Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2905 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunexpres,de biletler ucuzlamis

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    328
    244 mesaja 358 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar yiğılmanın olması biraz garip aslında Pasaport ve güvenlik kontrolları çok seri işliyor

Antalya İzmir Istanbul Atatürk de böyle bir şeyle karşılaşmadım

THY doğru söylemiş senin uçağa yetişememen THY nin sorumlulugu değil

uçağın kalkmasına 5 dak olmasına rağmen almamalarıda normal en son bıniş son 30 dak galiba

havaalanlarında heryerde yazıyor
    elimde yigilmanin fotograflari ve videosu var. bu olay gecen sene mayisin sonunda oluyor.

THY kullandigi hava alaninda müsterisini 3 saat icinde check-in ve passaportdan geciremiyorsa, bu THY nin probleme, THYnin bu havaalani ile anlasmasi var. Müsteri belirli bir zaman icin ucaga ulasabilmesi lazim.

yogunluk var ise, bir kac tane daha check-in ve pasaport kontrolü acacaklar, okadar.
    Konu Cengiz Bond tarafından (18 Nisan 2016 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Cengiz Bond üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cenk1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin - Hatay
    Ettiği Teşekkür
    801
    152 mesaja 323 teşekkür aldı
    arkadaslar konu nerden nereye gitti, bence hic uzamasin....konuyu acan arkadasimiz bizlerinde ucuz biletden faydalanalim diye paylasmis..bilgisi icin tsk edelim....istiyen bilet alir istemiyen almaz.
    sirketlerin ve havaalanlarin iyi veya kötü olup olmamasi ayri bir konu.

herkeze saygilar

cenk1978

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    44
    6 mesaja 19 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaslar,

ben son iki senede hem Germanwings le, hem Sun Express le hemde THY ile gidip geldim Sabiha Gökcene.
    Germanwings le yazin gittim Istanbula, yanliz idim onun icin ucuz bilet buldum sonra hayret ettim.
    Ilk defa yeni Airbus 320 Ucagi ile uctum onlarin Filosunda. Koltuklari öne dogru genis ve temiz idi.

Sun Express ile Eylülün basinda geri ucusumuz oldu. Ucak aksam seferi idi ama gec kalmisti, sonra Stuttgart Hava Limani ucagi
    kabul etmedi gece 12 den sonra. Neticede Nürnberg e indi sonra Otobüs le bizi Stuttgarta getirdiler ama 2 Saat gece yarisi bekledik sogukta disarda
    1 yasindaki bebekle.
    Yani Istanbul dan eve gelmemiz 12 Saat sürdü ve sikayette bulunduk. Esime ve bana 400 Euro dan yani 800 Euro geri para ödediler. Kanun geregi.

THY ile Ocak ayinda gidip geldik cok memnun kaldim yine. Donuste First Class ta kimse olmayinca butun bebekli Aileleri öne aldilar rahat bir sekilde geri geldik.

Neticede bir aksilik olunca hemen bütün sirketi kötülemek dogru olmaz, ama yinede mesela Pegasustan genel olarak nefret ederim hic sevmem.
    Fiyat cok abartili degil ise THY den vaz gecmem.

6. Mercedes190 üyemize teşekkür edenler:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Bir ara THY Star Alliance Memberdi. Star Alliance Member olunca belirlir kosullara uymaniz gerekiyor. Bir nevi Sampiyonlar Liginin finali gibi bir sey. Bizimkinler uymayinca kovmaya kalktilar, bizimkinlerde cikti.

Ha THY tabiki Sunexpressden bin kat iyidir. Ama alsa bir Lufthansa gibi güven vermiyor.

Ayrica sunuda bilin, Sunexpress, THY ve Lufthansa'nin ortak sirketidir.

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Yanlış hatırlamıyorsamda Antalya hava alanını 3.Köprümüzü yapan IC Holding ve Fraport AG işletiyor.....Paranın gözü Kör olsun nerede milli sermaye

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    15
    17 mesaja 28 teşekkür aldı
    Aynen, konu nerden nereye geldi yaw. ..

