması nedeniyle gerçekleştirmiş olduğunuz başvuruya olumlu yanıt veremiyoruz. Bu durumdaki yolcuların SHY- Yolcu kapsamında herhangi bir tazminat hakkı olmamaktadır.
    Şikayetinize neden olan hususlar dolayısıyla firmamız adına içtenlikle özür dileriz.
    Yaşadığınız durumu istisna olarak görmenizi rica eder, sizleri diğer SunExpress uçuşlarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.
    Saygılarımla,
    Eylem Y.
    Müşteri Temsilcisi
    SunExpress
    E [email protected]

Antalya havalimanninda yaklasik 7,5 saat bekledim neden 2 saat önceden gittim ve cocugum atesi vardi aksine bide sonra yemek dedikleri olay sadece birtane sandavic ve kola verdiler hic birseyle ilgilenmediler
    ordaki oturan bayanin umrunda degil ucak gelmis gelmemis yetkili elimize bir kagit verd bunla tazminat hakki alabilirsiniz diye sun express 5 defa fax 5 defa email attim 10 kere de aradim kendilerini bana bu mail attilar bende dedim bundan sonraki sürecte avukatima mail atarsiniz artik yani kisacasi böyle SUN express birdaha adini duysam yolumu degistiriyorum
    Konu karae tarafından (30 Ağustos 2017 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    SunExpress Saglam iyi bir Sirketdir. Ucaklari bakimli ve Güvenceli
    ve THY ve Lufthansa (bakim ve onarim es deger).

2 Sene icinde 6 x ucaklarina bindim ve hic bir sorun yasamadim.
    Parali Rezervasyon yaptigim koltuklar hep verildi ve aksaklik olmadi.

Babam Gecen Sene ilk defa yürüme engelli oldugundan Rollstuhl ile
    anmelden yapdim. Basvuruyu fax ile Antalya Bürosuna Yolladim.

Yalan yok hic bir cevap almadim ve cekindim sallarlar diye
    ve sorun cikacak diye (Izmire indimizde).

Adamlar Frankfurtda güzelce Rollstuhlu aldilar bagaja verdiler
    Frankfurtda Rote Kreuzdan bir Genc babami ucagin icine Kadar sürdü.

Izmirde yine ayni sekilde bir Eleman ucakdan alip bagajda kendi
    arabasini teslim etdiler. Hatda ben bagaj yerinden cikacak diye bekliyordum,
    Adam yarim Saat bizi aramis.

Izine gidiyorsaniz ücü besi aramayacaksin. Ben cayimi´da, kolami yiyicek
    icicek hesaplamam. Eger her kurusu hesapliyorsan evden disari cikmicaksin.

Bir Ucak billeti alindiginda 1 kisi gidis dönüs 170€ civari. Bunun icinde Mehrwertsteuer, Flughafensteuer, Kerosingebühr yaklasik 60 € Devlete (Türkiye /Almanya) gidiyor.
    Geriye kaldi 110 € . Simdi diyeceksiniz ki okadar yolcuda kisi basi 110 € iyi para. Bunun personeli var, Peron kirasi (Ucak basi 10 000 € , 1 Saati)
    bagaj personeli vs.

Yani sizin verdigiz para bu giderleri karsiliyor. Onlar verdikleri yiyicek icicek, bord satislardan kazaniyorlar, yada asiri yük parasi.
    Zaten onlarin para kazandigi dönem Yaz Sezonu, Bayram ucuslari vs.

Air Berlin en iyi örnek bu durumda. adamlar iflasda, böyle giderse sunexpress gibi yan sirketler kapanacak dir.
    Konu V/S tarafından (31 Ağustos 2017 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.

11. V/S üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    öncelikle gecmis olsun. sun express ile bir daha ucmam yaziyorsun. baska cok bir alternativen kaldi mi ? tailwind olsun pegasus olsun bu sirketler de o kadar cok iyi degil rekabet yok. eskiden sky airlines vs vardi o zaman rekabet vardi ve alternativ sirketler.