10. mustimercan üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    yanlis bilgi vermeyin, thy star alliance'dan cikmadi ve cikacagi/kovulacagi hakkinda veya kosullara uymadigi hakkinda hicbir haber veya bilgi yok.
    ayrica thy, united ve lufthansa'dan sonra star allianz'in göz bebegi konumunda...
    yanliz star alliance icinde lufthansayla iliskileri son yillarda soguk oldugu söylenilebilir.

Konuya gelince, yilda en az 10-15 kez türkiyeye genellikle THY ve arada Lufthansa ve SunExpress (tatil yörelerine) ile ucan biri olarak...
    SunExpress ile kötü izlenimlerim olmadi acikcasi, hatta 2 gün önce stuttgart-marmaris yaz ucusumun tarihi degistigini ve bileti iptal veya erteleyebilecegim söylendi telefonda, bende olumlu karsilayip iptal ettirdim.

Benim icin THY ve Sunexpress de yükün istedigi kadar ve halen 30kg olmasi ve THY ile valizden büyük seylerin (Sperrgepäck) cogu zaman bedava tasinmasi büyük bir avantaj. Lufthansa da 1 x 23kg valiz hakkin hele de türkiye dönüslerinde skntili olabiliyor.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    https://t.me/pump_upp
    Ettiği Teşekkür
    0
    28 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir ara THY Star Alliance Memberdi. Star Alliance Member olunca belirlir kosullara uymaniz gerekiyor. Bir nevi Sampiyonlar Liginin finali gibi bir sey. Bizimkinler uymayinca kovmaya kalktilar, bizimkinlerde cikti.

Ha THY tabiki Sunexpressden bin kat iyidir. Ama alsa bir Lufthansa gibi güven vermiyor.

Ayrica sunuda bilin, Sunexpress, THY ve Lufthansa'nin ortak sirketidir.

THY hala Star Alliance uyesidir lutfen yanlis bilgi vermeyelim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Arkadaslarin yazdigi gibi, Izmire en uygun Sunexpress, hak veriyorum, ve diger avantaji 30KG yük hakki olmasi.
    Ama nedense, her seferinde ucak gecikmeli kalkiyor... Bu sadece banami denk geliyor, yoksa sizlerdende bunu fark eden varmi? her seferinde ayni olay, ucak kalkis saatinde yolcular daha Gate´de beklemekte...

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı Dag88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslarin yazdigi gibi, Izmire en uygun Sunexpress, hak veriyorum, ve diger avantaji 30KG yük hakki olmasi.
    Ama nedense, her seferinde ucak gecikmeli kalkiyor... Bu sadece banami denk geliyor, yoksa sizlerdende bunu fark eden varmi? her seferinde ayni olay, ucak kalkis saatinde yolcular daha Gate´de beklemekte...
    daha oncede yazdim devamli kullaniyorum 1 dakika gec kaldigina denk gelmedim daha bodruma izmire stuttgarttan devamli kullaniyorum.

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Bende Hannover, Dortmund ve Düsseldorf,tan Izmir,e son 5 senede belki 20 sefer uctum. Yarim saatten fazla gec kalktigini görmedim.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    Sunexpress, adi üstünde Charter. Lufthansa ve THY Linienflug. Aradaki fark: Charter ucaklari ucagi dolduramazsa, baska sehirdeki ucaklar ile birlestiriyor. Linieflug demek, ayni belediye otobüsü gibi. Bosta olsun gidiyorlar.

Annemlere bir kere Sunexpressden aldim ve ucak 4 saat gecikmekli kalkdi. Böyle durumlarda yemek vermeleri gerek. Verdilerde. Annemin eline bir BurgerKing Gutschein kistirmislar, gidin yiyin diye. Annem seker hastasi. BurgerKing'deki elemandan kola yerine soda istiyor. Burger King vermemis. Cünkü Sunexpress ile anlasmalari sadece Kola icinmis.

Artik siz düsünün, ne kadar geri zekali calisanlar var Sunexpress'de.