Alıntı karae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm bi önceki yazimda demistim para verseniz sun express den ucmam diye ve uctum düseldorf dan antalyaya condor ile uctum antalya istanbula giderken sun express den almis bileti benim Esim haberim olmadan sonucu simdi buraya yaziyorum
    Referans Numarası -SUN- (İletişime geçerken lütfen belirtiniz)

Sayın E
    SunExpress olarak hizmet anlayışımızın temelini siz değerli yolcularımızın memnuniyeti oluşturuyor. Bu maksatla yolculuğunuzun keyifli ve sorunsuz geçmesi için her türlü gayreti sarf ediyoruz. Ancak havacılık endüstrisinin doğası gereği, zaman zaman planlamalarda değişiklikler olabilmektedir.
    27.07.2017 tarihli XQ7528 sefer sayılı Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) uçuşumuzda bir önceki uçuşun gecikmesine bağlı olarak 5 saat 15 dakikalık bir rötar meydana gelmiştir. Bu bağlamda, Sivil Havacılık Yolcu Hakları Yönetmeliği‘ne uygun bir şekilde, bekleme süresi boyunca tüm yolcularımıza yiyecek / içecek ikramı dâhil olmak üzere ulaşım hizmet hakları sunulmuştur. Uçuşumuz 28.07.2017 tarihi saat 01:13 itibari ile gerçekleştirilmiştir.
    Bu zaman diliminde yaşamış olduğunuz tüm aksaklıklardan dolayı özürlerimizin kabulünü rica ederiz. Bu inisiyatifimiz dışında gerçekleşen aksaklıklardan dolayı da elimizden geldiği kadar çözümler üretmeye çalışmaktayız. Fakat SunExpress Türk bayrak taşıyıcısı bir firma olduğundan dolayı Türkiye çıkışlı uçuşlarda uzun bekleme sürelerinde yolcularımıza tazminat hakkı öngörülmediğinden ve SHY- Yolcu yönetmeliğinin 6. ve 9. Maddeleri için yürütmeyi durdurma kararı bulunması nedeniyle gerçekleştirmiş olduğunuz başvuruya olumlu yanıt veremiyoruz. Bu durumdaki yolcuların SHY- Yolcu kapsamında herhangi bir tazminat hakkı olmamaktadır.
    Şikayetinize neden olan hususlar dolayısıyla firmamız adına içtenlikle özür dileriz.
    Yaşadığınız durumu istisna olarak görmenizi rica eder, sizleri diğer SunExpress uçuşlarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.
    Saygılarımla,
    Eylem Y.
    Müşteri Temsilcisi
    SunExpress
    E [email protected]

Antalya havalimanninda yaklasik 7,5 saat bekledim neden 2 saat önceden gittim ve cocugum atesi vardi aksine bide sonra yemek dedikleri olay sadece birtane sandavic ve kola verdiler hic birseyle ilgilenmediler
    ordaki oturan bayanin umrunda degil ucak gelmis gelmemis yetkili elimize bir kagit verd bunla tazminat hakki alabilirsiniz diye sun express 5 defa fax 5 defa email attim 10 kere de aradim kendilerini bana bu mail attilar bende dedim bundan sonraki sürecte avukatima mail atarsiniz artik yani kisacasi böyle SUN express birdaha adini duysam yolumu degistiriyorum

Ettiği Teşekkür
    27
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle gecmis olsun. sun express ile bir daha ucmam yaziyorsun. baska cok bir alternativen kaldi mi ? tailwind olsun pegasus olsun bu sirketler de o kadar cok iyi degil rekabet yok. eskiden sky airlines vs vardi o zaman rekabet vardi ve alternativ sirketler.
    öncelikle tesekkürederim
    kardesim ya bana aksakliklar denk geliyo burda yorum yazanlarin cogu sikayet ediyo bunlar kendilerine ceki düzen versinler önce thy ve lufthansa ortagi bir ucak bu condor ile uctum germany wings ile uctum thy uctum inanin hic birinde böyle bisey olmadi sun express ile hep ayni ve ucakta birsey satacagiz diye dakka basi anans yapiyolar

Ettiği Teşekkür
    27
    peron kirasi 10000 euro nasil oluyo ya 1 saati zaten ucaklar 1 saaten fazla kaliyo temizligi bagaj yükleme aldigi parayi perona mi versin
    2 ucaklardan zaten yakit vergisi alinmiyo madem az kazaniyolar hersene nasil kar acikliyolar burda yorum yapmissin ama bilmeden yorum yapma sun express le sana hayirli ucuslar

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    Yıllardır SunExpress ile İzmir e uçarım hiç bir problem yaşamadım

birde şunu unutmayın bunlar Charter seferleri yani dolmuş seferleri sayılır

O zaman seferli uçaklara bineceksiniz Lufthansa veya THY gibi

Uçaklari mümkün olduğu kadar havada tutmak ucuza geliyor o yüzden hareketin az olduğu aylarda biletler ucuzluyor

bir uçağın yerde durması havada 100€ ya uçmasından pahalıya geliyor

bir Airbus un Hamburg a inmesi 55 € bir YAK Rus uçağinin inmesi 1300€

mesela bir uçağın akşam inmesi 100% saat 23 den sonra inmesi 200% pahalı
    Konu hOrOz tarafından (01 Eylül 2017 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

16. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    10 mesaja 21 teşekkür aldı
    Bizim komsular (3 kisi) icin bilet aldim antalya - köln seferi ucak sun express ile. antalya da sorun cikmis. ucak überbuchen olmus. yani hattinden fazla bilet satmislar. toplam 9 kisiyi ucaga almamislar. daha sonraki ucaklara bindirmisler. 5 saat sonraki ucakda sadece 2 kisilik yer oldugu icin komsularimin ikisi ucmus. son kisi ise baska ucakdan para verip ayri bilet almis. tabi bilet parasini sun express karsilamamis.