Tecrübeli Üye keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    142
    47 mesaja 330 teşekkür aldı
    Uçuşlar EUR 1,968.43 Hizmet Bedeli dahilEUR 120.00
    EUR 710.46Gidiş Uçuşu
    Havalimanı Vergisi EUR 88.00
    Yakıt Harcı EUR 40.00

Stuttgart > Ankara
    XQ791
    Tarih:03.08.2016
    Zaman:14:35-18:45

Yetişkin 2 x 249.99 = 499.98 EUR
    Çocuklar 2 x 199.24 = 398.48 EUR
    SunEco: Uçuş ve bagaj içerir
    EUR 909.96Dönüş Uçuşu
    Havalimanı Vergisi EUR 60.00
    Yakıt Harcı EUR 40.00

Ankara > Stuttgart
    XQ790
    Tarih:24.08.2016
    Zaman:19:35-22:00

Yetişkin 2 x 299.99 = 599.98EUR
    Çocuklar 2 x 234.99 = 469.98EUR
    SunEco: Uçuş ve bagaj içerir

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    burger king te soda yokkiayrıca su içebilirdişekeri yüksekmi?düşükmü?düşükse kola iyi gelir
    Konu tolgahamburg tarafından (19 Mayıs 2016 Saat 03:11 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye Devran63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ostwestfalen-Lippe
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    SunExpress okadar kötü degil, bence. Bugün Billigflug da nerde Yemek, sinirsiz Icecek var? Madem düzgün Koltuk, Yemek ve Icecek istiyorsan, fazla ödersin SunExpress sana sunar.
    Degis Paketler var orda. Hem Ucuz hem Lüx malesef yok bu Ucuslarda.

Bende Hayatimin en Iki kötü Yolculugumu SunExpress ile gecirdim, fakat Havaalanida bir Sorun varsa ve güvenlik nedeniyle 6 Saat gecikmeyle kalkiyorsa SunExpress in sucu yokdur.
    Hatta her Saatbasi bir Ucak havada degilse 5 Sayili bir Rakam Zarar ulusturiyor. Ucak sadece Havda para kazaniyor.

Bide arkadaslar dedigi gibi, direkt Ucuyor cok yere, aktarmali degil.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    Katilamayacam. Sunexpress sadece lafta Billigflug. Cogu zaman Lufthansa ile hemen hemen ayni fiyat.

Ayrica ne hikmetse bu (güvenlik) sorunlari hep Sunexpressi vuruyor. Lufthansa ve THY'de cok nadir vuruyor.

Acaba Sunexpress'in "lay-lum-loy" mantigindan kaynaklaniyor olmasin.

Tecrübeli Üye arapkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    276
    58 mesaja 76 teşekkür aldı
    Alıntı mustimercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben her sene SunExpress, le gidip geliyorum, bu güne kadar bi problem yaşamadım.thy,dan bi farkı yemek vermiyorlar, zaten 3 saat yol içinde yemek yemesekte olur yaw. .
    Aynen bende
    thy bilet fiyatlarini cok yukarda tutuyur gurbetciler in hepsini zengin saniyorlar

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Ben 5 dafa uçtum ve sonunda yemın ettim daha ne sun exspresle ne öteki ucuz şirketle uçmam. 200/300€ fazla veririm ama
    THV yolarınadan şaşmam param yoksa gitmem saygılar

Tecrübeli Üye satobyte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,584
    68 mesaja 153 teşekkür aldı
    slm arkadalar aslinda konu cok basit bizler sirketleri degilde sirketlerdeki calisan personelleri sikayet edelim sirketin basindaki adam nerden bilsin senin yasadiklarini ama biliyorsunuz bizim türkiye de kravati boynuna takan memur müdür patron ,ha bastaki müdürleride kime sikayet edebilirizi orasida malum ,disiplin yok ,sunexpress ile iki sefer uctum ucusa kadar olan bölüm lanet ediyosun ucakta ise rahat paranla al ye ic ,güvenlik kontrolundan gecerken memur ne dese beyenirsiniz bagirarak schnell schnell bütün almanlari güldügü gibi bende güldüm ve cok bozuldum kizardim yani kendi sucunu bile yolculara atacak kadar burunlari havalarda her birisinin varsa seyahat izin kusra kalmayin herkez kendi belirleyecek ucaklami yoksa arabaylami en iyisi condor derim

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    203 mesaja 527 teşekkür aldı
    sun expresle yolculuk süper gecti köln izmir hic bir sorun yasamadim ,bilginize bir de 30 kg yük hakki vardi neredeyse 25 kg sondergepäckti
    sorun olmadi su an türkiyedeyim havalar soguk almanya gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)