Eger ayni olay düsseldorf veya köln den kalkan ucaklarda veya Sitz in Deutschland olan ucaklarda olursa Entschädigung alma hakkiniz var.
    https://www.flightright.de/

Ben antalya dan kalkan ucaklarda Pegasus , sun express, tailwind, onur airlines gibi ucak sirketlerinden bilet almamayi özen gösteriyorum. eger almanyadan kalkiyorsa ucak eu-recht den dolayi bir sorun olursa entschädigung (tazminat ) hakki dogdugundan ucak sirketleri daha dikkat ediyor.

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Alıntı karae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peron kirasi 10000 euro nasil oluyo ya 1 saati zaten ucaklar 1 saaten fazla kaliyo temizligi bagaj yükleme aldigi parayi perona mi versin
    2 ucaklardan zaten yakit vergisi alinmiyo madem az kazaniyolar hersene nasil kar acikliyolar burda yorum yapmissin ama bilmeden yorum yapma sun express le sana hayirli ucuslar
    Ucaklar yerine göre Hava Alaninda cogunlukda Acikda durur, yani perona uzakda bekler.
    Cabuk kalkacak olursa peron tutar.

Almanyada cogunlukla köprü kullanmaz SunExpress, o yüzden otobüs ile ucaga yolcular tasinir.

Biliyorum bilmiyorum sana soracak degilm yorum yazarken. Binme SunExpress madem ,
    seni zorla mi bindiryorlar.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Allah bildigi gibi yapsin o firmayi bedavaya verse yine almam rezalet rezalet rezalet.

20. Hakki27 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    sunexpresi bende yillardir kullaniyorum hic bir sorun yasamadim. antalyaya direk ucuyor.

Üye yenidoganli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    157
    16 mesaja 21 teşekkür aldı
    Sunexpress gibi Kötü ve Rezalet Havayolları görmedim şimdiye kadar. 3 Yıldır THY uçuyorum Süper ötesi. Madem Tatile gidiliyor o zaman 5 veya 10 kuruşun hesabunı yapmıyacaksın.

23. 2 kişi yenidoganli06 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    sen thy ile hangi sehire ucuyorsun ? 5 veya 10 kurusu zanetmiyorum burada birisi arasin...... rekabet olmayinca insan mecbur kaliyor. burada cogu antalyaya ucuyor ve thy maalesef antalyaya ucmuyor !

türk sirketlerini bi zamet kötülemeyelim. sunexpress olsun diger sirketler olsun iyi sirketler. genel anlamda yazmak yanlis. ben türkiyenin hoteleri olsun ucaklari olsun gözünü seveyim. bu sene örnek misira gitim ucaklari da hotelleri de berbat. türk sirketlerimiz iyi !

zamaninda gti travel ve sky airlines vardi cogs kisi sikayetci di ama simdi herkez o sirketleri arior ! biz iki sene önce sunexpress ile uctuk 4 saat yaz sezonunda bekledik, ama bu her sirkete olabilir.....

Alıntı yenidoganli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunexpress gibi Kötü ve Rezalet Havayolları görmedim şimdiye kadar. 3 Yıldır THY uçuyorum Süper ötesi. Madem Tatile gidiliyor o zaman 5 veya 10 kuruşun hesabunı yapmıyacaksın.
    Konu Osmanbey34 tarafından (04 Kasım 2017 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.

Üye yenidoganli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    157
    16 mesaja 21 teşekkür aldı
    Osmanbey THY Antalya ya uçmuyor diyorsun buyur sana örnek http://www.turkishairlines.com/de-de...ickets/antalya. İlk önce araştır bence ondan sonra cevap yaz.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    328
    244 mesaja 358 teşekkür aldı
    Alıntı yenidoganli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanbey THY Antalya ya uçmuyor diyorsun buyur sana örnek http://www.turkishairlines.com/de-de...ickets/antalya. İlk önce araştır bence ondan sonra cevap yaz.
    bende ucmuyor diye biliyordum, cünkü arama yaparken hep aktarmasiz olsun diye seciyordum. simdi baktim, THY hep aktarmali.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)